Trička

9 nejlepších a kreativních reklamních triček

Reklamní trička představují skvělou marketingovou strategii pro společnost nebo organizaci. Tato trička se používají pro firemní výlety a akce. Používáním těchto triček se značka vaší společnosti zvýší trojnásobně.

Nejnovější reklamní trička pro vaše obchodní použití:

Vyberte typy, které se vám mohou líbit pro vaši konkrétní organizaci a její potřeby.

1. Dámské reklamní tričko:

Dámské reklamní tričko

Tato skvělá reklamní trička pro ženy jsou ideální pro kancelářské oblečení a pro události. Jsou to dobře padnoucí trička, která mají límeček a na koncích rozparek. Tato trička s knoflíky jsou nejlepší pro formální použití.

2. Propagační tričko na míru:

Propagační tričko na míru

Vlastní promo tričko můžete získat pro jakoukoli událost ve vaší organizaci. Tato trička jsou vyrobena s designem, který byste si vybrali. Může to být jen logo společnosti nebo nějaká slova. Získáte dobré možnosti při personalizaci jakéhokoli loga pro vaše firemní akce.

3. Propagační tričko s plným rukávem:

Propagační tričko s plným rukávem

Vyberte si reklamní tričko s dlouhým rukávem pro svou příští firemní akci a udělejte z ní úspěch. Tato trička jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Potisky jsou umístěny na přední, zadní a také na rukávech. Tento druh triček je známý mezi chlapci a dívkami, rádi používají tričko s plným rukávem na reklamní akci.

4. Propagační tričko s výstřihem na krk:

Propagační tričko s výstřihem na krk

Promo styly triček se dodávají v různých typech krku. Nejběžnější jsou kulatá nebo posádková trička. Jsou pohodlné a velmi oblíbené. Návrhy lze provést na přední straně pro větší náraz.

5. Kreativní reklamní tričko:

Kreativní reklamní tričko

Nejlepší způsob, jak propagovat trička, je nechat udělat dva nebo tři různé styly pro skupinu lidí, které máte. Tímto způsobem bude mít váš produkt maximální expozici a nápady mohou být široce zobrazeny. Tato trička mohou být maximálně kreativní.

6. Rodinná reklamní trička:

Rodinná reklamní trička

Můžete získat promo trička pro celou rodinu nebo jedno tričko, které zobrazuje celou vaši rodinu. Ty jsou nejlepší pro nějakou zvláštní příležitost v rodině nebo během prázdnin. Můžete je dostat v barvách, které milují všichni členové rodiny. Pokud plánujete pořádání rodinné akce, pak tato bude vhodná pro vaši osobní rodinnou událost.

7. Kontrastní reklamní trička:

Kontrastní reklamní trička

Pořiďte si tato úžasná kontrastní barevná reklamní trička pro logo své společnosti. Tato reklamní trička s potiskem představují nejlepší nákup pro celou kancelář. Můžete je použít pro akce a venkovní umístění pro budování značky vaší společnosti. To zejména používají někteří zaměstnanci marketingových společností, pomáhá jim to vést relaci mezi davem.

8. Navrhněte reklamní trička:

Designová reklamní trička

Získejte svůj další propagační design trička, který bude zahrnovat vše, co společnost představuje. Tyto návrhy mohou být pestré a mohou obsahovat duhové barvy nebo být prosté s logem nebo názvem značky. Vyberte si designy, které poutají pozornost.

9. Grafická reklamní trička:

Grafická reklamní trička

Jedním z nejlepších typů promo triček jsou vlastní reklamní trička. Tyto grafiky obsahují ikonu produktu a znění. Zadní grafika může být velká a přední může mít menší verzi.

Reklamní trička jsou nejlepší volbou pro firemní akce a schůzky. Ty přicházejí ve stylech, které se liší od stylů krku až po designové problémy. Styly jsou dokonalé a pro společnost znamenají obrovský rozdíl.