Trendy

9 nejlepších cyklistických rukavic pro začátečníky

Cyklistické rukavice byly navrženy speciálně tak, aby poskytovaly ochranu jednotlivcům při jízdě na kole. Mezi jeho hlavní funkce patří poskytování ochrany, tepla a pohodlí cyklistovi. Pokud cyklista jede při teplotách pod nulou, rukavice hrají zásadní roli při udržování rukou cyklisty v teple, aby neztratil přilnavost. Na horkých a vlhkých místech rukavice pomáhají zabránit tomu, aby ruce cyklisty ztratily přilnavost rukojetí v důsledku potu. Zatímco některé rukavice byly navrženy jen za účelem přidání stylu, existuje mnoho typů rukavic, které jsou zaměřeny na poskytování skvělé funkčnosti cyklisty.

Nejlepší cyklistické rukavice pro všechna roční období.

Zde je top 9 cyklistických rukavic do chladného počasí.

1. Monton Full Finger Fleece Windproof Rukavice:

cyklistické rukavice

Celoprstové fleecové rukavice Monton vyrobené z kombinace nylonu, bavlny, polyesteru a gumy jsou skvělým pomocníkem v boji se zimou. Skvěle drží a zabraňují zamrznutí prstů při rychlé jízdě na kole.

2. Murphy Vintage Style:

Pokud se pokoušíte získat pro tyto rukavice spojení s Eddiem Murphym, pak žádné neexistuje. Se 100 % přírodní kůží a háčkovanou vzorovanou bavlnou zpět mohou tyto rukavice ve vintage stylu působit jako starodávný objev, ale jsou velmi v módě. Rovnováha, pohodlí a přilnavost jsou jeho USP, aby se staly top 5 pick.

3. Tweed Cyklistické rukavice:

Zatímco někteří mluvili o pohodlí, zbytek položil ruce na módu a trendy. Rukavice do tvídového nebo háčkovaného formátu se nejlépe nosí za slunečného dne, aby porazily horko. Je vzdušný a umožňuje ruce vyhnout se vlhkosti a udržovat ji svěží. Skvěle padnou do vašeho šatníku, protože si je můžete vybrat v červené, žluté, modré, zelené a několika dalších barvách. Příště, když plánujete svůj cyklistický výlet, udělejte si bod, abyste si je pořídili a při jejich sportování vypadali chytře.

4. Cyklistické rukavice Giro Lusso:

Pokud rádi cestujete na kole, vyberte si tento pár čínských rukavic Giro Lusso, abyste se posunuli vpřed. S odvětranou jemností perforované kůže Cabreta jsou rukavice důkazem naprosté okázalosti a pohodlí. Perforace umožňuje ventilaci a zabraňuje zápachu nebo vlhkosti.

5. Dámské rukavice Sealskinz All Weather:

Jak by bylo dobré, kdybyste si mohli vzít své nejlepší cyklistické rukavice jen jednou a používat je po celý rok? No, Sealskinz vám má co nabídnout, dámy, které plánujete, aby vaše cyklistické zážitky byly blažené. Díky perforované síti v oblasti dlaní a správnému zakrytí by vaše měkké ruce měly být při vstupu bezpečné.

6. Reflexní cyklistické rukavice:

Ne všechna kola mají světlomety a to se může stát vaší hlavní překážkou pro zrychlení vašeho cyklu v noci. Trh nyní spouští dokonalou možnost, jak zajistit, aby byl váš noční cyklistický zážitek bezpečný. Reflexní cyklistické rukavice mají značky se šipkami nočního svitu, které nasměrují ostatní velká vozidla a ukážou polohu cyklisty na silnici.

7. Gelové cyklistické rukavice:

Zatímco vycpávky jsou nezbytné cyklistické rukavice, aby nedošlo k poškození tkání a svalů v dlaních a nervech, gelová pěna na těchto rukavicích se vyhýbá nervovým kompresím a šokům. Ty jsou nejlepší pro ženy, které nesnesou velký tlak a hledají měkkost při jízdě na kole.

8. Pletené cyklistické rukavice:

Cyklistické rukavice jsou nejlepší z kůže, ale pletená forma je také výhodou pro zimní zimu. Jsou lehké, na bázi vlny a mají dobrou přilnavost, když se dlaň zpotí.

9. Cyklistické rukavice Winter Forza:

Voděodolné rukavice mají tkaninu s jemností Strata plus, která jí umožňuje odolat jakémukoli tlaku větru a vody. Jsou měkké a při správném sportu vypadají elegantně.