Transplantace vlasů

Top 15 klinik pro transplantaci vlasů v Dillí

Dillí, které je hlavním městem Indie, přitahuje lidi z různých částí země ke kariérním příležitostem. Kvůli rychlému a stresujícímu životu zde lidé obou pohlaví čelí vypadávání vlasů nebo alopecii. Rozsah poškození je takový, že transplantace vlasů je jedinou formou léčby, která může následovat. V poslední době se v různých částech města objevují centra pro transplantaci vlasů.

Kliniky transplantace vlasů v Dillí

Nejlepší kliniky pro transplantaci vlasů v Dillí:

Níže je uveden seznam 15 nejlepších klinik pro transplantaci vlasů a specializovaných center spolu s kontaktními údaji. Tato centra pro transplantaci vlasů v Dillí vám jistě poskytnou kvalitní služby.

1) Klinika Dr. A:

Klinika Dr. A’s je průkopnickou transplantací vlasů v Dillí, která implementuje nejnovější techniky pro obnovu vlasů. Technika používaná na této klinice se nazývá folikulární jednotka transplantace vlasů (FUHT). Na klinikách Dr. A’s jsou s pozitivními výsledky ošetřovány i případy alopecie, které nejsou ošetřeny jinde. Kromě toho nabízejí svým novým pacientům bezplatné online konzultace.

 • Webová stránka: www.fusehair.com

2) Transplantace vlasů Provelus:

Klinika transplantace vlasů Provelus se nachází na silnici Pusa v Novém Dillí a byla založena v roce 1980 a je první super specializovanou klinikou pro transplantaci vlasů v Indii. Jejich tým chirurgů pracuje pod dohledem Dr. K.B. Goyal, veterán známý svou pozoruhodnou zkušeností v chirurgii transplantace vlasů. Všechny zde používané postupy pro obnovu vlasů jsou naprosto bezpečné a účinné.

 • Webová stránka: www.provelus.org

3) Dr. Shakti’s HHY:

Dr. Shakti je zkušený kosmetický chirurg, který vede tuto super speciální kliniku pro transplantaci vlasů v Dillí. Jeho znalosti pocházejí ze zkušeností ze spolupráce s dalšími renomovanými chirurgy pro transplantaci vlasů z různých částí země. V HHY používají k obnově vlasů techniky FUE a FUT.

 • Webová stránka: www.hhy.co.in

4) Klinika Aravali:

Aravali Clinic je uznávaná klinika pro transplantaci vlasů, která používá extrakci folikulární jednotky a transplantaci folikulární jednotky k léčbě progresivní plešatosti u mužů i žen. Ošetření je velmi nákladově efektivní a má vysoký poměr úspěšnosti.

 • Webová stránka: www.hairtransplantationdelhi.com

5) Indie Adhi:

Adhi India je řetězec specializované kliniky pro péči o vlasy s pobočkami v různých městech po celé Indii. Mají nejrozsáhlejší znalosti v kosmetické chirurgii a ošetření problémů souvisejících s pokožkou a vlasy. Používají nejmodernější zařízení a mnohem lepší postupy, aby poskytly bezkonkurenční úspěšnost. Další podrobnosti získáte na odkazu na webové stránky.

 • Webová stránka: www. besthairtransplant.com

6) Klinika transplantace přírodních vlasů:

Přírodní a nejlepší klinika pro transplantaci vlasů v Dillí je prominentní jméno v oblasti kosmetické chirurgie. Jejich pobočka v Dillí je známá svými vysokými výsledky úspěchu. Mají tým spolehlivých chirurgů pro transplantaci vlasů k léčbě všech druhů problémů s vypadáváním vlasů. Prohlédněte si jejich webové stránky, abyste se dozvěděli více o lékaři a implementovaných postupech.

 • Webová stránka: www.naturalhairtransplant.co.in

7) AK kliniky:

Jedná se o franšízovou kliniku transplantace vlasů v Dillí, která má také prodejny v Karnataka a Maharashtra. Na klinikách AK kladou důraz na správné techniky folikulární extrakce a transplantace. Jejich špičková technika a inovativní přístup zaručuje dobré trvalé výsledky.

 • Webová stránka: www.akclinic.com

8) Klinika vlasů a pokožky Berkowits:

Jedná se o nový přírůstek do kosmetické chirurgie v Dillí a nabízí všechny druhy chirurgických i nechirurgických vlasových a kosmetických procedur. Spojují své zkušenosti v oblasti transplantace a obnovy vlasů s inovativními technologiemi a dosahují nejlepších výsledků. Navštivte web, kde najdete vše, co chcete vědět. Toto je další nejlepší transplantace vlasů v Dillí.

 • Webová stránka: www.berkowits.in

nejlepší transplantace vlasů v Dillí

9) Vlasy a smysly:

Hair and Senses má prvotřídní infrastrukturu a nejmodernější vybavení, které nabízí řadu služeb obnovy vlasů. V čele kliniky stojí manželská dvojice, dr. Satinder Singh a dr. Sangay Choden Bhutia. Jsou to profesionálové s dlouholetými zkušenostmi s postupy transplantace vlasů. Zde získáte nejlepší výsledky a zaručenou spokojenost za dostupnou cenu.

 • Webová stránka: www.hairsenses.com

10. Laserová klinika Empathy:

Pokud hledáte slušnou kliniku pro transplantaci vlasů v indickém Dillí, pak je zde laserová klinika Empaty, která vám pomůže s nejlepší profesionální službou transplantace vlasů. Toto centrum již řadu let poskytuje vynikající služby lidem z nového Dillí a má spokojené zákazníky po celém městě. Mají profesionály pracující v této oblasti po mnoho let a budete mít k dispozici všechny druhy laserových ošetření růstu a obnovy vlasů. Jejich vybavení je nejlepší ve své třídě a je naprosto efektivní a bezpečné a jejich balíčky jsou také docela dostupné pro obyčejné lidi.

 • Ph. No – 09811157787
 • Adresa-č. HD-6, 1. patro Hlavní silnice, Opp Metro pilíř č. 362, Pitampura Rd, Vaisahli, Dakshini, Pitampura, Nové Dillí, Dillí 110034.

11. Centrum transplantace vlasů Dr. Dutt:

Dr. Dutt má jednu z nejlepších rukou v oblasti transplantace vlasů v Dillí. Věnovali své služby řešení všech druhů problémů s růstem vlasů a odstraňováním chloupků. Jsou také efektivním centrem kosmetické chirurgie obličeje. Klinika funguje od začátku roku 1982 a nyní je jedním z nejlepších renomovaných center pro transplantaci vlasů v Dillí. Mají také centra pro transplantaci vlasů v Meerutu, Noidě atd.

 • Ph. No-91-9582812560
 • Adresa – Acharya Niketan Market, poblíž nemocnice Jeevan Anmol.

12. Centrum transplantace vlasů Dr. Madhu:

Dr. Madhu je známý chirurg transplantace vlasů. Poskytují některé z nejlepších služeb v oblasti obnovy vlasů, včetně přirozeného vlasového designu, FUE, hutného balení, ultra rafinovaného štěpení folikulárních jednotek, rekonstrukce knírek a vousů atd. A mnoho dalších odborných služeb v této oblasti.

 • Ph. No – N/A
 • Adresa – N/A

13. Dr. Anup Dhir:

Dr. Anup Dhir v oblasti transplantace a obnovy vlasů. Ví všechno a jeho klinika je pravděpodobně jedním z nejlepších míst k návštěvě spolu se všemi vašimi požadavky na transplantaci vlasů. Rozumí zákazníkovi a pracuje známým a přátelským způsobem, aby dosáhl kořenů svých problémů s vlasy a vyřešil je pomocí účinného strojního zařízení a nejnovějšího vybavení. Poskytuje také dotazy po servisním hovoru, aby zkontroloval, zda je zákazník s nabízenými službami spokojený a spokojený.

 • Ph. No – 011 2643 8044
 • Adresa – Suite No. 101, 1st Floor, Ansal Tower, Building No. 38, Nehru Place, New Delhi, Delhi 110019.

14. Nemocnice Apollo:

Toto je jedno z nejlepších míst, kam jít se všemi vašimi problémy s transplantací vlasů v Dillí. Nabízejí v této oblasti nejlepší služby transplantace vlasů ve své třídě a starají se o všechny druhy vnějších vlasových příloh a úpravy vlasových linií. Nabízejí také mnoho dalších podobných služeb a lze o nich říci, že jsou jednou z nejlepších destinací pro transplantaci vlasů v tomto městě. Jejich oddělení kosmetické chirurgie vám poskytuje více než jen jednoho chirurga, a proto jsou nejlepší v tom, co dělají. Níže uvedené webové stránky vám poskytnou všechny potřebné požadované informace.

 • Webová stránka: http://www.apollohospdelhi.com/

15. Klinika kůže a vlasů Dermalife:

Zde je klinika, která vám poskytne odborná řešení všech vašich problémů s vlasy. Je to centrum dokonalosti a bude léčit všechny druhy problémů s transplantací vlasů. Díky službám, které nabízejí, vlasy okamžitě a efektivně vyrostou od kořínků. Opět budete moci jít do svých 20 let s hlavou plnou vlasů. Profesionálové v tomto centru vás vyslechnou a porozumí vašemu problému a efektivně vám poskytnou řešení.

 • Adresa – G 29 Mail Market Lane, Green Park Main, New Delhi, 110016.

Jedná se o špičková centra pro transplantaci vlasů v Dillí, která lze navštívit na prohlídku zdraví vlasů bez přemýšlení. Ve skutečnosti je lze považovat za jakýkoli druh ošetření vlasů s očekáváním uspokojivých výsledků. Pokud jste spokojeni, neváhejte zanechat svůj komentář.