Transplantace vlasů

9 nejlepších center pro transplantaci vlasů v Kalkatě

O Kalkatě se právem říká „Město radosti“. Zde najdete řešení všech vašich problémů, včetně problému s ustupující linií vlasů. Ve městě se nachází řada vynikajících klinik pro transplantaci vlasů. Tato centra vypadávání vlasů efektivně řeší problém a poskytují nejlepší spokojenost zákazníků. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších možností dostupných v Kalkatě.

Nejlepší centra pro transplantaci vlasů v Kalkatě

Transplantace vlasů v Kalkatě:

Zde je seznam 9 nejlepších transplantací vlasů v Kalkatě s adresami, které si můžete vybrat.

1. Klinika kosmetické chirurgie Dr. Manoja:

Kliniku provozuje Dr. Manoj Khanna a je jedním z nejlepších center pro transplantaci vlasů v Indii. Jako odborný chirurg pro transplantaci vlasů používá zařízení a techniky světové třídy, aby zaručil spokojenost zákazníků. Do dnešního dne úspěšně vyřešili téměř 3 500 případů za rozumnou cenu.

  • Adresa: Dr. Manoj Khanna, klinika kosmetické chirurgie, 12, Loudon Street, Kalkata – 700017

2. Dr. Srinjoy Saha v Apollo Gleneagles:

Dr. Srinjoy Saha nachází své jméno mezi nejlepšími chirurgy v Kalkatě. V Apollo Gleneagles provádí nejlepší transplantaci vlasů, obnovu vlasů a výměnu vlasů, aby napravil problém vypadávání vlasů a plešatosti. Jeho léčba je velmi inovativní a poměr úspěchu je tichý.

  • Webová stránka: www.plastangel.com

3. Estetika:

Aesthetica je speciální klinika pro transplantaci vlasů, která využívá nejmodernější techniky plastické a kosmetické chirurgie. Mají vlastní tým vlasových odborných chirurgů, kteří využívají své schopnosti a odborné znalosti, aby poskytli bezkonkurenční výsledky. Podívejte se na web a zarezervujte si schůzku hned teď.

  • Webová stránka: www.happyface.co.in

4. Klinika kosmetické chirurgie Dr. Arindama Sarkara:

Klinika kosmetické chirurgie Dr. Arindama Sarkara je průkopnickým jménem v chirurgii transplantace vlasů. Klinika funguje pod dr. Sarkarem, který využívá svých odborných znalostí a dovedností k dosažení pozoruhodných výsledků. Klinika má velmi vysoké pověření a jejich zákaznická základna se neustále rozšiřuje.

  • Webová stránka: www.arindamsarkar.in

5. PLCSC, Kalkata:

Klinika PLCSC nebo Prem laserová a kosmetická chirurgie, založená Dr. Maneesh Sonthalia, přináší úspěšné výsledky již od svého vzniku. Zde používají k obnově vlasů daleko lepší metodu extrakce folikulární jednotky (FUI). Navštivte webové stránky, kde se dozvíte více o klinice.

  • Webová stránka: www.hairtransplantliposuction.com

6. Klinika kosmetické a laserové chirurgie Kaayakalp:

Klinika kosmetické a laserové chirurgie Kaayakalp je jméno, se kterým je třeba počítat. Kromě poskytování vynikajících služeb obnovy vlasů mají řadu dalších kosmetických služeb. V Kaayakalp máte také k dispozici přizpůsobené ošetření vypadávání vlasů za dostupné ceny.

  • Webová stránka: www.kaayakalp.com

7. Kosmetická chirurgie Kalkata:

Kosmetická chirurgie Kalkata funguje pod odborným dohledem dvou chirurgů pro transplantaci vlasů, jmenovitě Dr. Saptarshi Bhattacharya a Dr. Souvik Adhikari. Jedná se o nejuznávanější jména v oblasti kosmetické chirurgie a zde používané techniky jsou naprosto účinné a bezpečné.

  • Webová stránka: www.cosmeticsurgerykolkata.com

Centra pro transplantaci vlasů v Kalkatě

8. Dr. Gautam Basu na Park Clinic:

Dr. Gautam Basu se sídlem na Circus Avenue v Kalkatě nabízí svým pacientům na Park Clinic nejlepší ošetření pro obnovu vlasů. Se silným zastoupením konvenčních i nejnovějších technik transplantace vlasů je poměr úspěchu Dr. Gautama poměrně vysoký. Před zahájením operace důkladně analyzuje problémy a symptomy. Navštivte jeho kliniku a domluvte si schůzku.

  • Adresa: Klinika parku, 6. patro, místnost č. 4, Gorky Terrace, Circus Avenue, Kalkata

9. Dr. Batra:

Klinika Dr. Batry trvale nabízí operace transplantace vlasů a krásy již několik let. Mají pobočky v různých městech po celé zemi a také prokazují kvalitní služby cizím státním příslušníkům. Na klinice Batra’s si můžete být jisti, že jste léčeni moderními technikami a procedurami obnovy vlasů. Jejich tým specializovaných chirurgů zajišťuje, že jejich pacienti získají přirozeně vypadající výsledky spolu s dobrou hodnotou za peníze. Projděte si jejich webové stránky a najděte svou nejbližší kliniku v Kalkatě.

  • Webová stránka: www.drbatras.com

Tyto kliniky pro transplantaci vlasů v Kalkatě stojí za vaše peníze a čas. Čas říci sbohem vypadávání vlasů!