Transplantace vlasů

9 nejlepších center pro transplantaci vlasů v Indore

Problém ustupující linie vlasů a předčasné plešatosti není běžný pouze v metropolitních městech, ale přetrvává i v menších městech, jako je Indore. Být menším městem neznamená, že Indore postrádá jakékoli aspekty. Obyvatelé Indore mají k dispozici všechny druhy procedur pro obnovu růstu vlasů, jako jsou ajurvédské procedury, homeopatie a dokonce i chirurgické kliniky pro transplantaci vlasů..

Indore má jedny z nejlepších center a klinik pro implantaci vlasů, které najdete v Indii.

Centra pro transplantaci vlasů v Indore

Transplantace vlasů v Indore:

Zde je seznam 9 nejlepších služeb transplantace vlasů v Indore a související webové stránky, které si můžete vybrat.

1. Omlazení transplantace vlasů:

Společnost Rejuvenate Hair Transplant, založená v roce 1994, má nejmodernější techniky a vybavení, které najdete jinde. Pod vedením renomovaného Dr. Anila K. Garga a jeho týmu kvalifikovaných chirurgů klinika nabízí svým klientům 100% výsledky. Kromě transplantace vlasů centrum poskytuje také kosmetickou chirurgii, mikrovasekulární a laserovou chirurgii.

Webová stránka: www.rejuvenatehairtransplant.com

2. Klinika kosmetiky a transplantace vlasů Sai:

Od svého vzniku klinika Sai Cosmetics and Hair Transplant Clinic poskytuje lidem z Indore nejlepší služby transplantace vlasů. Jejich mottem je obnovit důvěru a štěstí svých klientů poskytováním chirurgie transplantace vlasů za snadno dostupné ceny. Domluvte si schůzku hned teď.

Webová stránka: www.saicosmetics.com

3. Dokonalá transplantace vlasů:

Dokonalá transplantace vlasů je vaší nejlepší volbou pro transplantaci vlasů v Indore. Mají nejvyšší úspěšnost při léčbě předčasné plešatosti. Všechny operace transplantace vlasů FUE a FUT v Perfect Hair Transplant jsou prováděny pod dohledem veterána Dr. Amitabha Srivastavy. Hrdě se chlubí svými nejlepšími pověřeními a kvalitními službami.

Webová stránka: www.perfecthairtransplant.com

transplantace vlasů v indore

4. Klinika kosmetické chirurgie:

Klinika kosmetické chirurgie je jednou z průkopnických klinik pro transplantaci vlasů v Indore. Do dnešního dne klinika poskytla více než 4000 úspěšných případů transplantace vlasů pod vedením Dr. Manoja Khanny a jeho odborného týmu lékařů. Klinika kosmetické chirurgie se stará nejen o lidi z Indore, ale má pacienty ve Velké Británii, USA, Austrálii, Jižní Africe a dokonce i na Středním východě.

Webová stránka: www.cosmeticsurgery-india.com

5. Marmm Klinic:

Marmm Klinic se specializuje na proceduru extrakce folikulárních jednotek pro obnovu vlasů. Klinika je dobře rozložená a centrálně umístěná v Indore. Svým klientům také poskytuje zařízení světové třídy za nejvýhodnější cenu. Všechny zde použité metody transplantace vlasů jsou bez jizev a méně invazivní.

Webová stránka: www.marmm.com

6. Přírodní transplantace vlasů:

Přírodní transplantace vlasů je dalším řetězcem úspěšných klinik pro transplantaci vlasů v Indii. Klinika byla zřízena v Indore v roce 2008 a do té doby poskytovala ukázkové transplantační operace. Jejich cílem je vykouzlit úsměv na tváři všem klientům. Všechny postupy při transplantaci přírodních vlasů jsou naprosto bezpečné a účinné.

Webová stránka: www.naturalhairtransplant.com

7. Dr. GL Jakhetia:

Dr. GL Jakhetia je jméno, které je třeba počítat s oblastí vlasové a kosmetické chirurgie. Má nejrozsáhlejší zkušenosti s transplantací vlasů a procedurami obnovy vlasů. Specializuje se zejména na postupy extrakce folikulární jednotky a transplantace folikulární jednotky. Navštivte jeho kliniku a domluvte si schůzku s tímto odborným chirurgem.

Adresa: 12/1, Sapna Chambers, 1. patro, South Tukoganj, Indore – 4520001

8. Trifeologické centrum Richfeel:

Trifeologické centrum Richfeel je vítaným přírůstkem v oblasti kosmetické chirurgie a transplantace vlasů. Klinika v Indore rychle dobývá díky svým špičkovým technikám a nejmodernější infrastruktuře. Mají tým mezinárodně vyškolených lékařů, kteří dávají nejvyšší poměr úspěšnosti. Webová stránka: www.richfeel.com

transplantace vlasů-indore

9. Klinika kůže a vlasů Anil Dashore:

Tato vlasová klinika, která funguje podle dovedností Dr. Anila Dashorea, rychle nabírá tempo v oblasti transplantace vlasů a kosmetologie. Doktor Anil provedl nespočet případů úspěšných operací transplantace vlasů. Rozsáhlé znalosti a zkušenosti jsou záviděníhodné. Opravte si schůzku hned teď.

Adresa: Prince Plaza, 1. patro, Sapna Sangeeta Road, Indore – 452001

Tato centra pro transplantaci vlasů v Indore vám nepochybně poskytnou ty nejlepší služby.