Tonery

9 nejlepších indických pleťových tonerů od nejlepších značek 2021

V naší kůži jsou malé póry, které vpouštějí čerstvý kyslík, aby pokožka mohla dýchat. Také tyto póry jsou důvodem, proč se na naší kůži objevuje pot, póry fungují jako okno dovnitř a ven z našeho těla. Díky neustálému znečištění a částicím znečišťujících látek ve vzduchu smíchaným s trochou drsného slunečního paprsku je prostředí kolem nás velmi škodlivé. Naše kůže, naivní v těchto situacích, často propouští právě tyto částice, které by nakonec skončily poškozením kůže.

Poté opět přebytečný olej, který prosakuje z pórů, často tyto póry zvětšuje, což umožňuje prosakování většího množství oleje a zároveň umožňuje další znečištění. To je, když kosmetický trh přišel s tonery, tekutou nebo krémovou konzistencí kosmetiky, která by zmenšila póry při čištění a případně tónování pokožky pro zdravější úlevu.

Nejúčinnější pleťové tonery pro všechny typy pleti v Indii:

1. Lotus Herbals Tón růže Růžové lístky Obličejový pleťový toner:

Pleťové tonery v Indii 1

KOUPIT ZDE

Tonikum na obličejovou pokožku s růžovými lístky je dodáváno s výtažky z růží a Aloe Vera, jednoho z nejpřitažlivějších specialistů na pleť, který vaši pokožku zklidní a zklidní, zatímco se zmenší a zjemní velikosti pórů, aby vaše tvář mohla dýchat svěží a přitom nebyla náchylná k podráždění a drsnost.

2. Neutrogena Fine Fairness Toner:

Pleťové tonery v Indii 2

Jemný spravedlivý toner od Neutrogena se zapojuje do vyjasňování nerovnoměrného odstínu pokožky a opálení, takže můžete mít perleťově bílou záři, zatímco speciální směs vitaminu C a sójového proteinu vaši pokožku vyživuje a hydratuje. přírodní živiny zesvětlující pokožku v tomto toneru z něj činí vhodnou volbu pro někoho, kdo chce na cestách připravenou férovost.

3. Neutrogena Deep Clean Blackhead Eliminating Cooling Toner:

Pleťové tonery v Indii 3

KOUPIT ZDE

Tento speciální toner od společnosti Neutrogena je speciálně vytvořen pro mastnou pleť se sklonem k akné, kde jsou černé tečky nápadné pokaždé, když se podíváte do pokožky. to je důvod, proč cedrové dřevo a černé tečky bojují proti komplexním gelům, aby bojovaly proti špíně a akné a zároveň zjemňovaly vaše póry.

4. Kaya Skin Clinic Acne Free Purifying Toner:

Pleťové tonery v Indii 4

KOUPIT ZDE

Čisticí toner bez akné od Kaya, zabalený v profesionální elegantní bílé lahvičce, je toner ve spreji, který se snadno přenáší a nanáší. Svěží mlha eliminuje nečistoty a čistí spodní kapsy oleje a dodává pokožce zářivý energický vzhled.

5. Toner Fabindia Tea Tree:

fabindia-čajovník-toner

Čajovníkový toner od společnosti Fabindia je absolutně oblíbený pro krásy náchylné k mastné nebo citlivé pokožce. Tento roztok neobsahující alkohol nebude dráždit vaši pokožku, ale bude hladký, protože výtažek z čajovníku uklidňuje pokožku odstraněním nečistot a zmenšením velikosti pórů. Čajovník se také podílí na nasávání potřebných olejů a zároveň hydratuje obličej, aby vaše pokožka byla vláčná.

6. Osvěžující a vyjasňující toner Himalaya:

Pleťové tonery v Indii 6

KOUPIT ZDE

Koktejl přírodních bylinných přísad, Himalaya nám vždy poskytoval organické opravy šetrné k pokožce podobně jako tento toner, kde se Himálaj mísí v extraktech z citrusů s kořeny Boerhavia, které vyživují pokožku a zároveň ji hloubkově čistí a upravují zároveň.

7. Regulační toner Nivea Visage Oil:

Pleťové tonery v Indii 7

Toner regulující olej splňuje svůj název, kde toner nasává přebytečný olej do obličeje a zároveň čistí spodní kapsy dermálního oleje. Kyselina mléčná působí na bakterie a nečistoty, které ji nutí ven, zatímco hydratuje pokožku, aby se uzamkla ve vlhkosti.

8. Tonizační voda L’Oreal Hydra Fresh pro okamžitou svěžest:

Pleťové tonery v Indii 8

První věcí, kterou si na tomto toneru můžete všimnout, je pocit ledového chladu, který okamžitě zklidňuje pokožku, zatímco Beta Hydroxy a Vitamín B5 projasňují vaši pokožku a dodávají pórům jemnou výživu.

9. Tonusový bazalkový toner Lotus Herbals:

Pleťové tonery v Indii 9

KOUPIT ZDE

Výtažky z okurky a bazalky se mísí dohromady a vytvářejí tento úžasný toner, který je nejen jemný a jemný k pokožce, ale také smršťovač silných pórů, který odstraní oleje a částečky nečistot, aniž by dráždil vaši pokožku..