Tlustý

Top 6 vodních receptů na spláchnutí tuku

Snažíte se zhubnout? Víte, že některé recepty na vodu vám pomohou získat fit vzhled? Jedním z nejlepších způsobů, jak vypláchnout toxiny z vašeho těla, je okamžité 6 až 8 sklenic denně, které vám pomohou udržet vás hydratované a udržet vaše životně důležité orgány v nejlepším pravděpodobném zdraví. Detoxikační vody jsou velmi trendy a navíc existuje mnoho různých receptů, které můžete připravit.

Vodní recepty na spláchnutí tuku

Recept na tyto vody obsahuje přísady jako citrón, které pomáhají odplavit škodlivé toxiny z vašeho těla, okurka, která má protizánětlivé vlastnosti; zázvor je obvyklý lék proti bolesti, který pomáhá při trávení, máta také prospěšná při trávení. To je málo, co můžete udělat každý den, abyste vypláchli tuk z vašeho těla.

6 nejlepších vodních receptů na spláchnutí tuku:

1. Jillian Michaels Water:

Tento recept na vodu obsahuje citronovou šťávu, brusinkovou šťávu a pampeliškový čaj, vše smíchané společně velkým množstvím vody. Konečným výsledkem je, že se také věří, že vám pomůže zhubnout. To lze ve skutečnosti myslet na cokoli, co má detoxikační účinek.

2. Citronová a zázvorová voda:

K přípravě tohoto receptu na vodu potřebujete asi 12 uncí vody pokojové teploty plus šťávu z ½ citronu a půl palce knoflíku čerstvého kořene zázvoru. Citronovou šťávu okamžitě vložte do vody a poté do ní nastrouhejte zázvor pomocí zesterského, jinak sýrového struhadla. To je velký nápoj pro první věc ráno. Nejen, že pomůže zmírnit bolest po celý den, ale bude odplavovat toxiny z vašeho těla po celý den plus citrónová šťáva pomáhá uvolňovat ty kruté toxiny.

3. Jahodová voda:

Jahody vytvoří vaši vodní chuť lépe, zatímco vašemu tělu nabídnou také antioxidanty a přidané vitamíny a minerály. Tento náročný recept bere kromě rozmarýnu i meloun. Takže toto je skvělý recept na vodu, který můžete použít v létě, jakmile se snadněji potíte, a navíc je normální mít chuť jahod i melounu.

4. Jablečná skořicová voda:

Chcete -li profesionálně zlikvidovat váhu vody a urychlit spalování kalorií, opláchněte svůj systém vyzkoušením této vody z jablečné skořice. K tomu potřebujete jablko, tyčinku skořice a led. Nakrájejte jablko a nechte plátky odletět do džbánu s ledem. V kombinaci přidejte pouze tyčinku skořice. Dopřejte si tento zdravý nápoj po celý den, abyste udrželi toxiny mimo játra. Je to velká náhrada sody spolu s dalšími sladkými nápoji z džusu.

Vodní recepty na spláchnutí tuku

5. Grapefruitová voda:

Chcete -li to provést, vymačkejte celý grapefruit spolu se slupkou v mixéru. Pokuste se z ovoce odstranit veškerou šťávu a přidejte do ní džbán s vodou. Protože přidáváte kůru, může být mírně hořká. Proto do džbánu přidejte lžíci medu a pijte tuto vodu po celý den, abyste z těla vypláchli tuk.

6. Mátová citronová okurková voda:

Mátová citronová okurková voda je nejen příjemným způsobem, jak pít vodu, ale také pomáhá při trávení a pročišťování vašeho těla.

K přípravě použijte vodu, jemně nakrájené citrony nebo limetky, tenké plátky okurek a lístky máty. Plátky citronu, okurky a máty vložte do džbánu a přidejte vodu. Tento nápoj chutná nejlépe za studena.

Přidání těchto přírodních příchutí do vody je tedy vynikajícím způsobem, jak se dívat z jater, a zároveň zůstat hydratovaný a osvěžený po celé teplé počasí.

Vodní recepty na spláchnutí tuku