Tipy pro krásu

Top 20 domácích kosmetických tipů pro krk

Často se soustřeďujeme na péči o obličej a ruce, a proto máme sklon nesoustředit se na krk. Také utrácíme velké množství peněz za drahé lázeňské procedury pro ramena, záda a nohy a krk je opět ignorován. Ale zapomínáme, že krk je většinou viditelný a může zničit kouzlo naší tváře, pokud není řádně postaráno. V důsledku toho lze pozorovat povislou kůži nebo ukládání tuku spolu s jemnými liniemi, které se také začínají objevovat.

Primární zaměření na první pohled člověka bude vždy směřovat k jeho obličeji, ale jak klesáme, další nejlepší věcí na obličeji je krk přímo pod ním. váš krk přidává spoustu faktorů vaší přitažlivosti. Čím je krk štíhlejší, tím je vaše přitažlivost mladší. Péče o obličej se však zdá být snadná, ale totéž bohužel nelze říci o části krku. Zde v tomto článku vám dáme krátkou introspektivu toho, jak se dobře starat o svůj krk.

Tipy pro domácí krásu na krk:

Ale nebojte se; dnes budeme diskutovat o 20 nejlepších domácích kosmetických tipech na krk, které vám mohou pomoci při zkrášlování oblasti krku.

Domácí kosmetické tipy na krk

Tip 1:

Oblast krku je velmi jemná a tenká. Směr masáže je velmi důležité mít na paměti, protože špatný pohyb nebo špatný směr v oblasti krku může poškodit pokožku. Správný směr je pohybem obou dlaní z dolní do horní oblasti ve svislých pohybech. Nikdy nemasírujte krouživými pohyby nebo odshora dolů, může to vést k uvolnění pokožky.

Tip 2:

Oleje mají tendenci pomáhat při omlazení pokožky krku. Při výběru správného oleje však musíte být opatrní. Zde jsou některé oleje, které je dobré použít pro terapii masáž krku. Kokosový olej lze použít ve velmi malém množství nebo jej také můžete smíchat s trochou vody v dlani a poté s ním masírovat. Dokonce i olivový olej, heřmánkový olej, sladký mandlový olej, růžový olej a eukalyptový olej jsou některé velmi dobré možnosti. Je to jeden z nejpopulárnějších kosmetických tipů pro krk doma, aniž byste měli vedlejší účinky.

Tip 3:

Masírovat krk není dobré. Masáž krku by měla trvat jen 10–15 minut s přestávkou 1 až 2 minuty. Nadměrná masáž může mít za následek namáhání pokožky krku.

Tip 4:

Masky jsou také dobré pro pokožku krku, stejně jako pokožka našeho obličeje. Použití ovocných masek na krk dokáže zázraky. Ovoce jako zralý banán, jablko, švestky a avokádo je opravdu dobré pro pokožku krku.

Tip 5:

Jeden důležitý bod, který je třeba mít na paměti, pokud používáte zábaly na krku, nikdy nedovolte, aby se jakýkoli typ obalu vysušil na kůži krku kromě ovocných zábalů na krku. Balíčky besanu (gramové mouky), jílu, pšeničné mouky (atta) nebo jakýchkoli jiných balíčků bahna nikdy nenechávejte přes kůži na krku uschnout. Odstraňte je, zatímco jsou jen krůček před tím, než se na něm objeví praskliny.

Tip 6:

Můžete jít na lázeňskou léčbu, abyste se zbavili jakéhokoli stresu z bolesti, nebo si můžete dát jakoukoli vyhlazovací kúru na krk, ale ujistěte se, že poloha při léčbě je správná. Nejlepší poloha je ležet na zádech a poté podstoupit ošetření.

Tip 7:

Velmi důležitá je také exfoliace krku. Na pokožku krku použijte jemné peelingy. K odlupování používejte pouze tahy nahoru. Minimální doba trvání by měla být 2 minuty, maximální 5 minut.

Tip 8:

Při koupeli si umyjte obličej a vyčistěte si krk. Vyvarujte se používání drsných mýdel na kůži krku. Sprchové gely, které mají vyvážené pH, lze také použít k umytí krku. Jedná se o velmi jednoduchý a užitečný přírodní tip na krk.

Tip 9:

Při používání toneru na obličej se ujistěte, že ho nanesete na krk také vatou. To pomáhá udržovat zdraví pokožky a lesk na krku. Stejným způsobem naneste toto nebo jakékoli jiné mléko pomocí tahů vzhůru dlaní.

Tip 10:

Nejdůležitějším bodem, který byste měli mít vždy na paměti, je, že při odstraňování make -upu z obličeje odstraňte make -up z krku. Kůže na krku je velmi podobná kůži na obličeji. Také obsahuje póry. Make -up tendence blokuje póry a brání pokožce správně dýchat, což má za následek matnou a povislou pleť. Takže vždy odstraňte make -up z krku také pomocí vaty a dobrého odstraňovače make -upu s dáváním pouze tahů nahoru.

Tip 11:

Péče o opalovací krém: Toto je jeden ze zásadních tipů pro krásu černoty krku. Všichni jsme měli svůj spravedlivý podíl obličejových balíčků de tan a vysokých opalovacích krémů na obličej SPF. Krk, který je mnohem citlivější než váš obličej, je však více ovlivněn drsným slunečním zářením, a proto pokaždé, když na obličej aplikujete ochranu před sluncem, ujistěte se, že uděláte totéž pro krk. Lze dokonce použít lehký šátek na krk, aby se neopaloval.

Tip 12:

Rutinní drhnutí: Exfoliace je další součástí vašeho režimu péče o krásu. Tipy pro krásu krku pro spravedlivý a mladistvý vzhled krku by vyžadovaly skvělou exfoliační rutinu alespoň dvakrát týdně, nejlépe na začátku a na konci. Exfoliační výrobky lze zakoupit v hotových komerčních drogeriích nebo si je jednoduše vyrobit doma pomocí slaného cukru a jogurtu nebo zakysané smetany.

Tip 13:

Jóga na krku: Jóga se pěstuje jako součást věkově starého rituálu moudrosti, který se pravděpodobně přikláněl ke cvičením, která se provádějí v kontrolovaném prostředí prostřednictvím řízeného dýchání. Jóga na krku se zaměřuje na posílení svalů krku a zároveň je pružnější. Jóga na krku se také podílí na redukci vrásek a vrásek kolem krku, čímž dodává vašemu krku mnohem mladistvější vzhled.

Tip 14:

Balíček vaječných bílků a medu: Domácí tipy pro krásu na krk by vás přiměly k řádění v kuchyni a hledaly dokonalé přísady pro zesvětlení a rozjasnění krku. Opalování krku lze zvrátit pomocí medu, který je přírodním léčitelem a který opravuje poškozené kožní buňky, zatímco vaječný bílek je známý tím, že zpevňuje pokožku, kde napíná oblast kolem krku..

Tip 15:

Voskujte si krk: Stejně jako vaše ruce, nohy a záda, i váš krk potřebuje pravidelné voskové rituály. Ke zkrášlování částí těla je odstraňování chloupků zcela běžné a voskování kolem krku v určitých intervalech může udržovat váš krk mladistvý a jasnější.

Tip 16:

Cvičení na bradě: Brada je oblast, která sousedí a je spojena s vaším krkem. Šance na výskyt dvojité brady mohou také ovlivnit vzhled vašeho krku, což ve skutečnosti může být způsobeno uvolněnou kůží a přebytečným dětským tukem. Cvičení brady, podobně jako cvičení krku, je snadné.

Tip 17:

Esenciální masáž vitaminu E: Vitamín E je nezbytný pro vaši pokožku a vlasy a zde využíváme výhody tohoto vitaminu k vytvoření dokonalého vzhledu krku. Kosmetické tipy pro krk by vám každou noc před spaním masírovaly na krk éterický olej s vitamínem E.

Tip 18:

Gramová mouka a mléčná smetana: Zde je další domácí lék s použitím gramové mouky nebo besanu a máslového mléka nebo mléčné smetany. Gramová mouka je velmi nápomocná při napínání pokožky i při rozjasňování. Gramová mouka však pokožku vysušuje, a proto lze máslové mléko použít také jako zesvětlovací prostředek, aby byla pokožka hydratovaná.

Tip 19:

Rutina péče o spánek: Při spánku vždy uvolněte krk, nejlépe použijte pouze jeden polštář, který by byl dostatečně měkký a nadýchaný. Váš krk uvolněný během spánku bude vypadat mnohem živěji.

Tip 20:

Rub rub and Massage with Mint: Zdravé masírování zad a masáž olejem z máty peprné mohou ve skutečnosti uvolnit masáže krku a zad. Jak máta odstraňuje toxiny z vašeho systému, zesvětluje a rozjasňuje oblast na krku a v jeho blízkosti. většina odborníků uvedla, že je to jeden z nejúčinnějších a nejpřirozenějších domácích tipů na krk.

Zde v tomto článku máme stručný seznam všech tipů na krásný krk, které vám mohou pomoci získat správný, mladistvý a žoviální krk.

Zdroj obrázku: Shutterstock