Tipy pro krásu

Nejlepší odhalená tajemství japonské krásy odhalena

Když myslíme na Japonku, naše mysl okamžitě vytvoří náčrt krásné, štíhlé dívky s bezchybnou pletí a hedvábně hladkými vlasy. Mnoho žen na celém světě se pokusilo kopírovat způsob, jakým se japonské ženy stylizují, ale marně. Je to proto, že Japonci mají zvláštní tajemství krásy, která skryli před zbytkem světa. Tato tajemství krásy jsou nyní odhalena díky globalizaci. Od každodenního pití zeleného čaje po koupání v rýžové vodě zvládly japonské ženy umění vypadat krásně. Podívejte se na tento článek, ve kterém pro vás rozbalujeme rutinu japonské krásy.

Nejlepší odhalená tajemství japonské krásy odhalena

Japonská tajemství přírodní krásy:

Níže uvádíme několik japonských tajemství proti stárnutí, která vás mohou inspirovat:

  • Olej z kamélie: Jedná se o jeden z japonských podpisových olejů pocházejících z rostliny Camellia. Tento olej je součástí japonské péče o pleť a používají ho ženy po staletí, aby jejich pokožka vypadala mladší a zářivější.
  • Listové masky: Japonky přísahají na své masky. Rádi si připravují domácí masky z hedvábné látky namočené v destilované květinové vodě pro zvednutou pokožku.
  • Sluneční ochrana: Japonsko je jednou z asijských zemí, které vidí hodně slunce. Japonky nevycházejí ze svých domovů bez řádné ochrany před sluncem. SFP50 je nutností, aby se zabránilo popálení a poškození pokožky.

Japonská tajemství péče o pleť:

1. Japonská tajemství péče o pleť pro červené fazole:

Nejlepší odhalená tajemství japonské krásy odhalena

Používání červených fazolí k problémům s kůží je metoda stáří a japonské ženy ji používají jako peeling na obličej. Čištění červených fazolí na obličej vám pomůže získat bezchybnou a hladkou pokožku. Pomáhá ustupovat kazům a poskytuje zářící pokožku bez jakýchkoli skvrn.

2. Rýžový olej pro japonská tajemství péče o pleť:

Japonské tipy a tajemství pro krásu-olej z rýžových otrub

Olej z rýžových otrub je bohatý na vitamín E a má výborná antioxidační činidla. To lze použít na pokožku jako zvlhčovač. To pomáhá pokožce zářit a bělit ji. Vyživuje tóny a čistí pokožku. To lze také použít na drsné oblasti, jako jsou lokty a kolena, aby se vyhladilo. Funguje také dobře jako odstraňovač make -upu.

3. Mořské řasy:

Japonská tajemství krásy Mořské řasy

Plevele jsou bohaté na zinek, měď a selen, což jsou dobře známé posilující minerály. Vysuší se a poté se rozdrtí za vzniku práškovité látky, která se později rozmíchá ve vodě, což umožňuje dokonalé nanášení na obličej. Jedná se o přírodní čisticí prostředek a blokuje otevřené póry. To také chrání pokožku před škodlivými slunečními paprsky a udržuje ji zdravou. Může být také aplikován na vlasy pro hloubkovou úpravu.

4. Uguisu Facials:

Japonské kosmetické tipy a tajemství-Uguisu Facials

Obličeje uguisu jsou v Japonsku známé. Základní složkou tohoto druhu obličeje je padající pták. Věří, že ptačí trus má určité bohaté látky, které jim pomáhají odstranit make -up a rozjasnit pokožku. To pomáhá zesvětlit barvu pokožky a také uzavřít póry. To pomáhá pokožce změknout a blednout.

5. Olej z kamélie:

Tipy a tajemství japonské krásy-kamélie

Tento olej je hlavně pro suché a drsné skvrny jako lokty, kolena a okolí nehtů. Tento přírodní zjemňuje pokožku a pomáhá jí zářit. Funguje také dobře k odstranění vrásek a obnovení ztracené vlhkosti. Pomáhá pokožce vypadat svěží a mladá.

6. Listy Nori:

Japonská tajemství krásy Nori listy

Listy Nori se používají k výrobě sushi, ale jsou také vynikajícím kondicionérem. Ženy ji buď jedí syrové, nebo ji rozvaří a dají do vlasů. Působí jako nádherná vyživující látka a udržuje vlasy hedvábné a lesklé. Pomáhá opravit poškozené vlasy a udržuje je přirozeně nedotčené.

Tajemství japonské stravy:

1. Ryba:

Japonská dietní tajemství pro čerstvého lososa

Ryby jsou bohaté na minerály, jako je vápník, fosfor, železo, zinek, draslík, jód a hořčík. Je také skvělým zdrojem omega-3 mastných kyselin. To pomáhá jejich pokožce zářit a udržuje ji vyživenou. čistí pokožku od všech skvrn, stahuje póry a pomáhá jí zářit zevnitř. Ryby jsou považovány za základní dietu Japonců.

2. Zelený čaj:

Japonské tipy a tajemství krásy- zelený čaj

Japonci pijí několik šálků zeleného čaje po celý den, aby si dodali energii. Zelený čaj na druhé straně pomáhá pokožce zářit a působí jako antioxidant. Zpomaluje celkový proces stárnutí a pokožka vypadá nádherně. Pomáhá také odstranit akné a pupínky.

3. Brassica:

Japonské tipy a tajemství krásy-Brassica

Spotřeba brassicas je v Japonsku velmi vysoká. Brassicas zahrnují zelí, květák, brokolici a růžičkovou kapustu. Jsou velmi bohaté na vitamín C a vlákninu. Pomáhá pokožce zbavit se všech pupínků. Deoxiduje pokožku a vypadá mladistvě. Pomáhá také pokožce vypadat bělejší a hladší.

Japonské tipy pro líčení:

Tyto tipy vám mohou pomoci dosáhnout dokonalého vzhledu pomocí make -upu:

  • Zvlhčovač: Nic nemůže nahradit roli dobrého zvlhčovače. Před nastavením obličeje na make -up musíte zajistit, aby byla vaše pokožka řádně hydratovaná. To může také zabránit výrazu ve tváři.
  • Primer a korektor: Primer je základní vrstva, která může poskytnout vaší pokožce krásný saténový povrch. Korektor může zakrýt vaše nedostatky, včetně tmavých skvrn, kazů a zapadlých očí.
  • Nadace: Japonské ženy věří, že udržují základ lehký, protože silná vrstva může vypadat docela uměle. Stačí přidat několik kapek na obličej a setřít je houbou. Následujte sypký prášek na tuhnutí, abyste dosáhli dokonalé povrchové úpravy.

Japonská tajemství péče o vlasy:

  • Mořská řasa Funori: Jedná se o japonský čistič vlasů z mořských řas, který tradičně používají japonské ženy. Dodává se ve formě prášku, který je třeba smíchat s vodou pro čištění vlasů. Poskytuje dobré mytí vlasů bez chemikálií a odhaluje lesklé vlasy.
  • Řekněte ne šamponům: Japonci věří v sílu přírodních surovin. Nepoužívají umělé šampony z drogerie, které obsahují škodlivé parabeny a sírany.
  • Kondicionování po praní: Camellia Oil používají japonské ženy jako kondicionér, který nepoužívají. Aplikují několik kapek tohoto oleje na mokré vlasy, aby se zajistila vlhkost a zkrotily frizz.

Doufáme, že nyní znáte tajemství krásy Japonců. Japonské ženy byly vždy známé svými tajemstvími krásy. Dali přednost použití přírodních produktů na kůži a vlasy. Budete překvapeni, že šampóny nebyly v japonštině k dispozici až do 30. let minulého století. Japonské ženy až do dnešního dne pokračují ve svém odkazu předávání svých tajemství krásy předků mladší generaci. Není divu, proč je tato země plná nádherně vypadajících lidí.