Těhotenství

Může vám kašelový sirup pomoci otěhotnět?

Máte obavy a deprese z toho, že nemůžete otěhotnět? Existuje mnoho produktů, které vám mohou pomoci k početí a porodu. Pokud se dlouho snažíte otěhotnět a nedaří se vám to, můžete některé z těchto produktů použít k vybudování své šťastné rodiny. Sirup proti kašli je jedna taková věc, o které je známo, že má vlastnosti, které vám pomohou otěhotnět. I když se o tom děje mnoho výzkumů a spekulací, v sirupech proti kašli existují některé přísady, které mohou ve skutečnosti pomoci v příčině. Výzkumy říkají, že sirupy proti kašli mohou zvýšit vaši plodnost a dát vám větší pravděpodobnost otěhotnění. Existuje také dotaz „Mohu užívat sirup proti kašli během těhotenství?“ na to se těhotné ženy běžně ptají.

Jak vám sirupy proti kašli pomohou otěhotnět?

Aktivní složka produktů, jako je Mucinexcan, vám pomůže otěhotnět. Tento produkt funguje tak, že vaše krční tekutina je vlhčí a kluzčí. To usnadňuje spermiím cestovat přes děložní hrdlo a oplodnit vajíčko. Guaifenesin patří mezi běžné přísady používané při výrobě sirupů proti kašli. Je to expektorant. To znamená, že vás zbaví přetížení a hrudníkového kašle ztenčením hlenu v dýchacích cestách. A protože guaifenesin působí na všechny sliznice ve vašem těle, může také způsobit, že váš cervikální hlen bude tenčí a vlhčí. To pomáhá při snadné pohyblivosti spermií, takže může oplodnit vajíčko.

Existují určité věci, které je třeba vzít v úvahu při používání sirupů proti kašli, aby se zvýšila pravděpodobnost těhotenství. Musíte začít užívat lék asi čtyři dny před očekávanou ovulací. Musíte pokračovat v užívání léku až do dne poté, co vám cervikální tekutina zaschne. Také by ve vašem sirupu proti kašli neměly být žádné další aktivní složky, jako jsou antihistaminika nebo léky potlačující kašel, jako je dextrometorfan. Tyto látky, pokud se nacházejí v sirupu proti kašli, mohou vysušit hlen, včetně cervikální tekutiny.

Sirupy proti kašli, které vám mohou pomoci otěhotnět.

Zde je několik sirupů proti kašli dostupných na trhu, které vám mohou pomoci s početím.

1. Mucinex Expectorant:

sirup proti kašli na otěhotnění

2. Polaraminový expektorant:

Polaraminový expektorant

3. Robitussin expektorant:

Robitussin Expektorant

4. Expettoral:

Expettoral

5. Benylinový expektorant:

Benylinový expektorant

6. CVS Chest Congesion Relief Expectorant:

Expektorant pro úlevu od přetížení hrudníku CVS

7. Mucinex DM:

Mucinex DM

8. Sirup proti kašli Cofavin DM:

Sirup proti kašli Cofavin DM

9. Sirup z černého bezu:

Bezový sirup proti kašli

To byly některé z sirupů, které vám mohou pomoci otěhotnět. Většinou jde o expektorantní sirupy proti kašli. Tyto třídy léků pomáhají při odstraňování hlenu z dýchacích cest, plic, průdušek a průdušnice. Ředí hlen včetně cervikálního hlenu a pomáhají vám otěhotnět.

Užívání sirupů proti kašli v těhotenství

Mohu užívat sirup proti kašli během těhotenství? Těhotné ženy mají ve fázi těhotenství slabší imunitní systém. Slabší imunitní systém může pomoci zabránit ženskému tělu v odmítnutí nenarozeného dítěte, ale také může způsobit, že očekávané matky budou citlivé na virové a bakteriální infekce. Konzumace sirupů proti kašli během těhotenství je v boji s nemocemi zcela běžná. Zatímco mírné užívání je užitečné při léčbě kašle, předávkování sirupy proti kašli v těhotenství může být škodlivé pro zdraví matky a dítěte. Níže jsou odborníky doporučeny sirupy proti kašli během těhotenství.

  • Guaifenesin
  • Dextrometorfan
  • Kapky proti kašli
  • Vicks VapoRub

Jako většina produktů v této fázi se sirupy proti kašli v těhotenství mohou ukázat jako škodlivé i pro vás. V různých tělech může reagovat různě. Vezměte si odbornou radu ohledně typu a množství sirupů proti kašli během těhotenství.