Těhotenská cvičení

Je bezpečné sedět vzhůru v těhotenství?

Zdá se, že mnoho lidí (žen) má zmatek ohledně skutečnosti, že bez ohledu na to, zda mohou během těhotenství provádět cvičení, jako jsou sedy lehy nebo kliky,.

V tomto článku bude na toto téma rozsáhlá diskuse. Všechny zmatky budou odstraněny a na všechny vaše dotazy bude existovat oprávněná odpověď.

Je bezpečné sedět vzhůru v těhotenství

Otázka zní: „Mohu stále dělat lehy, když jsem těhotná“? nebo „Je bezpečné sedět vsedě během těhotenství“? Ano! Existují načasování, kdy můžete a kdy byste neměli.

Během prvního trimestru můžete evidentně pracovat na břiše a shodit přebytečný tuk. Cvičení se zjevně zabývá i ranní nevolností a žaludečními problémy. Sedy-lehy lze tedy v tomto období považovat za nesmírně užitečné pro řešení určitého fyzického stresu.

Někteří zastávají názor, že během těhotenství nelze tělu dopřát žádný fyzický stres. To ve skutečnosti není pravda. Samozřejmě existují chvíle, kdy by vaše tělo mělo být v úplném klidu. A jak již bylo zmíněno dříve, nastanou také časy, kdy si můžete trochu zacvičit (i to má svá omezení).

Během prvního trimestru bude v pořádku sedět nebo sedět a budete muset přijmout některá další opatření, jako je to, že žena nemůže celý den jen ležet na zádech, protože to bude mít za následek zvětšení dělohy. (toto budete muset dodržet během druhého trimestru).

Když dosáhnete druhého trimestru, budete muset přijmout nějaké vážné opatření. V tomto období by nebylo vhodné dělat sed-leh nebo jakýkoli druh cvičení břicha.

Někdy samozřejmě budete mít pocit, že je téměř nemožné provádět sed-leh. Ale to není brzy, protože právě diskutujeme o druhém trimestru a zatím si s tím nemusíte dělat starosti.

Sed-leh je vlastně skvělý cvik na spálení přebytečného břišního tuku a určitě o tom budete vědět. Současně trochu zatěžují záda a samozřejmě i žaludek. Břicho zažívá vážný tlak, a to nebude dobré pro ženu, která se chystá dosáhnout druhého trimestru nebo je již v této fázi.

Když jste v této fázi, budete muset přijmout nějaký vážný krok, který vás udrží ve zdraví a mimo všechny děti fyzického stresu, který může mít podobu poruchy. Budete se muset zbavit břišních cviků a přijmout nějaké jógové techniky, alespoň kvůli dítěti.

Pokud jste fitness nadšenec a chcete vypadat dobře po celý den, pak pro vás existuje několik dobrých cviků kromě sedu vsedě. Jedná se spíše o pohyb a říkat tomu cvičení by nebylo vhodné.

Pokud toužíte pracovat na svých břišních svalech, budete muset tento pohyb sledovat také kombinovaným úsilím rukou a zad. Postavte se na podlahu rukama a koleny směřujícími k podlaze a pokuste se vyklenout záda směrem ke stropu (nahoru), pomalu.

Sedy-lehy mohou být pro těhotnou ženu trochu moc. Cvičení nebo pohyb zadní klenby jí však stále umožní pracovat na této břišní oblasti.