Tetování

Top 9 velmi roztomilých kachních tetování s obrázky

Kachní tetování získává na popularitě a jejich význam překračuje kulturní hranice. Je pozoruhodné, jak se přizpůsobují v pozemních a vodních podmínkách. Jsou to divokí ptáci, ale jsou vnímáni jako nevinní, citliví a vyzařují vynalézavost. Existuje tedy mnoho důvodů, proč by člověk zvažoval mít na těle tetování kachny. Pokud jste jedním z nich a hledáte tetování kachny, jsme tu, abychom vám pomohli.

Velmi roztomilé kachní tetování s obrázky

Stylové a módní kachní tetování:

Podívejme se, 9 takových krásných designů tetování Duck s obrázky.

1. Personalizované tetování s kachní hlavou:

Personalizované tetování s kachní hlavou

Mezi tetováním, která se chlubí, můžete jít na toto tetování s kachní hlavou. Vypadá jinak a symbolizuje nevinnost a jednoduchost. Takže je to určitě něco, po čem můžete jít, zvláště pokud jsou vaše atributy přizpůsobeny vlastnostem kachny – hravého temperamentního člověka.

2. Malé tetování žluté kachny:

Malé kachní tetování

Toto malé kachní tetování vypadá extrémně roztomilé a okamžitě upoutá pozornost. Pokud chcete minimalistický design, pak je tento design tetování dětské kachny volbou, kterou byste mohli zvážit. Také je to velmi roztomilé tetování pro dámy. Mladé dívky dávají přednost takovému designu v kachním tetování.

3. Black and White Duck Tattoo:

Černobílé kachní tetování

Tento design tetovací kachny není něco, co byste viděli napuštěné na tělech lidí. To je důvod, proč je to velmi jedinečný design tetování, který se dostane na vaše tělo. Takové kachní tetování může také naznačovat něco o vašem dětství nebo minulosti. Pokud nechcete barevné, ale potřebujete přímý náčrt, pak je tento podle vašich potřeb perfektní.

4. Duck Outline Tattoo:

Kachna obrys tetování

Pokud chcete pro své tetování minimalistický design, pak je toto malé kachní tetování něčím podobným, pro co se můžete rozhodnout. Vypadá to jednoduše, ale zajímavě. A rozhodně mít víc, než se na první pohled zdá. Normální design pouze hraniční tvar kachny, získejte nějaký tmavý okraj, abyste upoutali pozornost svého tetování.

5. Tetování létající kachny:

Létající kachna tetování

Toto tetování kachního umění dává kmenový nádech a zároveň je ateisticky krásné. Létající kachní tetování ukazuje svobodu a osobní paměť. Opět je to ideální tetování, které je třeba při tetování zvážit.

6. Tetování Daisy Duck:

Daisy Duck Tattoo

Kdo neví o slavné kreslené postavičce Daisy duck, která byla přítelkyní Kačera Donalda? Toto tetování sedmikrásky je extrémně rozkošné. Pokud jste extrovert a máte zlomyslnou osobnost, pak byste také mohli zvážit tuto tetovací ilustraci.

7. Tribal Duck Tattoo:

Kmenové kachní tetování

Toto kachní kmenové tetování je vizuálně přitažlivé a okamžitě upoutá pozornost. Udává mnoho vlastností, jako je přizpůsobivost a mužnost. Ve špatných časech může být takové tetování zdrojem inspirace. To je známé mezi mladými lidmi, kteří jsou závislí na sportu nebo na gymnáziu.

8. Gumové kachní tetování:

Gumové kachní tetování

Toto roztomilé kachní tetování naznačuje hravost a připomíná dětství, že? Pokud máte takovou veselou, hravou a bezstarostnou povahu, můžete si nechat vytetovat takové tetování na tělo. Tento jednoduchý a hezký design vám určitě vykouzlí pozitivní úsměv na tváři.

9. Duck Foot Tattoo:

Tetování kachní nohy

Nyní toto tetování kachního umění na rameni vypadá nádherně a naprosto vyniká jako tetování. Pořídit si takové tetování na tělo je něco, čeho nebudete litovat. Také takové tetování odráží mnoho základních významů.

Získat tetování kachny je jedinečné a byl by to rozumný nápad. Pokud máte příběh, který můžete vyprávět pomocí tetování, můžete se vyjádřit pomocí této keltské ptačí kachny. Kachní tetování může vyjadřovat mnoho osobnostních rysů, které můžete mít spolu s kulturním významem. Doufáme, že si necháte vytetovat kachnu, kterou hledáte.