Tetování

Top 9 úžasných tetování palem pro ženy a muže

Palma je strom, který roste v blízkosti pobřežního pobřeží. Vypadá to také jako vysoký a štíhlý kokosový strom. Představuje tropický ráj, pohodlí a uvolněná atmosféra jsou tím, co dostanete pod palmu. Palm tree tattoo je reprezentace stejné. Tetování lze provést kdekoli na těle.

Úžasné tetování palem pro ženy a muže

 Jednoduché a nejnovější tetování palem:

Zde je několik návrhů s obrázky tetování palem, které dodají úžasný vzhled.

1. Tetování tropických palem:

palmové tetování

Tropická oblast je centrem palem. Tetování tropické palmy je portrétem takové scenérie. Je klidný a velmi relaxační, protože jej symbolizují vlny, písek a mušle. Je to jasné a barevné tetování palmy na paži. Pokud jste milovníkem přírody, vyzkoušejte tento design z plné ruky.

2. Realistické tetování palmy:

Realistické tetování palmy

Tento styl vzoru ve sbírce tetování palem vypadá realisticky. Získáte spoustu stínování a škálování. Celkový vzhled tohoto tetování palmy je velmi intenzivní. Jsou ideální pro západ slunce tetování palmy. Zkuste tento, pokud potřebujete temný a seriózní design.

3. Stínované tetování palmy:

Stínované tetování palmy

Tropická oblast je bez slunce neúplná. Stínované tetování palmy ukazuje nádherné odstíny slunce a jeho odraz ve vodě. Většinou jsou portrétem zapadajícího slunce; mladí lidé rádi zkouší tento design pro svůj výhled.

4. Tetování palmových stromů Ocean Waves:

Oceánské vlny Palm Tree Tattoo

Jak víme, palmy rostou poblíž oceánu a v tomto tetování je palma s oceánskými vlnami pod ní nebo vedle ní. Tento typ tetování palmy přichází se spoustou barev a odstínů. Jsou velmi podobné tetování na pláži s palmami, toto je díky své délce dokonale tetování na paži.

5. Romantické tetování palmy:

Romantické tetování palem

Tropická oblast je často ideální destinací pro líbánky a destinace pro útěky. Páry sem přijíždějí za klidnou romantickou přírodou. Romantické tetování palmy má pár kolem palmy a pláže. Tento typ tetování palmy je symbolem nezapomenutelného času.

6. Tetování šedé palmy:

Gray Wash Palm Tree Tattoo

Palmové tetování provedené černým, modrým a šedým inkoustem. Když plánujete pro tetování šedou barvu, je to podobné tetování s černou palmou. Umělec obvykle vytváří stínované palmy. V tomto druhu tetování najdete mnoho návrhů; je ideální pro tetování malé palmy.

7. Neformální tetování palmy:

Neformální tetování palmy

Všichni se snažíme mít jedinečné tetování, ale není to vždy. Jedinečné příležitostné tetování palmy přichází s návrhářem se symboly a postavami. Většinou to závisí na výběru konkrétního člověka. jedinečné tetování z palmy je ideální pro výrobu na malých plochách, jako je zápěstí nebo prst. Může být klasifikován jako tetování zápěstí palmy.

8. Dívčí speciální tetování palmy:

Dívčí speciální tetování palmy

Palmové tetování je symbolem relaxace. Mnoho dívek rádo zkouší tento typ tetování palem pěšky. Dívčí palmové tetování je malé a velmi elegantní. Tento typ malého tetování palmy na kotníku je tak malý, že ho můžete udělat i na prstu.

9. Geometrické tetování palem:

Geometrické tetování palem

Jak název napovídá, geometrické tetování palmy má spoustu geometrických vzorů. Symbolizují význam. Tento typ tetování připomíná spíše tetování kmenových palem. Jejich výroba je trochu složitá.

Palma tetování je klidné a mírové tetování tropických stromů. Odstíny těchto tetování si ji zamilují znovu a znovu. Je ideální pro projevení vaší lásky k tropům. Toto tetování vypadá skvěle i pro páry.