Tetování

Top 9 působivých návrhů hnědého tetování

Tetování je jiný typ vzorů odloupnutých do částí těla. Ačkoli je dočasné nebo trvalé, tetování vždy vytváří přitažlivost pro diváky. Přidává kouzlo v chladném přístupu člověka. Najdete zde řadu tetování, která lidé podstupují. Není to pro konkrétní věkovou skupinu. Osoba v jakémkoli věku může vytesat tetování ve svém těle.

Působivé hnědé tetování

Jednoduché a stylové vzory hnědého tetování:

Pojďme zde najít zmíněné vzory hnědého tetování pro váš styl a módu.

1. Tetování hnědé víly:

Hnědé tetování

Jedná se o světlý design světle hnědého tetování. V tomto designu sedí víla a má velká křídla. Toto tetování je vyloupnuté na zadním rameni a je poutavé. Tento design tetování je mnohem větší a je pěkně vytvořený s uměleckým nádechem. Tenhle je ideální pro dívky.

2. Tetování pavouka hnědého inkoustu:

Spider Tattoo s hnědým inkoustem

Vypadá to jako skutečné pavoučí tetování hnědým inkoustem. Každá noha byla dokonalá křivka, která vypadá, že původní pavouk je držen v části těla. Divák tohoto tetování by se mohl při jeho pohledu například zděsit. Do tetování byl také přidán dotek žluté a oranžové barvy. To je vždy volba pro chlapce.

3. Tetování tmavě hnědého kotevního vzoru:

Tmavě hnědé tetování se vzorem kotvy

Toto tmavě hnědé tetování je Anchor se spojeným lanem. Toto tetování je mezi chlapci velmi známé. Kotva je také malá zbraň, která byla mnohokrát použita k obraně. S touto kotvou je také zavěšeno jedno lano. Odstíny jsou vytvořeny se stejnou barvou.

4. Speciální tetování zápěstí hnědým inkoustem:

Speciální tetování zápěstí s hnědým inkoustem

Jmenuje se tetování hnědým inkoustem na zápěstí. Takto můžete také napsat své vlastní jméno na zápěstí nebo jméno své milenky. Název tetování na straně ruky a dlani je v současné době žádaný. K vytvoření tohoto jména tetování se používá hnědý inkoust.

5. Chris Brown Zpět tetování:

Chris Brown Zpět tetování

Toto je Chrisovo hnědé tetování vytesané na zadní straně pod krkem. Chris Brown je známý tetováním nakresleným po celém těle. Velký kulatý smajlík je namalován se smíchem. Nad ním se kříží dvě peří. Smajlík má velké zuby.

6. Hnědé divoké tetování:

Hnědé divoké tetování

Toto hnědé barevné tetování zobrazuje divokou povahu lva. Kreslí se na horní část ruky. Tvář lva je nakreslena s černým pozadím. Ústa, vlasy, čelo a oči ukazují skutečný obraz Lva. Královské tetování pro krále.

7. Skull Tattoo Design v hnědé barvě:

Lebka Tattoo Design v hnědé barvě

Lebka je nakreslena pomocí tetovacího hnědého inkoustu. Je namalován velmi nebezpečný obličej lebky, který se směje s velkými zuby. Tady má tak velké oči. Bezchybný obrázek lebky je nakreslen hnědým inkoustem a ti, kteří jej vidí, se mohou okamžitě bát.

8. Hnědé personalizované pojmenování tetování:

Hnědé personalizované pojmenování tetování

Jméno napsané na straně dlaně je slavný design pro design hnědého tetování. Mnoho lidí si takto vyřezává vlastní jméno. Zde může člověk dokonce napsat jméno své milenky. Tady to zůstane navždy zapsané.

9. Hnědé tetování ve stylu Fancy Owl:

Hnědé tetování ve stylu ozdobné sovy

Toto je hnědé tetování sovy, které vypadá přesně. Oči této sovy jsou úplně červené hněvem. Této sově je dáno přesné obložení. Na tomto designu se pracuje se světlými a tmavě hnědými odstíny. Tento design je dílem odborníka.

Design hnědého tetování má obrovskou sbírku návrhů pro muže i ženy. Hnědá tetování jsou vždy hitem a nikdy nevyjdou z módy. Dočasné tetování otevírá šanci udělat další, protože předchozí bude vymazáno.