Tetování

Top 9 nezapomenutelných pamětních tetování

Smutek za mrtvým není nikdy snadný. Chcete ho mít blízko. Chcete -li to provést, možná budete chtít vytetovat něco, co vám ho/ji připomíná. Tetování je osobní volba. Tyto speciální symboly, které nám připomínají tuto zvláštní osobu, jsou vzpomínková tetování. Pamětní tetování jsou žádaná a proslulá u dívek, těch dívek, které jsou blízké jeho rodičům nebo blízkým.

Nejlepší a stylová pamětní tetování:

Existuje mnoho možností v návrzích vzpomínkových tetování, zde je několik ukázaných s obrázky.

1. Rodinné pamětní tetování:

Nezapomenutelné vzpomínkové tetování

Někdy ztratíme svého blízkého člena rodiny, se kterým jsme si byli velmi blízcí, jako máma, táta, bratr, sestra, dítě a manžel. Tatínkova pamětní tetování mají obrázek dítěte a otce s důležitým datem. Takováto tetování paměti jsou nám velmi blízká. Na památku mámy je také mnoho tetování.

2. Tetování na památku nejlepšího přítele:

Pamětní tetování nejlepšího přítele

V nouzi poznáš přítele. Přátelé jsou rodiny, které si vybíráme. Jsme jim nejblíže. Snažíme se na ně pamatovat, i když nejsme spolu. Pamětní tetování nejlepšího přítele má jména, data nebo nějaká slova. Tato tetování jsou nejlepší tetování na památku. Dává emocionální kontakt s naším nejlepším přítelem, můžete po tetování tohoto stylu tetování překvapit svého přítele.

3. Pamětní tetování iniciály:

Počáteční pamětní tetování

Iniciály jsou krátká forma něčeho. Tetování na památku iniciály je symbolické pro něčí jméno s datem. Někdy jsou iniciály s andělskými křídly a mrakem, což znamená smrt. Jedná se o malá tetování paměti. To je vhodné, pokud jste v pořádku s malými vzpomínkovými tetováními.

4. Tetování Flock of Birds Memorial:

Hejno ptáků Memorial Tattoos

Hejno ptáků je symbolem svobody a svobody, které se nám po smrti dostává. Hejno tetování ptačí paměti má symbolizovat dosažení svobody blízkou osobou. Většinou jsou hubené. Jsou perfektní pro zápěstí.

5. Pet Memorial Tattoos:

Pet Memorial Tattoos

Tato tetování jsou nejlepší v tetování paměti. Když jsme osamělí, je nám náš mazlíček nejblíže. Aby je udrželi blízko, přijde vhod tetování na památku domácích mazlíčků. Obvykle jsou podrobným obrazem svého mazlíčka. Má také zvláštní pamětní data. Takové tetování většinou upřednostňují staří lidé nebo mladí lidé, aby si pamatovali svůj vztah se svými mazlíčky.

6. Rose Memorial Tattoos:

Rose Memorial Tattoos

Rose memorial tetování jsou symboly někoho, kdo vám připomíná růži. Stonek růže má často datum nebo formulace. Tato růžová tetování s citáty jsou připomínkou nějakého blízkého člena rodiny. Normálně k němu můžete přidat jméno a můžete také upoutat pozornost svého drahého.

7. Angel Memorial Tattoos:

Angel Memorial Tattoos

Často po smrti věříme, měníme se v anděly a vznášíme se nad mraky. Tuto ztrátu často symbolizujeme jako tetování na památku anděla. Často jsou tetováním na památku dětí. Je to jednoduché a má také málo barev. Toto tetování je většinou dokonalé na rukávu.

8. Tetování rodičů na památku:

Tetování na památku rodičů

Od chvíle, kdy jsme se narodili, máme rodiče, kteří nás milují a starají se o nás. Vzpomínkové tetování rodičů je způsob, jak jim ukázat naši lásku. V tomto vzpomínkovém tetování je napsána zvláštní zpráva. V tomto tetování můžeme použít spoustu symbolů jako srdce nebo hvězda a květiny k vyjádření lásky na památku rodičů.

9. Tetování na památku smrti:

Tetování na památku smrti

Smrt je něco, s čím se všichni setkáme, bez ohledu na to, kdo jsme. Je to pravda, se kterou se musíme všichni vyrovnat. V případě ztráty někoho provedeme tetování na památku smrti. To je děláno symboly, jako je tlukot srdce, květina a data. Je to velmi zvláštní způsob, jak nám neustále připomínat, jak moc si ho pamatujeme.

Vzpomínkové tetování je milé projevovat naši lásku k někomu, kdo nám není nablízku, jako máma, táta, bratr, sestra a přátelé. Ne vždy to má symbolizovat smutek. Ukazuje to, jak blízko jsme si byli. Tato tetování jsou vám navždy velmi blízká. Když si chcete tenkrát vybrat pamětní tetování, postarejte se o design, kterému raději věnujete svého partnera nebo milého.