Tetování

Top 9 návrhů kompasu s významem!

V dnešní době jsou designy kompasů stále oblíbenější. Můžete s nimi vyzkoušet různé styly tetování.

Nejlepší návrhy a obrázky tetování kompasu:

Níže je top 9 návrhů tetování kompasu s významy, které byste určitě měli vyzkoušet.

1. Nastínit Dream Catcher Compass Tattoo Design:

Compass Tattoo Designs s významy

To se provádí v tetování uměleckým kompasem. To má peří a to se provádí velmi stylově spolu s rukou. Můžete zkusit podobný styl a pozice je, že vám tato sportovní schopnost vyhovuje. Můžete je také snadno skrýt pomocí make -upu. Ty se provádějí stylem ohraničení tužkou. To lze provést pomocí jiné barvy, která vám vyhovuje pro tuto pozici. K tomu můžete také použít přidružené vzory. To je velmi kreativní. Něco takového můžete vyrobit na zakázku s jinými styly a barvami uměleckého stínování. Je to jeden z nejlepších návrhů tetování kompasu pro ženy.

2. Barevné vlny a námořní hvězda kompas tetování:

Barevné vlny a námořní hvězda kompas tetování

Tyto hvězdy kompasu byly provedeny se spoustou barev. Můžete dělat podobné styly a mít různé barvy a můžete to dělat na celé ruce. Chcete -li vytvořit něco takového, můžete přidat styl vlny ve stínu a 3D efektu. To dává vodnímu efektu. K nim můžete přidávat reklamy. Můžete je také snadno rozšířit na ramena a poté na zadní část celého těla.

3. Design starověkého kompasu ve stylu kompasu:

Starověký design kompasu ve stylu kompasu

To se provádí ve starodávném designu ve stylu tužky. Tyto nespojené formáty můžete vyzkoušet s jinými barvami. Ačkoli černá je většinou barva, která se k tomu používá. Strany jsou ponechány nesouvislé a barvení bylo provedeno sešrotováním. To mu dává styl starých papírů. Proto to dává velmi starý typ účinku. Tyto efekty můžete vyzkoušet na svých návrzích.

4. Floral Pattern Compass Tattoo Design:

Tetování s kompasem s květinovým vzorem

Tento design byl proveden na rukou. Něco takového si můžete vyzkoušet v různých barvách. Můžete mu dát další související tvary a můžete také použít květinové vzory, pokud chcete, aby to vypadalo více dívčího typu. To závisí na tom, co chcete získat v přizpůsobeném formátu. Váš umělec vás v tomto může vést. Také si můžete sami zvolit polohu a barvy.

5. Květinové tisky Compass Tattoo Design:

Květinové tisky Compass Tattoo Design

Toto je umělecký design, který můžete udělat na zápěstí. Můžete vyzkoušet podobné styly a můžete k nim také přidat další vzory nebo květinové potisky. K tomu můžete použít nějaký 3D efekt. Ty jsou velmi reliéfní a měly by být vyrobeny od profesionálních umělců. Toto je jeden z nejlepších návrhů tetování kompasu pro muže.

6. Unikátní design Rose Compass Tattoo:

Unikátní tetování s růžovým kompasem

Můžete si vyzkoušet celé barevné záda takto. To je docela umělecké. To bylo spojeno se šípy, které byly provedeny v květinových vzorech. To lze provést jinými barvami podle vašeho výběru.

7. 3D Compass Tattoo Design:

3D kompas Tattoo Design

Tento design kompasu byl proveden s určitým 3D efektem. Můžete si je nechat vyrobit na zakázku s výběrem barev, které na ně chcete použít, od nějakého profesionálního umělce. Vnitřním dekoracím můžete dát také nějaký přizpůsobený efekt. Můžete je snadno vyzkoušet.

8. Pěkný design námořního kompasu:

Pěkný design námořního kompasu

Můžete vyzkoušet barevné vzory, jako je tento. Toto nemá žádné spisy. K tomu však můžete použít spisy. Ty mají také velmi reliéfní efekt, a to má vršek v dekorativním vzoru. Můžete vyzkoušet něco podobného.

9. Compass Tattoo Design pro horní ruku:

Compass Tattoo Design pro horní ruku

Takto si můžete vyzkoušet tetování kompasu na vnitřní straně horní části ruky. Tomu můžete také dát jakékoli psaní nebo jiné styly. Měli byste to udělat od profesionálního umělce. Můžete si to znovu vytvořit pomocí barev, které vám při sportu vyhovují. Je to jeden z nejlepších návrhů tetování kompasu pro dívky.