Tetování

Top 9 návrhů a obrázků pro tetování psů

Mnoho lidí rádo sportuje tetování svých psů nebo otisky tlapek svých mazlíčků nebo kresby postav svých mazlíčků. Něco podobného můžete vyzkoušet, pokud máte domácího mazlíčka nebo se vám tyto styly líbí a shledáte je docela okouzlujícím. Pokud však chcete získat něco na zakázku a to, co je docela kreativní a umělecké, pak budete muset utratit více peněz a získat je znovu v přizpůsobených stylech a kreativních návrzích od renomovaného salonu. Můžete je získat v malých nebo velkých pozicích v závislosti na vašem pohodlí. Ty lze spojit s jinými různými provedeními.

Psí tetování a obrázky

Nejlepší návrhy a obrázky tetování psů:

Níže jsou uvedeny top 9 návrhů tetování psů s významy, které byste rozhodně měli vyzkoušet.

1. Originální tetování rukou a psí tlapky:

Originální design tetování rukou a psí tlapky

Jedná se o velmi kreativní psí design. Můžete si vyzkoušet podobné styly, pokud vám to vyhovuje. Měli byste získat něco, co je přizpůsobeno. To lze provést, pokud hodláte utratit nějakou drahou částku peněz a nechat si něco udělat od renomovaného parluse a renomovaného a známého umělce. Pokud je váš umělec dobrý v kreslení, může vám dát něco, co bylo nakresleno pro vás. Můžete se také poradit s barvami a také s polohou těla na těle. Je to jeden z nejlepších návrhů tetování psů pro dívky.

2. Srdce kotníku s potiskem psí tlapky: Tattoo Design:

Srdce kotníku s potiskem psí tlapy

Toto je další kreativní tetování, které můžete vyzkoušet. Je to docela barevné a můžete to snadno vyzkoušet. K tomu můžete použít jiné barvy. K tomu můžete také přidat nějaké spisy. Je to docela dívčí typ a můžete jej snadno nosit. Vzhledem k tomu, že se to dělá na nohou, můžete také nosit legíny a udržet to zakryté.

3. Květinové tisky Design tetování pro psy:

Květinové tisky Design tetování pro psy

Můžete si vyzkoušet tetování psa jako výše. Toto jsou malé otisky tlapek, které byly spojeny s dekorativními liány. Můžete vyzkoušet jiné květinové potisky nebo psát a spojit se s tím. Měli byste se poradit s dobrým umělcem o něčem přizpůsobeném a vhodném pro váš sport, jako je výše uvedený obrázek.

4. Design tetování psí tlapy:

Psí tlapa tiskne tetování

Pokud máte docela dost domácích mazlíčků, můžete něco takového udělat. To se provádí v barevném formátu. Můžete udělat něco jako napsat o nich něco uvnitř výtisků. Můžete použít barvy, které jsou takové a odpovídají vašemu tónu. Díky tomu to nebude příliš nápadné a bude to pro sport pohodlnější. Můžete to udělat v tmavých barvách, pokud je to pro vaše sportování pohodlné.

5. Tisk tetování malé psí tlapky:

Tisk tetování malé psí tlapy

Toto je malý otisk tlapky psa. Můžete něco takového vyzkoušet. Pokud máte domácího mazlíčka, můžete to zkusit. To lze provést ve velmi malém měřítku, a proto je sport docela pohodlný.

6. Elegantní tetování psí tlapky pěšky:

Elegantní tetování psí tlapky pěšky

To se provádí pomocí malých dekorativních vzorů a několika tlapek. Můžete vyzkoušet podobné styly. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů tetování psů pro ženy.

7. Jména s potiskem psí tlapky:

Jména s potiskem psí tlapy

Něco jako tento design tlapky můžete udělat po boku těla. S tímto můžete kombinovat další barvy a další dekorativní vzory.

8. Rytý formát pro tetování psa:

Gravírovaný formát pro tetování psů

Toto je velmi umělecký design. Něco takového si můžete snadno vyzkoušet. Pokud chcete nosit něco velmi velkého měřítka, můžete zkusit získat něco přizpůsobeného v reliéfním nebo rytém formátu, jako je tento.

9. Cartoon Dog Tattoo Design:

Kreslený pes tetování

Pokud jiné druhy tetování nejsou to, co byste na svém těle chtěli, můžete vyzkoušet něco z oblíbené kreslené postavičky. Můžete něco takového vyzkoušet. Toto je konstrukce odvahy zbabělého psa. Můžete je snadno odstranit. Jedná se o jeden z populárních návrhů tetování psů pro muže.