Tetování

Top 9 návrhů a obrázků na tetování vlasů

V dnešní době si lidé nechávají tetovat téměř jakoukoli polohu těla. Rostoucím trendem jsou návrhy hlavy nebo vlasů, které se provádějí tak, že si oholíte část vlasů a poté se v této poloze provede barvení. Můžete je také snadno zakrýt a nechat si vlasy dolů nebo růst tak dlouho, aby byly zakryté. Tuto pozici můžete také udržet bez jakékoli formy vlasů, abyste to mohli lidem ukázat. Mělo by se také pamatovat na to, že to jsou věci, které byste měli vzít na radu svého umělce.

To by také mělo být provedeno pod vedením a radou odborníků, kteří to na vás provedou. Také odstranění pomocí těchto laserů může být obtížná věc. Měli byste také dostat návrhy ve velikosti, která je pro vás pohodlná pro sport, a také vzor může být vyroben na míru, barvy by měly být použity odpovídajícím způsobem a to, co se vám pohodlně nosí. Měli byste být také opatrní, pokud jde o velikost designu. Pokud to chcete malé, můžete to snadno sportovat, ale nebude to moc vidět, a pokud je to také velké, můžete mít problém to skrýt svými vlasy. Proto by tyto úvahy měly být k dispozici, když chcete dostat design vpichovaný na hlavu.

Návrhy a obrázky na tetování vlasů

Nejlepší návrhy a obrázky tetování vlasů:

Níže je top 9 typů návrhů a obrázků na tetování vlasů, které můžete udělat na hlavě. Určitě byste si je měli vyrobit na míru a vyzkoušet.

1. Design zednářského tetování vlasů:

Zednářský design tetování vlasů

Zednářské tetování je v dnešní době velmi populární. Toto je vše, co bylo na hlavě provedeno zednářským viděním. Ty by měly být vyrobeny na míru. Můžete je také rozšířit, a pokud chcete, můžete použít jiné barvy a také vytvořit vlastní vzor. Mělo by to být od profesionálních umělců a můžete si také přizpůsobit jejich velikost. Je to jeden z populárních návrhů tetování vlasů pro dívky.

2. Polynesia Hair Tattoo Design:

Polynésie Tattoo Design

Existuje mnoho kmenů Polynésie, jejichž obyvatelům se líbí celé tělo napuštěné různými starodávnými vzory, jako je výše uvedený obrázek. Můžete si také nechat udělat podobné vzory, pokud to chcete udělat po celém těle a hlavě.

3. Design pro tetování malých vlasů:

Malé tetování tetování

Pokud chcete v oblasti šíje design v malém měřítku, můžete si tetování vyzkoušet takto. Ty lze provádět v egyptských nebo kmenových formátech.

4. Maorský a geometrický formát tetování vlasů:

Maorský a geometrický formát tetování vlasů

Jedná se o maorský a geometrický design, který byl proveden v oblasti šíje a hlavy. Můžete si také nechat udělat něco takového. Toto je jeden z nejlepších návrhů tetování vlasů pro muže.

5. Rose Patterns Hair Tattoo Design:

Růže vzory tetování vlasů

Pokud chcete dekorativní tetování na vlasy, pak můžete vyzkoušet květinové a jiné růžové vzory, jako je tento.

6. Horizontální font tetování vlasů:

Horizontální tetování vlasů

Někdy se lidem také líbí tetování horizontálního písma provedené v poloze na čele. Můžete také něco takového udělat. Je to oblíbený design tetování vlasů pro chlapce.

7. Tattoo design kostních rybích vlasů:

Kostní rybí vlasy tetování design

Toto je tetování kostní ryby, které bylo provedeno na straně vlasů. Můžete se také pokusit získat něco uměleckého, jako je tento, pokud vám vyhovuje tyto vzory. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů tetování vlasů pro ženy.

8. Odvážné vzory Hair Tattoo Design:

Odvážné vzory pro tetování vlasů

Pokud chcete odvážné vzory na čele a také přes vršek vlasů, pak to může být něco, co si můžete přizpůsobit podle svého vkusu a podle toho lze provést barvy.

9. Creative Hair Tattoo Design:

Kreativní design tetování vlasů

Jedná se o velmi kreativní tetování vlasů, které můžete udělat na hlavě. Můžete to také udělat v masovém tónu nebo to můžete udělat s jinými květinovými potisky a použít barevné inkousty.