Tetování

Top 9 mexických tetovacích návrhů a obrázků

Mexické tetování je v dnešní době velmi populární. Můžete to dělat v různých stylech a také je přizpůsobit svým sportovním schopnostem. Tito jsou často nazýváni návrhy cukroví lebky a obvykle jsou spojeny s různými květinovými a jinými vzory.

mexické tetování

Nejlepší návrhy a obrázky mexického tetování:

Níže jsou uvedeny top 9 mexických návrhů tetování a významy, které byste rozhodně měli vyzkoušet.

1. Tužka Borer Style Lebka Mexické tetování Design:

Mexický design tetování ve stylu lebky

Jedná se o mexické tužkové vzory ve stylu lebky prováděné s přidruženými růžemi. Můžete je snadno vyzkoušet, protože jsou pro tento sport docela stylové. Můžete je také nosit s jinými typy vzorů. Ty mohou být prodlouženy do zad s jinými vzory a také je můžete rozšířit na zápěstí s jinými vzory.

2. Lebka Mexické tetování:

Mexické tetování s lebkou

Toto je další tetování lebky dívčího typu, které můžete udělat na straně těla. To lze také provést v barvách, které vám při sportu vyhovují. Jsou pro tento sport docela stylové. K tomu můžete také přidat květiny. Jedná se o jeden z populárních návrhů mexického tetování pro dívky.

3. Candy Skull Mexické tetování:

Mexická tetování s cukrovou lebkou

Toto je další design cukroví lebky. Zde se to dělá s tváří dívky, tak se ženy oblékají s různými vzory na obličeji. Můžete něco takového vyzkoušet. To se také děje bez barev a jediná černá je použita stínovaným způsobem s různými odstíny, aby byl design výrazný. Můžete to však udělat pomocí barev a to závisí na osobě, která to dělá.

4. Ženy čelí mexickému tetování:

Ženy čelí mexickému tetování

Toto je další tvář Mexičanky s potisky bonbónových lebek. Tyto typy 3D stylů si můžete také snadno vyzkoušet na sobě. To se provádí na straně horní části ruky. Můžete to také udělat na rukou. Můžete to udělat také na zádech nebo stehnech. Pokud chcete něco takového ve 3D a reliéfních efektech, měli byste se poradit s profesionálním umělcem, který je s 3D efekty dobrý. Mohou vám také poskytnout vlastní návrhy vyrobené v souladu s tímto vzorem v přizpůsobeném taženém designu.

5. Asymetrická lebka, mexické tetování:

Asymetrická lebka, mexické tetování

Jedná se o asymetrický design lebky. Můžete také vyzkoušet takový vzor, ​​který je v malém měřítku a je proveden v barvě podle vašeho výběru. To není příliš barevné, ale je to umělecké s jakoukoli barvou, kterou chcete. Můžete to udělat červeně nebo zeleně a vypadá to velmi kreativně. Je to jeden z nejmenších mexických návrhů tetování pro ženy.

6. Mexická tetování pro dívčí lebku:

Mexická tetování s dívčí lebkou

Jedná se o design dívčí lebky, který byl proveden velmi dekorativním způsobem a má také různé květinové potisky a barvy. Jedná se o barevné mexické tetování.

7. Módní stínovaný mexický tetovací design:

Módní stínovaný mexický design tetování

Jedná se o módní stínované mexické tetování, které má lebku a také další související styly. K tomu můžete také použít několik barev. Zde je to však udržováno černým a stínovaným způsobem. Ty jsou velmi trendy a dají se snadno sportovat. Měli byste se však poradit s profesionálním umělcem a nechat si je vytáhnout a vyrobit na míru. Profesionální umělci vás také mohou vést barvami, které byste na svém těle měli používat.

8. Floral Print Mexican Tattoo Design:

Mexický design tetování s květinovým potiskem

Jedná se o velmi umělecký design a také květinové potisky. Barvy jsou také provedeny ve velmi kreativním stylu, takže to vypadá dívčí.

9. Lebka a růže Mexické tetování:

Mexické tetování s lebkou a růžemi

Jedná se o velmi mexické barevné tetování, které můžete sportovat. Můžete tomu dát více barev a také s tím udělat více květin. To by mělo být provedeno od profesionálního odborníka, abyste mohli tento výrobek vyrobit na míru podle vaší vhodnosti. Má také 3D efekty, díky nimž tento vzhled vypadá umělecky.