Tetování

Top 15 polynéských tetovacích návrhů s významy

Polynéské tetování je v dnešní době velmi populární. Různí lidé a také mnoho žen sportují tyto tmavé a husté vzory na svém těle. To je docela umělecké, ale měli byste být opatrní, jak velký design chcete sportovat. Často, jako všechny ostatní formy starověkého umění, jsou prováděny silnými inkousty, které jsou buď tmavě červené nebo černé. Ty se dostanou hluboko do epidermálních vrstev a je velmi obtížné dokonce provést krycí design nebo odstranit laserovým odstraněním. Proto i když vyděláte velkou částku peněz, mohou také existovat skvrny a stopy inkoustů, díky nimž bude váš povrch pokožky vypadat nerovnoměrně.

Polynéské tetování s významy

Proto byste měli požádat o radu profesionálního umělce, než uděláte něco jako návrh ve velkém měřítku. Pokud chcete, můžete také přizpůsobit různé vzory tak, aby vyhovovaly vašemu vkusu. To může vyžadovat více peněz a budete muset jít k umělci, který provádí úpravy. Měli byste také vyzkoušet něco dočasného, ​​než půjdete na barvení. Můžete také získat různé typy souvisejících návrhů, jako je ibišek a jiné květinové formáty, pokud to chcete udělat ve formátu dívčího typu. Ty mohou být začleněny do těchto typů.

Nejlepší návrhy polynéských tetování:

Polynéské tetování dává nositeli při správném výběru velmi atraktivní vzhled. V této sezóně zkuste vypadat trendy s jakýmkoli z polynéských tetování vhodných pro vaši texturu a barvu. Níže jsou uvedeny top 15 typů polynéských návrhů tetování, které vás mohou inspirovat pro váš návrh. Můžete také snadno provést podobné přizpůsobené návrhy.

1. Tetování na ramenou:

Polynéské tetování 1

Jedná se o design dívčího typu a můžete si nechat udělat podobné tetování přes ramena. Můžete také získat květinové vzory s různými formami vzorů, jako je tento design. Je to jeden z nejlepších polynéských návrhů tetování pro ženy.

2. Spinal Tattoo:

Spinální tetování

Jedná se o spinální polynéské tetování, které lze provést jako vzor tkaní stanů těchto kmenových lidí. Pokud chcete vertikální design, můžete také něco takového udělat. Toto tetování se stává populární nejen u mužů, ale také u dospívajících dívek z vysokých škol. Tento vzor je zvláště pro oblast zad, jak je vidět na obrázku. Toto tetování znamená sílu a sílu. Délka může být provedena až do dolní části zad, aby byla tak dlouhá, jak si přejete.

3. Polynéský poloviční rukáv:

Polynéský poloviční rukáv

Jedná se o polynéský design s polovičním rukávem, který můžete provádět s dalšími přidruženými vzory. Ty jsou v dnešní době docela trendy a mnoho lidí na nich sportuje. Dlouhé a tmavé linie s křivkami jí přidávají na kráse. Vzory ve tvaru kopí mu dodávají jedinečný vzhled podobný tetování hennou. Toto tetování lze také nosit na nohou a zádech.

4. Kmenový polynéský:

Kmenový polynéský

Toto je další forma kmenového tetování a můžete to také udělat do poloviny paží. Můžete také rozšířit tento vzor na zápěstí a můžete s tím dělat další vzory a poté toto rozšířit do zad nebo jiných poloh těla. Vzor je tak vhodný pro bicepsy, protože na začátku dává kruhový tvar a později se změní na čtvercový. To lze také nosit na žebrech.

5. Polynéský s plným rukávem:

Polynéský úplet

Jedná se o trendový polynéský design, který byl proveden na pažích. Toto je umělecké dílo s plným rukávem a můžete to snadno provést pomocí libovolných barev podle vašeho výběru. Unikátní design se šedými vnitřními stínidly mu dodává úžasný vzhled. To je většinou napuštěné zápasníky. Mezi mnoha mladými lidmi to začíná být trendy.

6. Kmenové tetování:

Kmenové tetování

Chcete -li získat kmenové tetovací vzory na různých pozicích těla, jako jsou paže, a také na bočních částech těla, jako je hlava, můžete se inspirovat vzory, jako je výše uvedený obrázek. Díky různým geometrickým tvarům je toto tetování jedinečné. Provádí je široce většina mládeže v Americe a afrických regionech.

7. Geometrické polynéské tetování:

Geometrické polynéské tetování

Jedná se o geometrické polynéské tetování. Tyto formy tradičních a kmenových vzorů si můžete vyzkoušet i na vlastní kůži. Ty lze také kombinovat s květinovými vzory v geometrickém formátu a bude to vypadat podobně jako na obrázku výše. O květinách se říká, že jsou symbolem lásky, péče a vášně atd. Proto toto tetování do určité míry nese takový význam. Jedná se o jeden z polynéských návrhů tetování pro muže.

8. Polynéský a Maorský:

Polynéské a Maorské

Jedná se o polynéské a maorské tetování. Něco takového můžete získat na polovině paží. Můžete je také později rozšířit o další vzory a také si je můžete přizpůsobit podle svých schopností pohodlí. Toto tetování nejlépe vyhovuje pažím, protože dává perfektní kruhový tvar podle bicepsu. Toto tetování široce provádějí zápasníci, bojovníci a tanečníci, aby ukázali svou sílu.

9. Polynéské tetování na celé noze:

Polynéské tetování na celé noze

Jedná se o velmi trendy polynéské tetování, které bylo provedeno na celých nohách. To je pro ty, kteří chtějí, aby návrhy byly provedeny na nohou. Pro tento design můžete také použít libovolný výběr barev. Velké tvary jej činí krásnějším. Toto tetování provádějí ženy.

10. Tiki Polynesian Tattoo:

Polynéské tetování Tiki

Tiki je tetování lidské postavy, které symbolizuje polynéské polobohy, podobné předkům. Tento druh polynéského tetování hraje důležitou roli v polynéské tradici. Jejich jednoduchým významem je ochrana. Orgány tetování Tiki jsou od sebe odděleny, aby byly jasné různé významy každé části. Oči, nos, boční tváře, ústa atd. Jsou některé důležité obličejové orgány Tiki, které je třeba správně zastoupit. Tento druh tetování je široce prováděn muži na ramenou a zádech.

11. Polynéské tetování s designem skořápky:

Polynéské tetování s designem skořápky

Tyto druhy polynéských tetování symbolizují dlouhověkost, ochranu, plodnost, mír a pohodu. Skořepinový design želvy má v takovýchto tetováních důležité místo. Je to jeden z nejdůležitějších mořských tvorů v polynéském kmeni. Takové tetování se stalo trendem mezi vysokoškoláky a dalšími profesionály. Většinou se toto tetování nosí na pažích a zádech, aby poskytlo správný pohled.

12. Oceánské polynéské tetování:

Oceánské polynéské tetování

Tento polynéský design tetování pro muže zahrnuje přírodní prvek, oceán. Obecně takovéto tetování symbolizuje smrt nebo svět po smrti. Na druhou stranu je pro ně oceán také zdrojem potravy, a proto také symbolizuje život, vytrvalost a plodnost. Vlny oceánu se používají k tomu, aby tetování měly kruhový tvar a označovaly domov našich předků. Toto tetování se hojně vyskytuje v kruzích napuštěných na ramenou, krku a zádech.

13. Polynéské tetování Enata:

Polynéské tetování Enata

Slovo „Enata“ znamená lidská bytost a Bůh. Tento význam polynéského tetování je život, manželství, rodina, příbuzní atd. Když je polynéské tetování Renaty spojeno s tvorem, symbolizuje to obranu. Zatímco stejné tetování, když je napuštěno reverzním tvorem, znamená nepřítele. Tyto typy návrhů jsou většinou vidět v půlkruhových tvarech, které označují oblohu. Jsou velmi neseni na pažích a zádech sportovcem, zápasníky, bojovníky atd.

14. Gecko Polynéské tetování:

Gecko Polynéské tetování

Tento polynéský design tetování obsahuje Gecko, což znamená ještěrka. Věří se, že Gekoni jsou reprezentacemi Boha nebo předků. Věří se, že tento druh tvorů může mluvit přímo s Bohem, stejně jako jsou skrytými Božími špiony. Věří se také, že přinášejí štěstí člověku, který ho nosí ve svém tetování, a přináší smrt svým nepřátelům. Symbolizují hlavně opětovný růst a přežití. Zatímco jsou v kmeni Maorů, tyto návrhy se používají jako vodítka ke zlu. Jedná se o jeden z populárních polynéských návrhů tetování pro dívky.

15. Sunny polynéské tetování:

Sunny polynéské tetování

Tento druh polynéských tetování pro muže se většinou vyskytuje pouze v tetování kulatého tvaru. Téměř všechny kmeny na celém světě uctívají slunce jako Boha. Symbolizuje bohatství, lesk, vůdcovství, velkolepost atd. Vycházející slunce ukazuje znovuzrození, naději, nový začátek atd. Západ slunce naznačuje smrt, zlo, smutek atd. Význam slunce v polynéském tetování se liší podle zvoleného designu . V tetování se většinou používají sluneční paprsky. Tato tetování mají při správném výběru velký pozitivní vliv na život člověka.

Polynéské návrhy tetování mají na výběr ze široké škály jedinečných návrhů tetování. Mají jiný význam, pokud jsou spojeny s různými tvary v návrhu. Jsou v zásadě navrženy z kmenů žijících na ostrově, a proto do svých tetování zahrnují různé tvary přírodních zdrojů, jako je slunce, oceán, vlny a ještěrky atd., Které jsou na ostrovech velmi dobře vidět. Toto polynéské tetování pro muže se nyní stává populární i mezi ženami. Takže pokud jste vášniví na ostrovy, jděte si nechat napustit polynéské tetování a užít si svou vášeň.