Tetování

Tetování ve tvaru písmene B: 20 ​​výjimečných návrhů v roce 2021!

Písmeno B tetování

Hledáte inspiraci pro tetování abecedy s písmenem B? Ať už si chcete nechat vytetovat své jméno nebo jméno svého blízkého, budete se inspirovat šablonami tetování B písmene uvedenými v tomto článku. Hlubokou lásku a silné city můžete vyjádřit jednoduchým jednopísmenným tetováním. Pojďme tedy projít tímto článkem pro některé nepolapitelné, ale krásné návrhy B dopisů tetování bez dalších okolků.

Top 20 B Letter Tattoo Designs:

Písmeno B tetování je tetování podle abecedy, které může vyjadřovat lásku a význam, aniž by používalo příliš mnoho písmen. Místo komplikovaných tetování si je mohou pořídit páry, mladí nebo starší dospělí. Můžete přidat prvky podle svého osobního výběru a uvidíte rozdíl.

1. Design dopisu srdce B na zápěstí:

Srdce B Dopis Design Na Zápěstí

Ačkoli tetování písmena B může být docela jednoduché, přidání roztomilého srdíčka v pokračování abecedy může být atraktivní. Toto tetování vypadá nejlépe v malých a středních velikostech a může být vynikající volbou pro vaše zápěstí. Bez ohledu na pohlaví to mohou dostat lidé všech věkových kategorií, ale ženy to obvykle preferují.

2. Tetování B s květinami:

Písmeno B tetování s květinami

Pokud chcete ctít někoho, koho milujete, může být toto tetování s písmenem B pokryté květinovými vzory skvělým způsobem. Design představuje lásku a romantiku s přidáním krásných květinových prvků. Doplnění citátu „Miluji tě s třešňovými květy naznačuje, že tvoje pocity jsou krásně vyjádřeny.

3. Tučné písmeno B tetování:

Tučné písmeno B tetování

Jednoduché věci někdy dokážou vyjádřit obrovské emoce dlouhou cestu. Toto tetovací písmo písmeno b je velmi jednoduché a je vhodné pro lidi všech věkových skupin bez ohledu na pohlaví. K tomuto vzoru nemusíte přidávat žádné další prvky, protože je to jednoduchá volba a sama o sobě vypadá dostačující.

4. Cursive B Letter Tattoo na zápěstí:

Cursive B písmeno tetování na zápěstí

Zápěstí je jednou ze společných oblastí, kde si lidé nechávají tetovat, zejména tetování s jedním písmenem-kurzivní písmena s krásnými křivkami na začátku a na konci, což vytváří působivý vzhled. Ačkoli můžete mít tento design vyrytý černým inkoustem, můžete zkusit experimentovat s jinými barvami, pokud chcete.

5. Robustní B Počáteční tetování:

Robustní počáteční tetování B.

Kaligrafie je dalším písmem, které získává na popularitě mezi nadšenci tetování, protože dává svému nositeli rozmanitost. Další jedinečnou vlastností je, že spodní část písmene je vyplněna černým inkoustem a horní část je ponechána čistá, což vytváří černobílý efekt. Můžete zvětšit velikost a získat tento nádherný design na ramenou nebo zádech.

6. Tetování B písmena s barevnou korunou:

Písmeno B tetování s barevnou korunou

Pokud vás nudí tetování s černým inkoustem, přidání barev může znamenat velký rozdíl. Písmeno B je vyrobeno černým inkoustem a celkový vzhled designu je ještě více vylepšen díky jasně červené koruně nahoře. Ale nemusí to být červené; můžete experimentovat s různými barvami podle svého vkusu.

7. Tetování B dopisem se srdcem:

Písmeno B tetování se srdcem

Srdce a jednotlivá písmena jsou perfektní kombinací, která vám pomůže vyjádřit vaši lásku k dopisu vizuálně. Srdce je krásně spojeno do abecedy B a vytváří efekt přeludu. Toto tetování vypadá výjimečně v oblasti zápěstí, protože se můžete chlubit stylem.

8. Stylové tetování podle abecedy B na krku:

Stylové tetování v abecedě B na krku

Ačkoli tento vzor vypadá žensky, v závislosti na velikosti mu dávají přednost muži a ženy všech. Efekt stínu je jedním z běžně se vyskytujících vzorů a krásné křivky v tomto tetování design ještě více povznášejí. Krk může být dokonalým místem pro vyrytí tohoto stylového písmene b.

9. Tetování abecedy B naplněné přírodou:

Abecední tetování plné přírody

Všichni milujeme přírodu, že? Toto tetování na písmeno B na paži může být dokonalým způsobem, jak krásně a umělecky vyjádřit vaši lásku k písmenu a prostředí. Na rozdíl od běžného tetování používá tento design více barev, které oživují design. Pro adekvátní viditelnost si toto tetování můžete nechat udělat na rameno, záda nebo krk.

10. Barevné písmeno B ve tvaru srdce:

Barevné Písmeno B Ve Tvaru Srdce

Toto elegantní písmeno B uvnitř tetování srdce je krásně zpracováno do kůže nositele. Akvarel pozadí přes abecedu vypadá esteticky. Tento design vypadá docela úžasně, zvláště pokud hledáte umělecky umístěnou barevnou možnost.

11. Tetování B písmena u krku:

B Písmeno Tetování U Krku

Rameno je další běžná věc, kterou si můžete nechat vytetovat. Toto tetování vypadá genderově neutrální a je vhodné pro lidi všech věkových kategorií. Buď se můžete pochlubit šaty mimo rameno, nebo si je pro pohodlí a výběr zakrýt. V černém inkoustu vypadá výjimečně.

12. Velké písmeno B s korunou nahoře:

Velké písmeno B s korunou nahoře

Pokud jste fanouškem přidání královského vzhledu do svého souboru body art, ale nechcete jít přes vrchol, tento design může být výjimečnou volbou. Ačkoli abeceda vypadá jednoduše, krásná koruna vytváří zcela nový vzhled designu. Pokud chcete, můžete použít splash barev, ale černý inkoust také vypadá dobře.

13. Tetování na písmeno Royal B na paži:

Royal B Letter Tattoo Na paži

Pokud hledáte královský vzhled pro své tetování s písmenem B, toto může být vhodnou volbou. Písmeno B vypadá stylově a přidání korunky v horní části písmene dodává tomuto jednoduchému písmenu královský vzhled. Přestože je celá koruna v odstínech šedé, umístění různě barevných kamenů dává vyniknout designu jako celku.

14. Elegantní tetování s písmenem B s kvetoucí révou:

Elegantní B písmeno tetování s kvetoucí révy

K jednoduchému tetování podle abecedy můžete přidat trochu okraje s květinovými nebo přírodními prvky. Krásná květinová réva zdobená tetováním písmena B vypadá nádherně a žensky. V závislosti na vašem osobním výběru můžete přidat levandule nebo třešňové květy, takže jednoduché tetování vypadá elegantně.

15. Jednoduché styly písma tetování písmena B:

Jednoduché styly písma tetování písmena B.

Mnoho lidí dává přednost jednoduchým vzorům, které jsou přepracované, zejména v případě tetování podle abecedy. Zakřivené okraje písmene B mu dodávají vzhled kombinující horní část srdce. Pokud nechcete používat barvy, toto tetování vypadá výjimečně černým inkoustem. Je vhodný pro všechny pohlaví bez ohledu na věk.

16. Tetování prstem na písmeno B:

B tetování prstem

Prstové tetování si rychle získávají na popularitě, zejména tetování s jedním písmenem, protože zabírají málo místa. Mnoho manželských párů se rozhodlo pro tetování prstem jako formu romantiky. Vyrytím velkého písmene B a srdce na prsteníku budete moci trvale reprezentovat svou lásku k osobě.

17. Tetování B s vílou:

Písmeno B s vílou

Toto písmeno ve stylu b v tomto tetovacím designu vypadá krásně; vyniknou tučné čáry a písmo abecedy. Jedinečnost tohoto tetování je přidání víly, která může symbolizovat osobu spojenou s dopisem jako anděla strážného. Můžete to udělat buď černým inkoustem, nebo experimentovat s barvami.

18. Tetování písmene Angel B s křídly:

Angel B písmeno tetování s křídly

Pokud hledáte něco osobního, můžete se inspirovat tímto designem. Kurzivní písmeno B uprostřed má křídla na obou stranách a svatozář nahoře, což z něj činí dokonalý andělský vzhled. Lidé si nechávají tyto druhy tetování, pokud chtějí osobě, kterou zbožňují, přisoudit andělské rysy.

19. Tetování dvojice písmeno B se symbolem nekonečna:

B písmeno pár tetování se symbolem nekonečna

Toto je tetování, kde dvě písmena se symbolem nekonečna vypadají, že láska mezi párem je nekonečná. Velká písmena B a F jsou svázána v symbolu nekonečna a toto tetování vypadá výjimečně na kohokoli bez ohledu na pohlaví. Můžete také experimentovat s barvami, pokud chcete tetování dodat jedinečný nádech.

20. Tattoo design s korunou s písmenem B:

Písmeno B Tattoo Design se složitou korunou

Všichni jsme se podívali na spoustu korun v televizi nebo na internetu. Ale pokud jste fanouškem královské rodiny a chcete jej začlenit do svého body artu, tento design může být perfektní volbou. Stylově vypadající písmeno B je zakončeno složitě ozdobenou korunou, která nevypadá nic menšího než královská.

Závěrečné myšlenky:

Pokud vás zajímá, jak si nechat vytetovat dopis B, doufáme, že vám tento článek poskytl dostatek variací. Předtím, než získáte design trvale vyrytý na vašem těle, ujistěte se, že projdete vzory a dokončíte design pro sebe. Můžete provádět změny podle svých preferencí a přidat tomu osobní dojem. Pokud vám tento článek pomohl, nezapomeňte nám dát vědět.