Tetování

R Letter Tattoo Designs: Top 20 trendových obrázků!

R Letter Tattoo Designs

Jste fanouškem tetování, ale chcete se ponořit do říše pomalu? Pak jste na správném místě! Počáteční tetování R je dokonalým způsobem, jak naznačit důležitost toho, co písmeno představuje, aniž by bylo nutné příliš mnoho povyku. Ale pokud jste fanouškem propracovaných návrhů s písmenem R, máme tyto možnosti.

Mnoho lidí považuje prosté písmeno za tetované místo celého jména kvůli množství hloubky, které přidává. Je to nejen smysluplná, ale také levná možnost.

Tento článek vám přináší kompilaci 20 nejlepších tetování s písmenem R, na které se můžete podívat, než se rozhodnete správně.

20 nejlepších návrhů tetování s písmenem R:

Návrhy, které jsme představili v tomto článku, vám poskytnou náležitý pohled na typ dostupných plánů, které zahrnují malé i nadrozměrné návrhy. Můžete si vybrat ten, který vyhovuje vašemu vkusu.

1. R Letter Tattoo Design na zápěstí:

Písmeno R Tattoo Design na zápěstí

Tento jednoduchý design tetování je krásný vzor, ​​který doplňuje písmeno R vytvořením krásného srdce nahoře. Cesta je obzvláště ne-muss a no-fuss, kde srdce vyniká, ale aniž by dominovalo reprezentaci dopisu. Je to perfektní volba pro muže i ženy, kteří se chtějí ponořit do tetovací říše.

2. Tetování na písmeno R na žaludku:

Písmeno R razítko tetování na žaludek

Pokud jste obvyklým návštěvníkem hospod, jsou tyto typy vzorů běžným jevem. I když to tam mnoho lidí nechává, některým se mohou tyto typy rustikálních designů líbit. Typ tahu štětce napříč celým nastavením z něj činí perfektní volbu pro muže i ženy. Ale muži jsou lidé, kteří dávají přednost těmto typům rustikálních možností.

3. Tetování s ozdobnou korunou R:

Crown R Letter Tattoo

Koruny jsou slavné a královské dodatky k tetování písmenem R preferují muži i ženy. Na rozdíl od typických vzorů černého inkoustu kolem má tento vzor tlustou korunu naplněnou modrými klenoty: písmeno R a koruna spolu splývají a vytvářejí královský vzhled. Efekt stínování krásně zvýrazní design.

4. Jednoduché tetování písmenem R na kotníku:

Písmeno R tetování na kotníku

Pokud nemáte na svém těle vytištěno příliš mnoho informací, je tento typ tetování ve tvaru písmene R ideální volbou. Tetování na kotníku je místo, kde se můžete předvádět, kdykoli chcete, nebo jej skrýt podle svého výběru. Bez dalších prvků navíc tento design vypadá perfektně.

5. Rozkošné tetování písmene R se srdcem:

Písmeno R tetování se srdcem

Srdce a tetování jdou pro mnohé z nás ruku v ruce. Na rozdíl od standardního černého inkoustu přidává červená jako katalyzátor kráse vzoru. Černé a červené písmeno R zakončené dvěma roztomilými malými červenými srdíčky může být dokonalým doplňkem vaší pokladnice tetování. Je vhodný pro muže i ženy.

6. R Letter Tattoo s peřím:

Písmeno R tetování s peřím

Na rozdíl od tradičního tetování černým inkoustem je to perfektní design tetování R na ruce s více barvami. Kombinace červeného, ​​modrého a fialového peří je osvěžující možností. Peří je umístěno tak, že v oblasti zápěstí tvoří písmeno R. Díky tomuto umístění vypadá krásně a můžete si jej buď zavřít podle svého výběru.

7. Idea kombinace R tetování:

R Nápad na tetování

Mnoho párů dostává svá jména v podobě dopisů svých manželů nebo partnerů jako tetování. Kombinace symbolu srdce a hudby se střídajícími se černými a červenými inkoustovými inkousty naopak působí nádherně. Přidání roztomilého malého R uprostřed srdce dodává elegantní nádech.

8. Podmanivé tetování R:

R Latter Tattoo

Jedná se o stylové tetování s písmenem R, které vypadá jako hvězdný prvek vašeho těla. Vzor dvojité čáry je v některých oblastech ponechán prázdný a v některých jiných oblastech je naplněn černým inkoustem, což vytváří efekt pruhů zebry. Přidání roztomilé malé hvězdy na stranu dopisu vypadá jako hvězda na obloze.

9. Roztomilé tetování R na paži:

R Design Tattoo na paži

Pokud jste osoba, která miluje jednoduché designy bez jakékoli extravagance, je to perfektní tetování podle abecedy R. Vyniká hlavní město R a přidání srdce mu dodává atraktivní povrch. Umístění vzoru je blízko zápěstí, takže vypadá elegantně a je vhodný pro muže i ženy.

10. R Tattoo Design s ptáky:

R Tattoo Design pro ženy

Ptáci jsou běžným doplňkem jednoduchých jednopísmenných tetování. Vhodné pro většinu žen, toto počáteční tetování R a ptáci na obou stranách přidávají na kráse. Velikost vzoru kolem písmene R si můžete vybrat podle svých osobních preferencí. Symbolický odkaz těchto ptáků se mění podle přesvědčení každého jednotlivce.

11. R Letter Rustic Design Tattoo:

R dopis Rustikální design tetování

Tento design tetování pro písmeno R je perfektní volbou pro rustikálnější pocit než jemný tisk. Písmeno střední velikosti má vzhled štětce, na rozdíl od jemných čar, které obecně najdeme v návrzích tetování. Červené skvrny ve dvou rozích abecedy vytvářejí nádhernou povrchovou úpravu, díky níž je vzor jedinečný.

12. Okouzlující tetování R na tetování na krku:

Písmeno R tetování design na krku

Oblast zadního krku je dalším perfektním místem pro tetování s designem písmene R. Složité detaily tohoto vzoru jsou nejlepší reprezentací krásného designu. Další specialitou tohoto vzoru jsou dva protilehlé designy na obou stranách, které tvoří nádhernou kompilaci. Tento design vypadá spíše ženský než mužský, ale každý podle svého.

13. R Letter Crown Design:

R Dopis Crown Design

To je jeden z populárních R tetování nápady kolem zápěstí. Jednoduchost abecedy je zakončena elegantní korunkou, která vylepšuje celkový vzhled designu. Muži i ženy upřednostňují umístění tetování a jeho styl, protože má rozsáhlý vzhled vzoru.

14. Počáteční R tetování:

Počáteční R tetování

Jedná se o jeden z nejlepších návrhů tetování v abecedě R, který mnoho lidí běžně používá. Jednoduchost tohoto designu z něj činí volbu pro muže i ženy. Přidání červeného srdce nahoře přispívá ke kráse vzoru. Je to rozkošný design a velikost písmene a přidaných prvků si můžete vybrat podle svého výběru.

15. R Letter Tattoo Design na prstu:

R tetování tetování na prst

Pokud to chceš, navleč na to prsten! Na rozdíl od tisíců dolarů vynaložených na diamantové nebo zlaté prsteny mnoho lidí dává přednost tetování písmene jména svého manžela nebo partnera. Tento design písmene R na prsteníčku je krásným příkladem použití tetování k výměně prstenu. To nejen vypadá elegantně, ale také roztomilý způsob, jak reprezentovat lásku, kterou máte.

16. Stylové návrhy malých tetování písmene R:

Malé písmeno R tetování

Jedná se o jeden z dokonalých návrhů tetování pro abecedu R. Díky vzoru na prstech je viditelnější a autentičtější. Způsob a černá výplň dopisu jsou v ostrých liniích s krásnými zakřivenými konci. Ženy obecně dávají přednost těmto malým typům vzorů.

17. R Tattoo Mehendi Design:

R Tattoo Mehendi Design

Pokud nejste fanouškem trvalého tetování, tetování R mehndi může být perfektní volbou. Tyto typy vzorů lze vytvořit i na malých dětech, protože nejsou trvalé a přidání srdce a malých ptáčků jim dodá ženský vzhled. Tyto typy vzorů lze vyrobit také kombinací nápisů.

18. Tetování s designem Starry R Letter:

Písmeno R tetování

Pokud jste fanouškem nebeských objektů, jako jsou hvězdy, je to pro vás ideální volba. Jedná se o jeden z jedinečných nápadů na tetování s písmenem R, které vylepšují celkový vzhled vzoru o hvězdný doplněk. Použití bílého inkoustu mu dodává krásný jas a je vhodné pro muže i ženy.

19. Tetování písmene Angel R na noze:

Angel R dopis tetování

Jak již bylo zmíněno dříve, úhlové křídla jsou dalším oblíbeným doplňkem návrhů tetování s písmenem R, které upřednostňují muži i ženy. Pocit krásy, který tento malý a krásný design dodává s křídly na obou stranách dopisu, je vynikající. Svatozář v horní části zprávy přidává na kráse. Velikost designu si můžete vybrat podle svého vkusu.

20. Nápad na vydatný tetovací dopis R:

Nápad na tetování dopisu R.

Toto tetování se srdcem ve tvaru písmene R vypadá elegantně. Může představovat osobu nebo paměť, která ukládá důležité místo ve vašem životě. To zní jako skvělý nápad!

Tipy, které je třeba udělat před a po tetování:

Zde je seznam věcí, které byste měli mít na paměti před a po tetování:

  • Před tetováním se pokuste vyhnout látkám, jako je kofein nebo alkohol, protože mohou zvýšit krvácení.
  • Klíčem je udržet se hydratovaný týden před napuštěním. Zkuste vypít alespoň dva litry vody denně.
  • Nejlepší je vyhnout se tabletám, jako je aspirin, 48 hodin před napuštěním, protože to může způsobit ředění krve vedoucí k nadměrnému krvácení.
  • Udržujte tetovanou oblast pokrytou tenkým obvazem, dokud se nedostanete domů, abyste se vyhnuli infekcím.
  • Ujistěte se, že zvlhčujete oblast podle pokynů profesionála.
  • Nejlepší je nosit volné oblečení a vyhýbat se přiléhavému oblečení.

Závěrečné myšlenky:

Tetování už není tabu! Přesto, pokud jste poprvé, začněte s jednoduchým designem, abyste viděli jeho účinky na vaše tělo. Tento článek je řešením na jednom místě, pokud chcete v tetování získat jednopísmennou abecedu, jako je R. Jednopísmenná tetování jsou dokonalou reprezentací osobního spojení s osobou nebo místem a vytvářejí trvalou značku.

Prohlášení: Informace a obrázky uvedené v tomto článku nejsou osobními díly webu. Pokud chcete obrázek stáhnout, kontaktujte prosím webovou stránku.