Tetování

9 úžasných návrhů tetování Trinity Knot s obrázky

Hledáte tetování, které by odhalilo vaši hlubší stránku? Návrhy tetování na trojičním uzlu jsou něco, co by dokončilo vaše hledání. Trojičný uzel má významnou roli ve starověké keltské kultuře, což naznačuje popis Velké matky. Design tetování na trojičním uzlu v podstatě představuje pouto matky s otcem k dítěti.

Návrhy tetování Trinity Knot s obrázky

Nejlepší návrhy tetování Trinity Knot s obrázky:

Zde je několik speciálních návrhů tetování na trojičním uzlu, které by vám mohly pomoci při výběru. Jedná se o nejlepší lepící tetování vůbec.

1. Uzel trojice řetězů:

Řetízkový uzel trojice

Tetování keltské trojice uzlů, když je složeno pomocí řetězů, přináší jedinečný design. Vzor je vyroben v černošedé barvě, která odhaluje silné pouto. Zakřivené řetězy dodávají tetování kouzlo.

2. Triquetra Knot Tattoo:

Triquetra Knot Tattoo

Chcete tetovat malý tetování trojičním uzlem! Zde je vzor tetování triquetra na uzel, který obsahuje jak uzel, tak trojúhelník. Tetování je také obklopeno našedlými značkami, které dělají kruhový pohyb.

3. Rodinné tetování:

Trinity Family Tattoo

Chcete projevit lásku své rodině! Keltské trinity uzel tetování s designem srdce ve středu by vám určitě dalo požadované výsledky. Tetování také obsahuje stuhu, pod kterou je navždy označena jako rodina.

4. Tetování propletených kruhů:

Propojení kruhů Trinity Tattoo

Propojený trojitý keltský uzel tetování je většinou interpretován lidmi, kteří jsou docela mírumilovní. Tetovací design lze snadno nosit na noze, pažích, předloktích, výstřihu atd. Pokud si chcete vyzkoušet jedinečný design tetování, můžete si jej vybrat.

5. Západní irské tetování:

Západní irské tetování Trinity Knot

Tetování irského trojičního uzlu s modernizovaným nádechem dává nejlepší trendový design. Tetování je vytvořeno tmavým inkoustem ohraničeným drobnými černými obrysy pro reliéfní vzhled. Chcete -li tetování dodat více umění, jsou na koncových křivkách přidány čtyři blikající body.

6. Tetování s centralizovaným písmenem:

Trinity Tattoo s centralizovaným písmenem

Barevné vzory tetování keltského uzlu, pokud by jim byl přidělen centralizovaný dopis, by zvýšily význam tetování. Krásné tetování připomíná mír, harmonii a lásku, které jsou důležitými pilíři života každého člověka.

7. Zdobené tetování:

Zdobené tetování na trojiční uzel

Zdobené tetování jsou většinou spojeny tak, aby poskytly královský nádech vaší osobnosti. Zde je design tetování vyroben v černých a šedých odstínech, kde je centrální uzel obklopen štítem jako vzory naznačující ochranu před zlem.

8. Personalizované tetování:

Personalizované tetování s uzlem Trinity

Personalizované tetování, pokud mu dáte návrhy tetování na trojičním uzlu, pozvedne pocity, které dotyčný sdílí se svou rodinou. Tetování může obsahovat jména rodiny, přátel, dětí atd., Kteří spolu navzájem pojí silné pouto. Pokud plánujete něco jiného, ​​získejte takový design pro svůj tetovací vzor.

9. Butterfly Tattoo:

Trinity Knot s motýlkovým tetováním

Motýli posilují svobodu, moudrost, věrnost a mnoho dalšího. Když jsou kombinovány s keltským uzlem trojice tetování, zvyšují symboliku, kterou oba mají. Hrubý uzel má 3D vzhled a obklopují ho motýli.

Trojice keltských uzlů tetování také obohacuje pouto mezi přírodou, kterou je země, voda a vítr, které jsou základem pro formování vesmíru. Jiné designy keltského uzlu také zahrnují návrhy jako znamení Om, zednářské oči, tetování dvojitého nekonečna, tetování jin -jan a mnoho dalšího. Můžete své přátele zmást, protože takový design má tvrdý význam, váš drahý to také rychle neuhodne. Získejte jedinečný design od kvalifikovaného umělce tetování, který vás bude určitě informovat o nových kolekcích tetovacích stylů s trojicí znalostí.