Tetování

9 úžasných návrhů oranžového tetování

Oranžová barva je známá svým jasem a nadšeným pocitem vyzařujícím jeho vyzařující odstín. Oranžová a ovocná barva se dobře kombinují, což z ní činí typickou letní barvu. Tato zářivá barva, když je napuštěná jako tetování, pak bude lahůdkou pro naše oči!!!

Roztomilé a atraktivní oranžové tetování:

Pro intuitivní lidi je zde 9 nejlepších návrhů oranžového tetování, které mohou vyvolat okamžité tetování.

1. Orange Piece Tattoo Design:

oranžové tetování

Pro ty, kteří mají rádi malé a světlé tetovací vzory, které mohou inkoust na zápěstí nebo na kotník, je navržen tento jednodílný design oranžového tetování. Drobné detaily oranžového dílu jsou velmi dobře vidět.

2. Design tetování Orange Branch:

Orange Branch Tattoo Design

Chcete -li udělat tetování střední až velké velikosti, než vyrazíte na plážovou párty, pak je toto tetování, které je navrženo s jediným plným pomerančovým ovocem se závěsnou větví stromu, nejlepší. Visící větve jsou zbarveny zeleně, což dává kontrast designu tetování.

3. Poloviční oranžová se zelenými listy Tattoo Design:

Poloviční oranžová se zelenými listy tetování

Tento typ tetování spadá pod umělecký způsob navrhování tetování s maximální přesností danou designem. Design zobrazuje polovinu nakrájeného pomeranče s připojenými zelenými listy. Poloviční oranžové tetování se dobře hodí na tetování kotníků nebo paží pro dívky i chlapce.

4. Clockwork Orange Tattoo Design:

Mechanický design Orange Tattoo

Starší způsob používání klíčových hodin je namalován jako design hodinového tetování, který se provádí pomocí oranžového ovoce jako základny s kovovým uspořádáním klíčů viděným uprostřed. Interiér hodinového designu je opravdu časově náročná práce. Respektujte tedy umělecká díla!

5. Oranžová & 3D tetování Black Butterfly:

Oranžová & amp; Black Butterfly 3D Tattoo Design

Motýli, kteří jsou různých barev, jednou takovou zajímavou barevnou kombinací by mohlo být černé a oranžové tetování. Toto zářivě barevné 3D tetování se dobře hodí nejen jako letní tetování, ale také jako stylové prohlášení.

6. Octopus Orange Tattoo Design:

Octopus Orange Tattoo Design

Toto zvíře s osmi nohami z mořské vody je oblíbeným designem tetování zvířat během letní párty. Umění, ve kterém jsou nohy mořských zvířat napuštěné, je klíčem k atraktivnímu designu tetování.

7. Design tetování pomerančového květu ibišku:

Oranžový květ ibišku tetování

Květ ibišku, který je nejlepším typem oranžového tetovacího designu s jasně oranžovým inkoustem, který dodá krásu nádherně oblečeným dívkám. Jedná se o typický dívčí design, který se dívkám líbí mít ho vzadu na rameni.

8. Orange Feather Tattoo Design:

Oranžové peří tetování

Peří není určeno pouze k barevné bílé, aby poskytlo jiný vzhled než jeho obvyklá barva, jasně oranžová barva je dána elegantnímu designu napuštěného ramenního tetování. Nejčastěji se nosí design tetování replikovaný z peří fénixe.

9. Beachwear Orange Tattoo Design:

Plážové oblečení Orange Tattoo Design

Jak to jde bez jakýchkoli otázek, oranžová je typické letní a tropické ovoce, které si nejen vážíte, ale také jako tvar tetování. Tetování dává vzhled wahoo nápisy napuštěné kolem tetovacího designu.

Jít na design jasných barevných tetování má vždy přidaný faktor tím, že lidem ukážete pouzdro, aniž byste řekli, že máte tetování hotové. Toto jasně oranžové tetování se díky svému chladnému a živému vzhledu dobře hodí během párty na pláži nebo v létě u bazénu.