Tetování

9 stylových a roztomilých designů a nápadů na dýňové tetování

Někdy lidé vyřezávají tetování, která mají hlubší význam, ale některé designy jsou sezónní a zdá se, že je lidé oceňují a natírají je ladností. Mezi nimi design dýňového tetování, který není obvyklý, symbolizuje podzimní měsíc a odráží dovolenou.

Stylový & amp; Roztomilé dýňové tetování a nápady

Dýňové tetování je také spojeno se zlými duchy, jako je Halloween, který na něj dává děsivý pohled, aby se všichni špatní duchové drželi daleko od vás. Toto tetování může být navrženo mnoha způsoby a styly a můžete být kreativní, kolik chcete. Dýně mohou být vyřezána gesta jako šťastná, smutná nebo naštvaná na základě vaší představivosti a nápadů.

Nejlepší a roztomilé dýňové tetování:

Pojďme se tedy podívat na top 9 různých typů návrhů dýňového tetování.

1. Létající dýně Tattoo Design:

Létající dýně Tattoo Design

Přichází zajímavé dýňové tetování s křídly vyobrazenými na hrudi nositele, které dává jeho osobě výrazný a ohromující vzhled. Vzhledem k tomu, že netopýr je také spojován se záhadami a odrazem negativních energií, dýně odrážející stejné lidi je spojuje a zobrazuje fantastický design, aby působil děsivěji.

2. Zlý dýňový design tetování:

Zlý dýňový design tetování

Jedná se o nóbl vyhlížející zlé halloweenské dýňové tetování vyobrazené na pažích nositele, aby zahnalo zlé duchy z jeho života. Jemné použití barev dodává osobě nositele senzačnější vzhled.

3. Unikátní design dýňového tetování:

Jedinečný design dýňového tetování

Tento obrázek tetování s dýňovou náplastí vám určitě propůjčí minimalistický vzhled a dodá vzhledu nositele okouzlující a lákavý vzhled. Dýňová tvář vypadá jemně na obraz osoby a její křivé rty dodávají veselé přitažlivost.

4. Scary Pumpkin Tattoo Design:

Děsivé dýňové tetování

Někteří lidé milují tetování, nechtějí si při nanášení inkoustu přivodit bolest, takže se jedná o tisknutelná dočasná tetování, která mohou být někdy užitečná. Bílý strašidelný duch stojící za usmívající se dýní vrhá na nositelovu ruku překvapivý pohled.

5. Creative Pumpkin Tattoo Design:

Kreativní dýňové tetování

Jedná se o brilantní obraz, na kterém je místo hlavy chobotnice nakreslena dýňová tvář, která propůjčuje rukávům nositele překvapivý vzhled. Prskající končetiny chobotnice a duté oči jsou na dýni, která vypadá senzačně a umělecky.

6. Senzační dýňové tetování:

Senzační design tetování dýně

Přichází roztomilý halloweenský design tetování, ve kterém je uvnitř dýně usazena černá, zobrazující silnou korelaci mezi skutečným a nadpřirozeným světem, který je pro člověka stále napjatý. Protože kočky mají moc vidět v temnotě a černé barvě spojené s tajemstvím, je veškerá kombinace černé kočky s dýní ideálním symbolem Halloweenu.

7. Eye Catchy Pumpkin Tattoo Design:

Oční chytlavé dýňové tetování

Jedná se o malý design dýňového tetování stylizovaný na zápěstí zobrazující fascinaci nositele směrem k temnějším prvkům vesmíru a záhadám za ním. Pokud si chcete vyzkoušet jedinečný design tetování, měli byste zkusit toto.

8. Kreslený dýňový design tetování:

Kreslený dýňový design tetování

Tyto typy tetování zobrazují ten člověk, který miluje lehké návrhy tetování, které na první pohled snadno vykouzlí úsměv na jiné tváři a udělají jim radost. Dýně je vyřezána ve tvaru vtipné postavy, která odráží vtipný přístup dané osoby.

9. Incredible Pumpkin Tattoo Design:

Neuvěřitelný design tetování dýně

Jedná se o pozoruhodný tetovací obraz pokrývající celou ruku nositele a propůjčující úžasný vzhled. Jelikož se také říká, že dýně přináší štěstí a prosperitu, chtějí nositelé totéž od Pána a vyjadřují to prostřednictvím tohoto obrazu.

Další návrhy:

Dýňové tetování 1

Dýňové tetování 2

Dýňové tetování 3

Dýňové tetování 4

Dýňové tetování 5

Dýňové tetování 6

Dýňové tetování 7

Dýňové tetování 8

Dýňové tetování 9

Dýňové tetování 10

Dýňový design tetování mohou načrtnout muži i ženy a tento tetovací obrázek lze přizpůsobit nebo upravit tak, jak chcete. Může dokonce zobrazovat nebo znamenat to, co chcete sdělit světu vytvořením. Dýňové tetování má hluboký symbolický význam a může být načrtnuto v části těla, o které si myslíte, že díky ní budete vypadat půvabněji a svůdněji než dříve.