Tetování

9 starověkých návrhů tetování mumií pro ženy a muže

Říká se a věří se, že tetování vám okamžitě propůjčí nádherný a jedinečný vzhled a umožní vám vyniknout v davu. Lidé zobrazují tetování podle svých myšlenek a představ, ale někteří milovníci tetování zbožňují zobrazování historických a starodávných vzorů, protože jsou odvážné, děsivé a zároveň vždy mají nějaký význam symbolů, které jsou s nimi spojeny..

Mumie tetování jsou ta, která vám připomínají smrt a zároveň vás děsí. Tetování mumie je oblíbené mezi lidmi, kteří věří v posmrtný život a zbožňují vyobrazení strašidelných tvorů.

Nejlepší a stylové návrhy tetování starověké mumie:

Podívejme se na top 9 různých typů návrhů tetování mumií s obrázky.

1. Design tetování mumie se zeleným inkoustem:

Zelený inkoust Mumie Tattoo Design

Toto je tetování mumie navržené úžasným způsobem, který vám může snadno vykouzlit roztomilý úsměv na tváři. Kreslený obrázek této mumie vypadá velmi pohádkově a díky zelenému inkoustu vypadá napínavěji. Oranžové a purpurové oči dodávají obrazu výrazný vzhled.

2. Neuvěřitelný tetovací design mumie:

Neuvěřitelný tetovací design mumie

Toto tetování vypadá docela fascinující, protože je zobrazeno v egyptském starověku, a v kombinaci se záhadami dává nositeli velkolepý pohled. Design tetování je skvěle vykreslen tak, že pokrývá celou záda milovníka tetování.

3. Skvělý tetovací design lebky mumie:

Velkolepý design tetování lebky mumie

Protože tetování lebky symbolizuje smrt a mumie také zobrazuje totéž, kombinace obou klade důraz na život po smrti. Široké oko a ostré zuby dodávají děsivý pohled a zároveň představují odvážný postoj nositele.

4. Creepy Mummy Tattoo Design:

Děsivé tetování mumie

Tetování lze navrhnout za předpokladu a podle vašeho myšlenkového postupu také dodat obrazu nový a kreativní vzhled. Na tomto obrázku je znázorněna strašidelná nebo děsivá mumie, kde je obličej zcela zakrytý a v rukou drží lebku. Je to skvělý způsob, jak vykreslit pravdu, pokud je život, který smrt určitě přijde, nevyhnutelný.

5. Scary Mummy Tattoo Design:

Děsivý design tetování mumie

Na obrázku je kladen větší důraz na bílé oči mumie, která má v úmyslu vyděsit lidi z jejího designu. Toto je perfektní design pro lidi, kteří ocení návrhy tetování mumií.

6. Realistický design tetování mumie:

Realistický design tetování mumie

Věří se, že mumie jsou zabaleny obvazy, pak místa v hrobce; tetování zobrazuje stejnou zprávu. Obraz je vytvořen tak přitažlivě, že propůjčuje předloktí nositele realistický dojem a vzhled.

7. Tetování starověké egyptské mumie:

Starověké egyptské tetování mumie

Tetování mumie se inspirovalo a rozšířilo z Egypta a nyní je milováno a zbožňováno mnoha milovníky tetování. Obrázky egyptské mumie jsou poměrně velké a pokrývají téměř část těla a dodávají osobě nositele vynikající vzhled.

8. Nádherný design tetování mumie:

Nádherný tetovací design mumie

Design tetování byl načrtnut podivuhodným způsobem, který dává neuvěřitelný vzhled rukávu nositele. Zářivá barevná kombinace na hlavě mumie spolu s okolím znázorněným černým inkoustem propůjčuje rukávům nápadný a okouzlující vzhled.

9. Skvělý design tetování obalené mumie:

Skvělý design tetování obalené mumie

Jedná se o bílý obvaz zabalený do tetování mumie po celém těle a tady má mumie usměvavou tvář a oči odrážejí to samé. Obraz je načrtnut podivuhodným způsobem, který dodává okouzlující vzhled.

Design tetování mumie je do značné míry inspirován Egyptem, protože v této zemi se mumifikace prováděla po smrti člověka. Mumie tetování mohou být zobrazeny v různých velikostech, tvarech a provedeních a dokonce i na jakékoli části těla, kterou si přejete. Obecně jsou tato tetování velmi propracovaná a vypadají úžasně, pokud jsou navržena správným způsobem.