Tetování

9 smějících se a strašidelných klaunských tetovacích návrhů

Ten chlap se smějícím se červeným nosem je obraz, o kterém si myslíme, když mluvíme o klaunovi. Tento standardní obraz klauna může být také vystaven v jiném rámečku obrázku, a když je to načrtnuto jako tetování, je to skutečná kreativní práce, kterou je prostě potřeba ocenit.

Návrhy tetování klaunů

Stylové a nejlepší návrhy klaunských tetování:

Chcete -li získat dobrou představu o těchto různých obrázcích klaunů, zde jsou top 9 klaunů tetování s obrázky!!

1. Laughing Clown Tattoo Design:

Smějící se klaun tetování

Smějící se klaun je rozhodně první volbou, když přemýšlíme o tetování klauna. Tento design tetování se dobře hodí jako tetování na paži pro dívky i chlapce. Tetování klaunského obličeje je zobrazeno s vysmátým obličejem se smátou čelistí.

2. Tattoo design klaun klaun:

Plačící obličej klaun tetování design

Toto je jedna z dalších tváří představených designéry, ve které klaunská tvář roní slzy a známá jako tetování plačícího obličeje, které může být napuštěno jako tetování paže nebo nohy.

3. 3D klaunský obličejový tetovací design:

3D design klaun Face tattoo

3D tetování klauna rozhodně získalo svůj význam pro svůj nádherný výhled a design. Obraz nakreslený ve 3D obrazu je velmi kreativní s drobnými podrobnými pracemi, které vyžadují spoustu trpělivosti a času.

4. Zlý klaun tetování:

Zlý klaun tetování design

Zlo je druhou stranou designu tetování smějící se tváře. Toto děsivé klaunské tetování se zašpiněným inkoustem, protože barevné tetování může zabrat spoustu času při malování každé části obličeje. Tento zlý design tetování, který mnoho dětí ve skutečnosti rádo má.

5. Rozzlobený klaun Tattoo Design:

Rozzlobený klaun tetování design

Rozzlobený obličej klaun tetování se obvykle nenosí tetovací design kvůli jeho negativnímu pocitu vyvedenému designem, ale mnoho mladých lidí má toto tetování jako dočasné, které lze po několika týdnech vymazat.

6. Dívka klaun tetování Design:

Dívka klaun tetování design

Dívčí klaun tetování je nový design, který si získal velkou pozornost ženského davu. Vzhledem k tomu, že předtím byl klaun napuštěn pouze mužskou tváří, ale toto dívčí tetování s dlouhými vlasy a venkovským kloboukovým vzhledem je super cool od návrhářů.

7. Skull Clown Tattoo Design:

Lebka klaun tetování design

Klaunské tetování lebky je obvyklým tetovacím designem, ale způsob, jakým je tato tvář lebky vyvedena, je vrcholem a výzvou pro návrháře, aby je natřeli inkoustem. Jednou takovou výzvou jsou návrhy tetování lebky klauna. Aby to bylo zábavnější, kolem paže je napuštěný hloupě vypadající design tetování lebky.

8. Box Spring Clown Tattoo Design:

Box Jarní klaun Tattoo Design

Toto inovativní a vtipně vypadající bláznivé klaunské tetování, které vychází z jarního boxu, může být jedním z kreativních návrhů a návrhů pro smích. Klaunská tvář je namalovaná pestrými barvami. Oči jsou docela velké s drobnými nervovými detaily s ušima vypadajícími jako pony.

9. Happy and Sad Clown Face Tattoo Design:

Šťastný a smutný klaun tvář tetování

Veselé a smutné tetování na rukávu klaunského obličeje může umělecky zvýraznit oboustrannou tvář lidské bytosti. Veselý obličej je zcela odlišně namalován silnou usměvavou tváří a plačící tvář napuštěná plačící tváří s otevřenými ústy. Úsměv nyní a pláč později je téma tetování.

Šťastný obličej tetování design je rozhodně nejoblíbenější návrhy všech věkových skupin, ale ostatní emoce jako rozzlobený, smutný, zlý, plačící obličej mohou být jedním z tetování napuštěných jako jedna z fází, kde jsme pod smutnou a emocionální tváří našeho života. Tato tetování vás naučí lekci vašeho života; získejte nějaký pozitivní obličejový vzor pro své pozitivní ambice.