Tetování

9 roztomilých a stylových tetování z chemie pro ženy a muže

Abychom si zmátli mysl složitou otázkou, bude to určitě chemická rovnice. Místo pokusu o vyřešení rovnice by bylo zábavné mít je jako tetování, na což přišli kreativní návrháři. Tento nový způsob uměleckého vyvedení deskriptivní vědy má mladé oči.

Stylové chemické tetování pro ženy a muže

Nejlepší a úžasné tetování z chemie s obrázky:

Pojďme se podívat na top 9 chemických tetování, která mohou být vyrobena ze známých až neznámých myšlenek chemického tetování do světa!!

1. Malá chemická kádinka a DNA Tattoo Design:

Malá chemická kádinka a DNA Tattoo Design

Kádinka je standardní nástroj používaný ve všech chemických laboratořích, aby se zdůraznilo, že návrháři faktů používali kádinky jako standardní návrh chemického tetování. Nejen kádinka je napuštěná inkoustem, ale také DNA, díky níž je lidské tělo navrženo společně jako tetování paže nebo nohy.

2. Adrenalin Chemical Link Tattoo Design:

Adrenalin Chemical Link Tattoo Design

Adrenalin, kterému se říká Flight, je děsivá chemická molekula, která vyvolává symptom adrenalinu a způsobuje, že jsou lidské bytosti aktivní. Tato chemická sloučenina je navržena jako tetování s použitím chemického vzorce jako báze.

3. Tetování s fixací dusíku:

Tetování s fixací dusíku

Dusík je důležitá chemická sloučenina používaná v mnoha chemických experimentech, stejně jako dvojsloučenina pro jakoukoli lékařskou anestetickou sloučeninu. Tato fixace dusíku je jednou z důležitých chemických reakcí, které jsou pro rostliny nezbytné, čehož je dosaženo přeměnou dusíku na amoniak. Tento typ chemie tetování nosí většinou milovníci chemie.

4. Tetování periodických prvků z chemie:

Tetování chemie periodických prvků

Periodické prvky jsou důležitých 103 chemických prvků pozorovaných v naší atmosféře, které všichni chemici znají zpaměti. Pro ty, kteří milují jeden nebo několik prvků, si je rádi vloží do těla, což mnozí chemici považují za posvátné

5. Tetaminový design chemické struktury dopaminu:

Dopamin Chemická struktura Tattoo Design

Štěstí vytváří chemickou sloučeninu, která je přítomna v několika bylinných rostlinách, což při konzumaci vytváří halucinace a radostnou náladu. Tato chemická struktura je navržena jako biochemické tetování kolem paže nebo nohou, a to zejména muži.

6. Designary Designary Chemical Formula Tattoo:

Designový design tetování v chemickém vzorci

Namísto obvyklého tetování s pouhou chemickou strukturou představující linii a geometrické tvary je navržen jiný styl nakreslením několika návrhů Mehndi do chemického vzorce, což rozhodně dělá obrovský rozdíl.

7. Barevné kompletní tetování periodické tabulky:

Barevné kompletní tetování periodické tabulky

Pro zaryté milovníky chemie by tento design inkoustového tetování mohl být nejlepší volbou při návštěvě obchodu s tetováním. Toto biochemické tetování se 103 prvky je určitě časově náročný postup, ale trpělivost dává dobré výsledky!

8. Design tetování podle chemického vzorce:

Chemický vzorec tetování

Jít na jednoduchý, ale smysluplný design chemického tetování by mohl být tento design tetování chemického vzorce. Tento design tetování je velmi jednoduchý design abecedy, který je navržen s použitím chemického vzorce jako tématu.

9. Chain Reaction Chemistry Tattoos Design:

Chain Reaction Chemistry Tattoos Design

Chemie samotné slovo nás nutí přemýšlet o těch obrovských rovnicích řetězové reakce, což je jeden z důvodů, proč se mnoho lidí bojí vzít chemii jako hlavní předmět, ale pak jsou tu také lidé, kteří prostě rádi odvozují jen rovnici dlouhých řetězových reakcí, pro ně je to opravdu lahůdka.

Chemie je rozhodně potřebná mezi páry, které jsou vyjádřeny láskou, ale pro lidi, kteří jsou do tohoto tématu zamilovaní, lze chemii předvést jedině tak, že si necháte navrhnout chemický tetování a rozšíříte chemická fóra na ostatní, kteří ostatním pomohou uvědomit si neznámý.