Tetování

9 Nová tetování a významy Angeliny Jolie

Všichni známe Angelinu Jolie jako slavnou herečku a obdivujeme ji pro její krásnou tvář a atraktivní osobnost. Ale víte, že je také velkou milovnicí tetování a díky svým novým návrhům tetování se každou chvíli objevuje v časopisech a novinách. Na těle má desítky tetování a stále zkouší i nové designy.

Angelina Jolie tetování a významy

Význam tetování Angeliny Jolie:

Milovnice tetování Angelina Jolie má nejžhavější ženskou celebritu, díky které je díky tetování výjimečná. Zde je seznam 9 nejlepších tetování Angeliny Jolie, které dělají nádherný vzhled.

1. Tetování paže Angeliny Jolie:

Tyto zeměpisné souřadnice jsou vytetovány, aby zakryly oblast, kde bylo dříve vyryto dračí tetování a jméno jejího bývalého manžela Billyho Boba Thorntona. Tyto souřadnice jsou zeměpisné šířky a délky různých míst, která jsou blízká jejímu srdci. Níže jsou uvedeny významy téhož:

Tetování paže Angeliny Jolie

  • 1. – místo v Kambodži, kde se narodil Maddox (syn).
  • 2. – Místo v Etiopii, kde se narodila Zahara (dcera).
  • 3. – místo v Namibii, kde se narodila Shiloh (její dcera od Brada Pitta)
  • 4. místo ve Vietnamu, kde se narodil Plax Then (syn)
  • 5. – Místa ve Francii pro její dvojčata Vivienne a Knox
  • 6 – Místo narození Brada Pitta v Oklahomě

 2. Angelina Jolie Tiger Tattoo na zádech:

Tetování tetování je jedním z nejoblíbenějších návrhů tetování mezi všemi milovníky tetování na celém světě. Angelina má na spodní části zad jedno velké tetování bengálského tygra. Toto tetování je 12 palců dlouhé a 8 palců široké.

Angelina Jolie Tiger Tattoo na zádech

Toto tetování bylo provedeno v Bangkoku v roce 2004 a říká se, že toto tetování trvalo celé 2 hodiny. Toto tetování bylo vyrobeno k radosti a oslavě jejího kambodžského občanství. A nejzajímavější skutečností tohoto tetování je, že toto tetování bylo vyrobeno v typickém tradičním thajském stylu pomocí ruční jehly.

3. Angelina Jolie (xiii-13) Tetování na paži:

Angelina Jolie (xiii-13) Tetování na paži

Angelina měla toto tetování na levé vnitřní paži. Vybrala si tento způsob, aby vyjádřila, že nevěří na pověry, protože číslo 13 je v mnoha částech světa považováno za nešťastné.

 4. Angelina Jolie arabské tetování:

Angelina Jolie arabské tetování

Toto arabské tetování má na paži přímo pod loktem. Toto tetování je v arabském písmu, což znamená „odhodlání“, které jasně ukazuje její pevné odhodlání vůči své práci a životu.

5. Angelina Jolie Mother Tattoo Art:

Angelina Jolie Matka Tattoo Art

Angelina Jolie má na dlani tetování s písmenem M. Říká se, že to vyryla jako vzpomínku na svou matku zesnulého Marcheline Bertrand. tohle je znak čisté lásky k matce.

6. Tetování s nápisem Angelina Jolie na krku:

Angelina Jolie Tetování s nápisem na zádech

„Poznej svá práva“ je jednoduché textové tetování mezi lopatkami. Je vyryto v gotických písmech. „Know your rights“ je vlastně název písně, která pochází od jedné z jejích oblíbených kapel. Toto je živý a silný příklad toho, jak hudba ovlivňuje náš život a naše myšlenky.

 7. Angelina Jolie Buddhistické tetování Paliho zaklínadla na rameni:

Angelina Jolie buddhistická Pali

Toto tetování se nachází na levém rameni Angeliny a bylo provedeno v hotelu v Pathum Thani, který je 16 mil severně od Bangkoku. Jedná se o buddhistické zaklínadlo Pali, které je napsáno khmerským písmem. Toto je vlastně jazyk Kambodže. Toto tetování si prý nechala vyrýt, aby ochránila před smůlou svého syna Maddoxe.

 8. Angelina Jolie Tattoo on Hip:

Angelina Jolie tetování na boku

Toto velké křížové tetování spolu s latinskou frází bylo provedeno tak, aby zakrylo stopy dříve odstraněného tetování malého draka. Zde napsaná fráze zní „Quod me nutrit me destruit“, což znamená „co mě živí, ničí“.

 9. Angelina Jolie Tattoo Art na zápěstí Oblast:

Angelina Jolie Tattoo Art v oblasti zápěstí

Rune styl tetování je velmi běžný design a nejoblíbenější vzory u Norů. Toto tetování ve stylu runy, které je na jejím zápěstí, je ve skutečnosti písmeno H. Ale ať už je za tímto tetováním jakýkoli příběh, design se mi prostě líbil.

angelina jolie tetování