Tetování

9 Nejoblíbenější tetování hlavy pro ženy a muže

Tetování na hlavě se v dnešní době stává trendem nejen pro muže, ale i pro ženy. Ale je to nejčastější u mužů. Je dobré se nechat tetovat na hlavu, pokud si člověk chce neustále oholit hlavu nebo chce zůstat plešatý. Takže tetování na hlavě je nejlepší volba. Při tvorbě je to velmi obtížné a bolestivé. Nyní se stává populární i mezi ženami.

Tetování hlavy pro ženy a muže

Nejlepší a stylové tetování hlavy s obrázky:

Zde jsou některé návrhy tetování hlavy.

1. Tetování boční hlavy:

Tetování na straně hlavy

Někteří lidé mají tetování na boku, místo aby ho měli na plné hlavě, což je tetování na celou hlavu. Takové typy tetování jsou vytvořeny na straně hlavy nad uchem a nad krkem. Ženy obvykle dělají takový typ tetování. Je to běžné u žen, které mají rády krátké vlasy. Jsou to ženské tetování hlavy.

2. Tetování s plnou hlavou:

Tetování s plnou hlavou

Kluci, kteří jsou přirozeně plešatí nebo rádi plešatí, mají takový typ tetování. Je to pro ně dobrý způsob, jak si zakrýt hlavu. Mezi muži je velmi populární. Je to dobré pro lidi s častým vypadáváním vlasů, takže tetování na plnou hlavu je lepší a módnější než zbývající plešaté. Zde je pohled mužů s tetováním na holou hlavu.

3. Tetování kmenové hlavy:

Tetování na kmenové hlavě

Kmenové tetování na hlavě je běžné u mužů i žen. Tyto typy tetování jsou obvykle malované černou barvou. Kmenové tetování se vyvíjí ze starodávné tradice a kultur. Ale upoutávají pozornost.

4. Fantasy tetování:

Fantasy tetování

Může to být tetování jakékoli fantazie nebo stvoření. Tyto typy tetování se líbí lidem, kteří jsou velmi kreativní a mají rádi fantasy postavy. Užívají si takový typ tetování, jako je jejich láska k fantasy postavám realistická. Zde můžete vidět na obrázku

5. Tetování textu na hlavě:

Tetování hlavy textu

Někteří lidé rádi vytvářejí na hlavě různé druhy textu. Mohou být ze svých blízkých. Vyplňují malý prostor na hlavě a jsou ideální pro tetování na boční hlavu. Jedná se o tetování na malé hlavě.

6. Květinové tetování:

Květinové tetování

Jedná se o tetování hlavy ženy. Květinové tetování může mít různé druhy a barvy. Květinové tetování vytváří příjemný efekt a vypadá atraktivně. Květinové tetování na hlavě má ​​opravdu skvělý efekt. Jedná se o tetování s chladnou hlavou. Působí žensky.

7. Web Based Tattoos:

Webové tetování

Mnoho lidí má rádo tetování jako design tetování pavučiny na hlavě. Toto tetování ukazuje boj v životě stejně jako pavučina. Webové tetování je častější u mužů. Většinou jsou natřeny černou barvou.

8. Dívčí tetování na straně hlavy:

Dívčí tetování s boční hlavou

Některým dívkám se líbí, když si na hlavě nechají vytetovat obličej. Je to opravdu skvělé tetování. Jedná se o tetování ženské hlavy. Tyto typy tetování ukazují osobnost ženy a vypadají atraktivně.

9. Tetování oddaných:

Oddané tetování

Někteří lidé si rádi nechávají na hlavu vytetovat tetování svých oblíbených bohů a bohyň. To lze považovat za jedno z nejlepších tetování na hlavu a tyto typy tetování vypadají velmi decentně a krásně.

Další návrhy tetování:

Tetování hlavy pro ženy a muže 1

Tetování hlavy pro ženy a muže 2

Tetování hlavy pro ženy a muže 3

Tetování hlavy pro ženy a muže 4

Tetování hlavy pro ženy a muže 5

Tetování hlavy pro ženy a muže 6

Tetování hlavy pro ženy a muže 7

Tetování hlavy pro ženy a muže 8

Tetování hlavy pro ženy a muže 9

Tetování hlavy pro ženy a muže 10

Trendem se stává také tetování na hlavě, zejména u mužů. Tato tetování hlavy jsou pro muže, kteří jsou holohlaví nebo kteří si rádi oholí hlavu pořád. Před tetováním na hlavě by se měl člověk pořádně zamyslet. Tetování na hlavě není špatné, ale musíte to nejprve vyzkoušet s dočasným designem tetování na hlavě.