Tetování

9 nejlepších návrhů tetování Megan Fox s významy

Megan Fox je hollywoodská celebrita, která svým vzhledem, sebevědomím a hereckými schopnostmi chytila ​​srdce milionů. Je jednou z nejvíce sexy žen, které lze vidět na obrazovce, a byla hodnocena jako druhá nejžhavější žena na světě. I když je modelkou a herečkou, nechala si na ni namalovat několik tetování.

Nejlepší tetovací vzory Megan Fox s významy

Na otázku, proč si ráda tato tetování zapisuje, říká, že je to její způsob, jak se za ni postavit, způsob, jak vyjádřit jakýkoli pocit nepřátelství, zejména její matka, která nesouhlasila s myšlenkou tetování.

Megan Fox Tattoo Designs Řekněte s obrázky:

Některé ze smysluplných a nejlepších tetovacích vzorů napuštěných Megan Fox byly zařazeny do následujících odstavců.

1. Tetování paže Megan Fox – Marilyn Monroe:

Marilyn Monroe Tattoo

Megan Fox se ozdobila některými úžasnými tetováním, ale dosud nejlepší je tetování Marilyn Monroe, které má napsané na pravém předloktí. Megan ji drží jako idol a tvrdí, že plakala pokaždé, když v dětství slyšela její hlas.

2. Tetování Megan Fox Williama Shakespeara na zadní straně:

William Shakespeare Tattoo

Zdá se, že si Megan Fox svého života hodně váží. Chápe její význam a bere ji tak, jak přichází. Tento postoj k životu ukázal její tetování Williama Shakespeara. Nachází se pod jejím pravým ramenem a říká: „Všichni se budeme smát pozlaceným motýlům“.

3. Megan Fox Moon a hvězdné tetování na noze:

Megan Fox Moon a hvězdné tetování na noze

Měsíční a hvězdné tetování napuštěné na Meganiných nohách opravdu komplimentuje její volbu a vyjadřuje její individualitu. Jedná se o první barevné tetování a vypadá docela zajímavě a inovativně. Tetování v zásadě obsahuje obrázek oranžového měsíce překrývajícího hvězdu. Tetování přispívá k Meganině smyslné povaze a také k jejímu okouzlujícímu pohledu.

4. Čínské tetování Megan Fox na krku:

Čínské tetování Megan Fox na krku

Megan Fox má na krku čínské tetování. Slovo vepsané znamená „síla“ a je jedním z nejmenších tetování. Málokdy si toho někdo všimne, protože je skrytý za vlasy a nedostává se mu velké pozornosti. Pokud si jí však všimli, tetování na ní vypadá velmi módní a trendy.

5. Tetování žeber Megan Fox na žebrech:

Rib Cage Citát Tetování

Megan Fox má nádhernou báseň napuštěnou na hrudním koši. Píše se tam: „Byla jednou jedna malá holka, která nikdy nepoznala lásku, dokud jí chlap nezlomil SRDCE“. Tetování je psáno staroanglickým písmem a bylo vytvořeno samotnou.

6. Jméno Megan Fox Manžel Tattoo:

Manžel Megan Fox Jméno Tattoo

Když byla Megan Fox se svým manželem Brianem Austinem Greenem, rozhodla se nechat si vytetovat pravý dolní bok, který by přečetl jeho jméno. Tetování opravdu odráží její lásku k Brianovi a jak moc si váží svého vztahu s ním.

7. Kmenové tetování Megan Fox na zápěstí:

Kmenové vlny Megan FoxTetování

Megan Fox je milovnicí oceánů. Rozhodla se tedy pro tetování, které ukazuje dvě mocné vlny oceánu. Toto tetování bylo napsáno na její zápěstí a bylo nazýváno tetováním Yin Yang. Nedávno bylo toto umělecké dílo odstraněno, protože nevyšlo tak, jak Megan chtěla.

8. Tetování Megan Fox Mickey Rourke na boku:

Megan Fox Mickey Rourke Tattoo na boku

Poté, co si Megan Fox zahrála ve filmu s Mickey Rourkem v roce 2010, si pro ni nechala udělat tetování, jen aby ho poctila. Toto tetování bylo napsáno na její pravou hrudní klec a říká se v ní: „Všichni, kdo byli vidět tančit, byli považováni za šílence těmi, kteří to neslyšeli“.

9. Megan Fox Zahrajte si s ním na tetování:

Megan Fox Zahrajte si s ním na tetování

Megan Fox má další poslední tetování, které zobrazuje obraz rozkošné kočičky hrající na klavír. Pod tím bylo napsáno „Play him off“. Tetování je nedávné, i když význam je obtížné rozluštit.