Tetování

9 nejlepších nápadů a návrhů tetování UV černým světlem

Vzhledem k tomu, že nutkání po tetování roste, mnoho výzkumů a tvůrců vynalezlo novou techniku, jak navrhnout tetování, které je viditelné pouze pod ultrafialovým světlem. Při této technice za normálního nebo normálního denního světla je tetování téměř neviditelné nebo jsou vidět nějaké jizvy, ale jakmile se rozsvítí černé světlo, tetování začne zářit a vypadá jasně a přitažlivě pro oči. Tato tetování UV nebo tetování blacklight skřípnou vaše kapsy na vyšší straně než u běžných tetovacích vzorů, protože UV inkoust je dost drahý.

Nejlepší nápady a návrhy tetování Uv Black Light

Nejlepší nápady a návrhy tetování UV černým světlem:

Podívejme se na top 9 různých typů tetování UV světlem.

1. Nádherné tetování s UV světlem:

Nádherné tetování s UV světlem

Jedná se o skvěle vypadající design UV tetovacího inkoustu pro každou ženu, která chce, aby jejich nohy prskaly jako jejich krása a více jiskry s tímto designem. Zde dáma navrhla na nohou rozkvetlé květiny a obraz jiskří nebo je viditelný pouze v ultrafialovém nebo černém světle, které na něj dopadá.

2. Spider Web UV Light Tattoo Designs:

Spider Web UV Light Tattoo vzory

Zde nositel navrhl na zápěstí pavučinu, která se podobá tomu, že se dostal do pasti nebo se zapletl do života, toto tetování je napuštěno UV světlem, takže by bylo viditelné pouze v UV paprscích. Zpráva za tímto tetováním UV inkoustem by byla přenášena pouze tehdy, když na něj dopadají černá světla, jinak by byla skryta před ostatními.

3. Úžasné návrhy UV tetování:

Úžasné návrhy UV tetování

Navrhování tetování může být skvělý způsob, jak vyjádřit svou lásku, a dokonce ukazuje, že vaše nápady a myšlenky jsou stejné. Zde pár navrhl malé senzační klíče na prostředníčku s UV inkoustem, aby zobrazovaly jejich intenzivní lásku k sobě navzájem.

4. Skriptované tetování s UV světlem:

Skriptované tetování s UV světlem

Existuje mnoho návrhů tetování, které lidé chtějí navrhnout, ale nechtějí, aby byly viditelné, a proto je skvělé navrhnout tetování pomocí UV inkoustu, aby zářilo pouze před vašimi blízkými. Zde nositel načrtl zarážející slovo, které říká, že lidé by měli zůstat šťastní a šířit štěstí všude, kam přijdou.

5. Atraktivní UV Light Tattoo vzory:

Atraktivní tetování s UV světlem

Toto je ideální design ultrafialového inkoustu pro lidi, kteří zbožňovali noční život a milovali párty a noční kluby. Zde nositel ztvárnil třpytivého draka a krásné květiny po celých rukávech s UV inkoustem a při tanci v podlaze by zářil, což by jeho osobě dodalo mimořádný vzhled..

6. White Ink UV Light Tattoo Designs:

Tetování s bílým inkoustem a UV světlem

Jedná se o úžasný design bílého UV tetování a malou hudební notu položenou na lýtku nositele zobrazující jeho lásku a vášeň pro hudbu. Milovník tetování zde nastínil design s bílým inkoustem, díky kterému vypadá pod UV paprsky neuvěřitelně jemně a jedinečně.

7. Fantastické tetování s UV světlem:

Fantastické tetování s UV světlem

Toto je nejlepší design UV tetovacího inkoustu pro ženy, kterým chcete přidat více okouzlující vzhled jejich osobnosti tetováním hvězd různých velikostí na břicho a boky těla. Jedná se o perfektní tetovací ultrafialový design pro večerní nebo pozdní noční párty, kdy když září, propůjčí vám překvapivý vzhled.

8. Krásný design tetování reagující na UV záření:

Krásný design tetování reagující na UV záření

Tento design tetování byl navržen s použitím UV reaktivního inkoustu, což znamená, že obraz bude viditelný pouze pod UV světlem a je bezpečné jej používat. Zde milovník tetování stylizoval malé vtipné stvoření po ruce a přidal svému vzhledu stylové prohlášení.

9. Působivé tetování s UV světlem:

Působivé tetování s UV světlem

Jedná se o mimořádný design tetování s UV inkoustem, kde pták holubice nosí v ústech přívěsek srdce, protože jeho nositel chce sdělit, že se zamiloval. Když ultrafialové paprsky dopadnou na design, vypadá to úžasně a brilantně.

Pomocí této techniky můžete ztvárnit jakýkoli typ designu, který vás nejvíce osloví a dokonce dodá vašemu vzhledu okouzlující a rozšířený vzhled. Ale při barvení tohoto tetování musíte být velmi opatrní, protože toto tetování by nemělo být vystaveno UV paprskům téměř 2–3 měsíce po propíchnutí, protože paprsky mohou poškodit inkoust a v ultrafialovém světle by mohl zářit nebo zazářit. Při tetování tohoto designu tedy musíte být obzvláště opatrní.