Tetování

9 nejlepších krásných návrhů tetování Kokopelli

Kokopelli původně pojmenovaný také jako Kokopelli, který je podle kmenů v jihozápadních Američanech nazýván Hopi považován za boha plodnosti a klimatických změn, někteří také říkají, že je také zodpovědný za zemědělský růst. Je uváděn jako hrbatý člověk s flétnovou postavou; tato oblíbená postava se nyní stala trendovým designem tetování.

Nejlepší krásné návrhy tetování Kokopelli

Nejlepší a úžasné tetovací návrhy KoKoPelli:

Chcete -li se dozvědět více o návrzích tetování kokopelli, které články uvádějí top 9 kokopelli tetování.

1. Vícebarevné tetování Kokopelli:

Vícebarevné tetování Kokopelli

Domorodí lidé z jihozápadních Američanů zachovávají kmenovou víru díky tomuto barevnému vícebarevnému designu tetování na obličej Kokopelli, který je prováděn s maximální dokonalostí. Vnitřní design tohoto tetovacího designu je umělečtější s ještěrkovým obrázkem kolem těla a hlava je nakreslena jako šnek. Tenhle je vhodný i pro dívky.

2. Dot Work Kokopelli Tattoo:

Tečková práce Kokopelliho tetování

Pro ty, kteří mají rádi jednoduchý design tetování, je to ideální. Postava Kokopelli je vyplacena pomocí černých teček, které mají hrbáč a flétnu v rukou směřujících dolů. Pokud jste plánovali trochu jiný styl vzoru, můžete to zkusit kdykoli, získáte dobré komentáře k tomuto stylu designu.

3. Tetování Kokopelli pro flétnu:

Flétna Zpívající Kokopelli tetování

Flétna zpívající Kokopelli, která je navržena tak, aby z ní vyletěly hudební noty. Toto dílo vyžaduje hodně zkušeností a trpělivosti. Toto tetování se dobře hodí jako design tetování na paži nebo kotníku pro dívky i chlapce.

4. Tribal Kokopelli Tattoo:

Tribal Kokopelli Tattoo

Jak víme skutečnost, že božstvo Kokopelli pochází z kmenového věku, při náležité vzpomínce a respektu přišli designéři s tetováním Kokopelli v kmenovém stylu. Šaty Kokopelli jsou navrženy tak, jak je v raných kmenových lidech oblékat.

5. Kokopelli s kaktusovým tetováním:

Kokopelli s kaktusovým tetováním

Tento typ designu tetování je funky umělecká díla. Jak Kokopelli znamená také zemědělské výhody, tento koncept byl použit při navrhování tetování pozadí kaktusového pozadí. Barva kaktusu je namalována jemně zelenou barvou, která je původní barvou.

6. Tetování Kokopelli Turtle:

Kokopelli Turtle Tattoo Design

Želva, příklad nastavení obojživelníka, se používá při vytváření uměleckého tetovacího designu. Tetování je navrženo jako želva jako základna, která má shrbený vzhled. Želví tetování je mezi mladou generací, která má ráda tetování se zvířecím potiskem, docela známé. Ukazuje to osobnost vašeho postoje.

7. Kokopelli s návrhem tetování na kole:

Kokopelli s designem tetování na kole

Tento typ tetování Kokopelli je roztomilé malé tetování, které zahrnuje kolo jako základ, ve kterém je nakreslena postava Kokopelli. Jedná se o typický design tetování paže. Kolo je také namalováno černým inkoustem jako Kokopelli.

8. Jednoduchá linie Kokopelli Tattoo Design:

Jednoduchá linie Kokopelli Tattoo Design

Jednoduchý design tetování může mluvit o kráse bez jakékoli jazzové barvy; tento koncept se používá při navrhování tohoto jednoduchého designu tetování. Toto jednoduché tetování je navrženo bez flétny se smutnou tváří. Takový design pro ty, kteří mají rádi jednoduché, ale v této struktuře má klasický vzor.

9. Dancing Kokopelli Tattoo:

Tančící tetování Kokopelli

Tančící design tetování Kokopelli je zajímavý typ tetování, který je navržen barevněji s designem sunrise napuštěným na zádech. Nohy jsou navrženy s tanečním pohybem. Toto tetování je dobrým designem tetování zadního ramene.

Design tetování Kokopelli je považován za ctižádostivý design tribal tattoo spolu s moderní ideologií používanou při kreslení tohoto tetování v různých typech. Vyzkoušení jednoho z výše uvedených typů tetování může dát jiný pocit než obvyklý design tetování.