Tetování

9 nejlepších inspirativních návrhů tetování rakoviny prsu!

Tato tetování jsou stále oblíbenější mezi lidmi, kteří trpí nebo se právě zotavili z rakoviny prsu. Tetování jsou dokonce vytvořena přáteli nebo rodinnými příslušníky lidí, kteří trpí touto epidemií jako symbol lásky a sounáležitosti.

Růžová stužka si získala mezinárodní popularitu, aby si ji lidé uvědomili, nebo aby přenesli bolest a utrpení, které prožívají, a dokonce poskytli podporu a odvahu v boji proti těmto smrtelným chorobám.

tetování na rakovinu prsu

Nejlepší a inspirativní návrhy tetování rakoviny prsu:

Nyní se podívejme na top 9 různých typů tetování na rakovinu prsu.

1. Pozoruhodný design tetování rakoviny prsu:

Návrhy tetování rakoviny prsu

V tomto designu tetování na stoncích květin je stuha vytvořena a zářivé barvy dodávají designu lesklejší a atraktivnější vzhled. Tetování růžovou stuhou ukazuje, že osoba sama nebo někdo blízký byl postižen rakovinou prsu.

2. Posílení tetování tetování proti rakovině prsu:

Posilování tetování designu rakoviny prsu

Ženy trpící tímto bolestivým zhoubným onemocněním vyžadují pouze emocionální podporu a sílu svých milovaných. Růžová stuha navržená ve stylu nekonečna se srdcem dojemným slovem „síla“. Tyto typy tetování na rakovinu může navrhnout trpělivý rodinný příslušník.

3. Dynamický design tetování rakoviny prsu:

Dynamický design tetování rakoviny prsu

Tato tetování na rakovinu prsu pro chlapce na zádech vypadají velmi ohromující. V tomto tetovacím designu s růžovou stuhou je zobrazen motýl, který se snaží zprostředkovat, a jednoho krásného dne se určitě zbaví rakoviny prsu a znovu bude vypadat krásně jako motýl.

4. Jednoduchý design tetování rakoviny:

Jednoduchý design tetování pro rakovinu

V dnešní době jsou lidé ovlivňováni různými druhy rakoviny, jako je slinivka, štítná žláza atd. Design tetování s fialovou stužkou s ikonickým písmem znamená pro lidi, kteří byli touto nemocí postiženi, mnoho. Pacienti s rakovinou prostě věří, že se jednou této bolesti zbaví.

5. Badass Breast Cancer Tattoo Design:

Špatný tetovací design rakoviny prsu

Na vrcholu obrázku růžové stuhy jsou vytvořeny úžasné černé křivky s výrazným písmem a pravdivým prohlášením. Toto je další odvážný a konvekčně vypadající design tetování na rakovinu prsu.

6. Design tetování rakoviny prsu:

Tetovací design rakoviny prsu

Lidé potřebují obrovskou odvahu k boji proti této smrtelné nemoci, a když ji překonáte, výzva k oslavě. Tento typ tetování pro rakovinu prsu je skvělý a velkolepý způsob, jak sdělit, že jste bojovali a byli jste z toho zachráněni.

7. Optimistický design tetování rakoviny prsu:

Optimistický design tetování rakoviny prsu

V návrhu létající holubice drží růžovou stuhu a inspiruje ty, kteří trpí zhoubnými. Zpráva, že dříve se také zbavíte rakoviny prsu a budete létat pod širým nebem jako já. Jedná se o nádherný design tetování, který lze tetovat na ruce nebo na zádech.

8. Senzační tetování rakoviny prsu:

Senzační design tetování rakoviny prsu

Přichází senzační a okouzlující design tetování na podporu lidí, kteří se zapletli s těmito nemocemi. Tato růžová stuha je vytvořena uprostřed spodního prádla. Je inspirující jednat jako bojovník a být silný, odvážný než kdokoli a přežít.

9. Warrior Cancer Ribbon Tattoo Design:

Warrior Cancer Ribbon Tattoo Design

Tetování je skvělý způsob, jak ukázat světu a blízkým, že jste byli napadeni touto nemocí. Tetování v boxerských rukavicích je navrženo na bocích žaludku, což symbolizuje, že osoba je válečník a ze svého těla by odstranila všechny rakovinné buňky

Tetování na rakovinu prsu lze vyrýt do mnoha stylů, tvarů a velikostí podle vlastní fantazie. Mnoho času lidé začleňují víly, květiny, duchovní víru, aby také zdůraznili svou víru. Tato tetování mohou být navržena v jakékoli části těla a snadno zprostředkovat svět o této nebezpečné epidemii.