Tetování

9 nádherných nápadů, návrhů a významů Galaxy Tattoo

Galaxie je nádherné místo, které vzbuzuje velkou úctu. Po roce 2013 je tento typ tetovacího vzoru galaxie slavný mezi muži a ženami, je to trochu náročné na design, ale také to přitahuje pozornost diváků. V tetovacím průmyslu rostou různé typy stínících vzorů. Můžete si nechat udělat skvělé tetování, které vychází z tématu galaxie.

Nápady, návrhy a významy Galaxy Tattoo

Nejlepší nápady, návrhy a význam Galaxy Tattoo:

Vyzkoušejte několik návrhů galaxií ve svém výběru tetování,

1. Vesmírné tetování:

Vesmírné tetování

Podívejte se na toto úžasné tetování galaxií, které má vesmír napuštěný na boku těla. Toto tetování je barevné a využívá prostor, který má strana. Můžete mít toto tetování co největší a barvy v něm mohou být také rozmanité.

2. Galaxy Tattoo Sleeve:

Galaxy Tattoo Sleeve

Pro tento dramatický efekt si vyberte nechat vytetovat celou galaxii na rukáv. Tento tetovací rukáv galaxie je ohromující ukázkou galaxie a poté můžete nechat barvy v něm udělat také jasné a odvážné. Variace v designu tetování jsou četné a můžete si vybrat, co vás nejvíce oslovuje.

3. Tetování Galaxy Chart:

Galaxy Chart Tattoo

Zde je další nádherné galaktické tetování, které je jasné a krásné. Obsahuje planety galaxie a linie, které je spojují. Každá z planet je krásně barevná a má dané detaily.

4. Inspirované tetování Galaxy:

Tetování inspirované Galaxy

Vyberte si tetování galaxií inspirované planetami a sluncem. Můžete si vybrat umístění tetování a udělat z něj ohromující umělecké dílo. Aby tetování bylo správné, musí být tatér odborníkem.

5. Vesmírné tetování:

Vesmírné tetování

Získejte úžasné tetování vesmíru galaxie se všemi detaily. Toto tetování má komety a slunce. Barevné tetování vypadá dobře pro muže na širokých ramenou a lze jej provádět i na zádech. Vyberte si konkrétní design prostoru a nechte se dokonale napustit inkoustem.

6. Tetování na hrudi Galaxy:

Tetování na hrudi Galaxy

Vyberte si dechberoucí tetování hrudníku galaxie, které definuje galaxii nebo vnější svět. Tetování galaxie se provádí tmavými tóny a šíří se po hrudi muže. Vzrušující metoda, ve které je tetování navrženo, je velmi dramatická a přináší velké prohlášení.

7. Tetování rukou Galaxy:

Ruční Galaxy Tattoo

Vytvoření tetování vesmíru na ruce je také jedním z mnoha způsobů, jak se můžete nechat napustit inkoustem. Tento design tetování rukou galaxie je velmi odvážný a odvážný. Ruka je pokryta obrázkem vesmíru a hlavní barvy zde použité jsou modrá. Střed tetování je vyplněn žlutou barvou, která označuje slunce.

8. Epic Galaxy Tattoo:

Epické tetování galaxie

Vydejte se na toto tetování 3D galaxie, které lidi poblázní s detaily. 3D obraz je tak zdrcující, že se bude zdát skutečný. Design má okno do vesmírného světa a planety v prostoru jsou velmi detailně napuštěné inkoustem. Tuto možnost vyberte, pokud jste odvážní a můžete se odvážit odhalit hruď.

9. Tetování hvězdné galaxie:

Hvězdné tetování galaxie

Můžete si vybrat, aby se obraz galaxie hodil do jednoduché hvězdy. Toto tetování hvězdné galaxie je ideální pro menší oblasti a je z toho nádherné stvoření. Modrá barva galaxie vypadá hezky napříč barvou kůže. Každý z těchto návrhů tetování galaxie lze provést s dokonalostí.

Vyberte si nádherný a dramatický design galaxie pro své další tetování. Může to být 3D design nebo to může být realistické.