Tetování

9 kulatých tetovacích návrhů, nápadů a obrázků pro muže

Tetování je kreativní vyjádření vlastního já. Může být vyjádřen v libovolném tvaru. Kulaté tetování je nejoblíbenější formou tvarovaného tetování. Podle svého jména má kulaté tetování kruhový tvar. Většina designu je uvnitř obvodu. Lidé, kteří rádi navrhnou jakýkoli tetovací hostinec jednoduchým způsobem, pak se jim tento styl kulatého tetovacího vzoru bude hodit. Bez ohledu na přizpůsobený design získáte kruhový kruh, takže tento typ stylu je mezi ženami naprosto slavný. Design na zádech nebo na ruce dává ležérní a pravidelný vzhled.

Kulaté tetování, nápady a obrázky pro muže

Nejlepší nápady na kulaté tetování, návrhy a obrázky:

Tato speciální kulatá tetování mají spoustu vzorů. Zde je několik kulatých tetovacích vzorů,

1. Kreativní tetování:

Kreativní nápady na kulaté tetování

Tato tetování mají kruhovou oblast k vyplnění, oblast můžete vyplnit vzory, jako jsou listy, stromy nebo geometrie. Kreativní kulaté tetování je kulaté tetování s detaily návrhů nebo bez nich. Jsou to nápady po vybalení z krabice, můžete si je také přizpůsobit.

2. Keltské tetování:

Keltské kulaté tetování

Keltská kulatá tetování je mají. Vypadají jako křivky protkané jako uzly. Většinou jsou černobílé. Návrhy jsou více geometrické. Jsou to ideální ruční kulatá tetování. Většinou mají symbolický význam.

3. Jednoduché kulaté tetování:

Jednoduché kulaté tetování

Jednoduché kulaté tetování je jednoduše navržené tetování. Návrhy jsou jednoduché a snadné. Jsou ideální pro začátečníky. Design v kruhu není příliš složitý, takže se jedná o dokonalé malé kulaté tetování, které jste vždy chtěli. Získejte jednoduchý způsob, jak navrhnout své oblíbené tetování.

4. Intimní tetování:

Intimní tetování

Tato tetování jsou vyráběna na intimních místech a mají smyslný význam. Intimní kulatá tetování mají vzory, které definují vaši sexualitu. Mají jednoduchý design, ale v obtížných oblastech, jako jsou třísla nebo štěpení.

5. Ženské tetování:

Ženské tetování

Ženská kulatá tetování jsou malá kulatá tetování. Jsou to velmi jemné a charakteristické vzory. Mohou být barevné. Tato tetování jsou spíše jako tetování s kruhovým ramenem a tetováním s kulatou paží, protože jejich výroba není příliš bolestivá.

6. Tetování vrby:

Tetování vrby

Tetování vrby je nejběžnější formou tetování kulatého designu. Je to obrovský strom, který opouští vítr. Jedná se o jednoduchý design kulatého tetování. To může být provedeno kulaté ruční tetování.

7. Tetování kaligrafie:

Kaligrafie tetování

Vždy to bylo součástí tetování. Kaligrafické tetování má určité psaní v kruhovém tvaru. Psaní kaligrafie v této formě je občas složité. Kaligrafie může být v jakémkoli jazyce. Jsou podobné písemnému tetování.

8. Tetování kola Dharma:

Tetování kola Dharma

Kulaté tetování kola Dharma je podobné kulatému tetování na tribal. Je to tradiční a velmi elegantní. Toto designové tetování je variabilní na kulturu. Většinou ho mají rádi muži a tradiční lidé. Tento typ tetování můžete nazvat punkovým tetováním.

9. Symetrické tetování:

Symetrické tetování

Podle názvu má symetrické tetování design, který má dokonalou symetrii. Jejich výroba je velmi obtížná. Také jsou bolestivé kvůli detailům. Symetrické tetování je dokonalým tetováním s kulatým ramenem, protože potřebuje více prostoru.

Kulaté tetování je nejjednodušší forma tetování. Je to velmi expresivní a umělecké. Dosáhnete toho doslova kdekoli, dokonce i na svých intimních místech. Zkuste toto tetování se svým jménem nebo také v kmenovém vzoru. Kruhový tvar dodá oblasti vašeho těla jemný vzhled. Užijte si kulaté tetování, které jednoduše navždy zpevní vaše tělo.