Tetování

9 krásných návrhů tetování Beetle

Existuje mnoho druhů hmyzu, ale brouk vypadá krásně a zajímavě jako brouci. Tento hmyz se vyskytuje v hojnosti, protože na pláži je písek.

Brouci tetování jsou velmi symbolické, každý návrh tetování brouků má také velký hlubší význam. Symbolizuje štěstí, lásku, prosperitu, tvoření a mnoho dalších. O tomto hmyzu se říká, že má dvě sady křídel, která jsou odolná a působí jako štít. Tetování brouka může být navrženo muži i ženami na jakékoli části vámi požadovaného.

Krásné tetování Beetle

Nejlepší a stylové tetování Beetle:

Podívejme se na top 9 různých typů tetování brouků.

1. Klasický Beetle Tattoo Design:

Elegantní tetování Beetle

Úžasný design tetování, který může ztvárnit kdokoli a vypadat půvabněji než kdy předtím. V druhé polovině těla brouka je lebka navržena s velkými očními důlky, které představují věčnost. Design byl krásně napuštěný na rukávech a jeho nositeli propůjčuje výrazný vzhled.

2. Svůdný Beetle Tattoo Design:

Svůdný Beetle Tattoo Design

To je perfektní tetování pro ženský folk. V tomto designu byl květ žluté růže vytvořen velmi uměleckým způsobem, který zobrazuje bezpečí a pohodu mezi milenci. Na jednom okraji je navržen roztomilý brouk, který vylepšuje vzhled mnoha záhyby.

3. Roztomilý design tetování brouka:

Roztomilý brouk auto tetování design

Mnoho renomovaných automobilových společností v devadesátých letech vytvořilo neuvěřitelný model automobilu a pojmenovalo je jako brouci. Poté mnoho dalších společností pojmenovalo motor automobilu podle tohoto hmyzu a do dnešního dne tyto vozy zaujímají trh a jsou první preferencí milovníků automobilů.

4. Cool Beetle Tattoo Design:

Cool Beetle Tattoo Design

Beetle tetování design může být navržen v diverzifikované stejně řada barev je kladen na design, aby bylo velkolepější. Modře zbarvený brouk symbolizuje svobodu a je velmi citlivý na srdce. Osoba s těmito vlastnostmi si tedy může navrhnout tento design brouka na lýtku a vypadat odlišně od ostatních.

5. Eye Catchy Beetle Tattoo Design:

Eye Catchy Beetle Tattoo Design

Někteří lidé navrhují tetování tak, aby bylo snadno viditelné, a vypadají nejvíce fascinující a okouzlující. Tetování brouka je navrženo na prstech nositele. Design je vytvořen takovým způsobem, že vypadá krásně a můžete snadno vyděsit ostatní.

6. Úžasný Beetle Tattoo Design:

Úžasný Beetle Tattoo Design

Obrovské tetování brouků je navrženo tak, že pokrývá celá záda a ve chvíli, kdy jste holé tělo, budete vypadat zářivě. To by mohlo být obdivuhodné tetování pro lidi, kteří jsou zamilovaní a inspirovaní brouky.

7. Elegantní Lady Beetle Tattoo Design:

Elegantní tetování Lady Beetle

Beruška je široce považována za zemi, která přináší prosperitu a úspěch, ať letí kamkoli. Dokonce se věřilo, že přináší do vašeho života lásku, takže toto tetování by mohlo být symbolem toho, že jeho nositel hledá tohoto milovaného. Tyto tetování jsou jedním z nejoblíbenějších a nejžádanějších tetovacích návrhů mezi milovníky brouků.

8. Úžasný Beetle Tattoo Design:

Úžasný Beetle Tattoo Design

Přichází nádherný, tetování inspirující design. V této části těla brouka byly stylizovány drahokamy a kameny a křídla byla lesklá zeleně, která vypadala působivě z každého rohu.

9. Mytologický design tetování Scarab Beetle:

Mytologický tetovací design brouka Scarab Beetle

Toto je tetování, které zobrazuje egyptskou mytologii o Scarabu. Brouk je v egyptské zemi považován za strach a je spojován se stvořením, ochranou před zlem a dokonce znovuzrozením. Tyto typy tetování mohou být navrženy v mnoha stylech, jako jsou křídla otevřená, létání atd. A vypadají báječně ve všech směrech.

Brouk tetování může být navrženo v různých tvarech, velikostech a zářivé a radostné barvy mohou být přidány, aby to vypadalo senzačně. Beetle tetování vypadá nejpozoruhodnější, pokud jsou tetována ve správném stylu. V těchto najdete mnoho variací, jsou přidány některé prvky, jako jsou květiny, draci a mnoho dalších, a vypadají atraktivněji a atraktivněji.