Tetování

9 krásných návrhů a významů tetování orchidejí s obrázky

V dnešní době jsou vzory orchidejí velmi rostoucím trendem mezi jinými formami květinových vzorů. Tyto orchideje si můžete nechat udělat na těle v jakékoli poloze. Můžete je také provádět ve velkém nebo menším formátu podle toho, jak vám sport vyhovuje. Podobné formáty můžete také nechat zpracovat s jakýmkoli typem barev. Jedná se často o dívčí typ a můžete s nimi dělat přidružené ptáky nebo jiné květy ibišku. Pokud chcete, můžete zkusit něco, co je dočasné jako samolepka, a pak to uděláte sami pomocí inkoustů a jehel.

Krásné vzory a významy tetování orchidejí s obrázky 3

Nejnovější a nejlepší návrhy tetování orchidejí s obrázky:

Níže naleznete top 9 návrhů a významů tetování orchidejí, ze kterých se můžete inspirovat a vytvářet přizpůsobené formáty od svého profesionálního umělce.

1. Tattoo a kolibřík orchidej Tattoo Design:

Květinový a kolibřík orchidej tetování

Jedná se o velmi kreativní tetování orchidejí, které si můžete přizpůsobit a udělat pro sebe. To je také docela barevné, ale provedeno v černém odstínu, který mu dává jiný vzhled. U těchto formátů to můžete také později rozšířit o další přidružené vzory. Tyto typy návrhů lze provádět v jakékoli poloze těla. Pokud chcete, můžete také požádat svého profesionálního umělce, aby vyrobil něco ve větší nebo menší verzi podobného designu.

2. Hibiscus Orchid Tattoo Design:

Hibiscus Orchid Tattoo Design

Toto je design, ve kterém je také ibišek. Podobné styly si můžete snadno vyzkoušet. Ty mohou být velmi dívčího typu a snadno se sportují. Můžete si je také přizpůsobit a můžete si vybrat barvy podle svého pohodlí.

3. Hummingbird Orchid Tattoo Design:

Hummingbird Orchid Tattoo Design

Toto je design orchidejí a kolibříků. Tyto typy barevných a kreativních vzorů můžete provádět, pokud chcete, aby byly tyto formáty prováděny ve 3D efektu, pak byste měli vyhledat radu profesionála. Také jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly vašemu pohodlí. K tomu můžete použít i jiné květiny. Je to jeden z nejlepších návrhů tetování orchidejí pro muže.

4. Barevné květiny Orchid Tattoo Design:

Barevné květiny, orchidej, tetování

Toto je design rukávu a má také další květinové vzory. Něco podobného si můžete nechat udělat s libovolným výběrem barev, které vám při sportu vyhovují. Můžete použít výrazné a tmavé barvy, které lze později prodloužit, pokud nevytahujete až po zápěstí. Měli byste to udělat od profesionálních umělců.

5. Lily Of The Valley Orchid Tattoo Design:

Lily Of The Valley Orchid Tattoo Design

Jedná se o stínovaný a velmi reliéfní efekt orchideje. Tyto formáty můžete vyzkoušet s libovolným výběrem barev a snadno se sportují a můžete je rozšířit, pokud to děláte v malém měřítku. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů tetování orchidejí pro ženy.

6. Tribal Spine Orchid Tattoo Design:

Tribal Spine Orchid Tattoo Design

Toto je další formát květin a orchidejí, který můžete provádět buď dočasným tetováním, nebo je můžete provádět pomocí jakýchkoli stálých inkoustů. Pokud chcete tyto formáty, lze to provést podél páteře.

7. Design tužky typu orchidej:

Design tetování typu orchidej

Toto je tetování orchideje typu tužka, které bylo provedeno v masovém tónu. Můžete také udělat něco takového, pokud chcete něco, co není moc barevné, ale vypadá to jako 3D efekt a má také silné stínování, aby byl tento vzhled reliéfní.

8. Tattoo design Lily Orchid na noze:

Lily Orchid Tattoo Design na noze

Toto je formát, který byl proveden na nohou s designem orchideje. Pokud chcete dělat tyto typy barevných a uměleckých vzorů na nohou, můžete provádět podobné formáty. Jedná se o jeden z populárních návrhů tetování orchidejí pro dívky.

9. Tattoo Design Blossom Flowers:

Blossom Flowers Orchid Tattoo Design

Toto je další velmi barevné tetování orchidejí, které můžete provádět ve velkém. To se provádí na boční pozici a můžete také udělat něco podobného a také si je nechat upravit od profesionálního odborníka. Pro tyto typy a formáty můžete také použít jiné barvy.