Tetování

50+ nejlepších návrhů kmenových tetování pro muže a ženy!

Kmenové tetování

Kmenové tetování je v očích umělců fascinující. Jejich původ sahá do doby bronzové, což bylo asi před 5 000 lety. Cvičili to lidé patřící k různým rasám a kulturám. Mnoho kmenových tetování značí odvahu a smělost. V evropské kultuře lidé nosili tetování jako symbol členství. Na kůži vypadají úchvatně a krásně a dodávají vám velmi tradiční a výrazný vzhled. Dnes si spousta mužů a žen začala na sebe vepsat kmenová tetování. Jeho popularita neustále roste a v dnešní době je velmi žádaná. Vybrali jsme některé z nádherných vzorů tribal tattoo právě pro vás, takže vás vybízíme, abyste si je brzy pořídili.

Kmenové tetování pro muže a ženy:

Podívejte se na 50+ nejlepších kolekcí návrhů kmenových tetování spolu s obrázky, které vás mohou rozhodně inspirovat.

1. Složité návrhy kmenových tetování:

kmenové tetování

Aby bylo možné složité kmenové tetování, je třeba věnovat spoustu detailů a pozornosti. Barvy těchto tetování jsou plné černé, což jim dává velmi ostrý a mužný vzhled. Tato tetování by měla být prováděna s velkým důrazem a pouze umělci, kteří dosáhli excelence ve svém oboru, by se měli pokusit je vyrobit.

2. Výkonné kmenové tetování:

Výkonné kmenové tetování

Kmenové tetování jsou kousky těla, které organizovaly rodiny, které páchaly různé zločiny, takže jejich vzhled byl odlišný a výrazný. Stojí také jako symbol moci a autority a mají z čeho vybírat.

3. Tribal Celtic Tattoo Design:

Kmenové keltské tetování

Keltské tetování je velmi atraktivní a jedinečné na pohled. Jsou vyrobeny z vlnitých čar a obtížných vzorů, které umocňují jejich krásu. Mají nespočet zvířecích vzorů, i když některé z nich představují náboženství a plodnost.

4. Maorské kmenové tetování:

Maorské kmenové tetování

Maorský kmenový tetovací design je velmi symbolický. Má velký význam a každý design má velký význam, který přesahuje nominální hodnotu. Maorské kmenové tetování na paži je opravdu ohromující na pohled. Díky tomu vypadáte statečně, odvážně a etnicky.

5. Sloní kmenové tetování:

Slonové kmenové tetování

Ti, kteří jsou milovníky zvířat, zejména těch, kteří se nacházejí v džungli, by měli určitě jít na tetování slona. Představují sílu, lidskost a jednoduchost. I když jsou to obrovská stvoření, jsou skvělými společníky. Slon navržený v polynéském stylu vypadá jednoduše pozoruhodně a úžasně.

6. Tribal Butterfly Tattoo Design:

Tribal Butterfly Tattoo Design

Tetování, které zobrazuje obraz motýla, vypadá nádherně. O to příjemněji vypadá, když je vepsán do stylu kmenové kultury. Jsou jedinečné, kreativní a vypadají nejlépe, když jsou uvnitř napuštěné inkoustem. Nošení tohoto kmenového tetování s designem motýla způsobí, že jeho nositel bude vypadat jako válečník, a ve skutečnosti jde o návrhy, které vycházely z tohoto vzoru. Díky tomuto tetování budou lidé jedineční tím, že se podívají, že patří ke konkrétnímu kmeni, a aby vyděsili nepřátele.

7. Hawaiian Tribal Tattoo Designs:

Hawaiian Tribal Tattoo Designs

Havajská kultura je bohatá a živá. Jsou považovány za jedny z nejlepších kultur na světě a jsou známé svou kuchyní, taneční formou, atraktivními ženami a tetováním. Havajské tetování napuštěné v kmenovém stylu vám určitě poskytne úžasný vzhled. Díky nim budete vypadat odlišně a přitažlivě, protože tyto návrhy tetování nenajdete všude. Jsou velmi kreativní a jedineční zároveň. Jednoduché kmenové tetování na zádech bude nejlepší nápad, protože část bude vypadat krásnější a stylovější. Ženy dávají přednost tomuto tetování, protože to dodá jejich zadní části extra krásu a dodá ženský vzhled.

8. Návrhy tetování Star Tribal:

Star Tribal Tattoo Designs

Při pohledu na skvělý a kmenový funky tetovací design, první věc, která by nám měla přijít na mysl, je hvězdné tetování. Kombinace hvězd, spolu s některými skvělými kmenovými výšivkami a vzorem, vám zaručí, že budete vypadat úchvatně.

9. Vlna s květinovým tetovacím vzorem:

Květinový vzor tetování

Jedná se o design s květinovými vlnami a podobný vzor si můžete nechat udělat na boku těla. To může být později, pokud je na žádost rozšířeno o další související návrhy. Můžete to udělat barevně, nebo to můžete udělat ve stylu tužky. Existují určité barvy, které těmto typům vzorů vyhovují. Pak tmavě černá nebo kaštanová může být barva, která jde dobře s těmito typy stylů.

10. Silně zastíněný rozšířený tetovací design:

Rozšířený design tetování

Hledáte něco sportovního na ruce? Pak zkuste něco takového. To je pro dívky a přesto, pokud máte pocit, že barvy chybí, přidejte nějaké barvy podle svého výběru, jako je kaštanová, modrá nebo zelená. Černá je pro tyto typy vzorů správnou barvou, ale v závislosti na výběru můžete přidat další barvy. Tyto styly lze rozšířit na požadavek, který poskytuje rozsah, jak to udělat na malém prostoru, když to zkoušíte. Pokud chcete, můžete to později prodloužit. Pokud vám design nevyhovuje, můžete jít k odstranění.

11. Kmenové tetování:

Leaf Tattoo Design

Chcete mít design na boku nohou? Tyto typy vzorů listů mohou být pro tento sport příjemnou věcí. Ty vypadají velmi módní. Pokud chcete, přidejte k tomu malé vlny a květinové vzory nebo malé vzory podobné ptákům. Ty jsou obvykle malé, a proto nebudou pro sport příliš problematické.

12. Tmavý stínovaný design tetování:

Tmavě stínovaný kmenový tetovací design

Jedná se o velmi stínovaný a 3D styl zadního designu. Toto můžete upravit podle svého požadavku. Můžete to také udělat menším způsobem, než vyplňovat celá záda. V případě potřeby můžete tyto návrhy později rozšířit. Pokud si tedy myslíte, že se vám tento design nemusí líbit později, pak jej můžete nechat udělat jen v určité části a nedělat ho na celém místě. Můžete také přidat další související návrhy. S tímto můžete mít další barvy, jako je kaštanová.

13. Tribal design pro muže v plné délce:

Kmenové tetování pro muže

Pokud chcete jít na plný objem designu, pak můžete zkusit něco jako toto tetování. To se provádí spoustou složitostí a tyto styly máte na straně těla. Můžete si také zkusit udělat toto tetování po celé délce zad nebo jednoduše na ruce jako tady.

14. Tribal Bird Tattoo Designs:

Kmenové tetování tetování

Ptačí design může být fascinující na pohled. Můžete něco takového vyzkoušet a také si to přizpůsobit. Tyto typy návrhů lze hodně přizpůsobit a podle vašeho stylu a toho, co v návrhu hledáte. O těchto věcech si můžete promluvit se svým odborníkem na design.

15. Vlnité tetování Tribal Design:

Vlnité tetování tribal design

Pokud chcete, aby vám vlnitý vzor seděl vzadu na krku jako výše, můžete vyzkoušet různé styly, jako je tento. Váš umělec vzoru vás může provést několika podobnými formami návrhů. Můžete je upravit podle svého výběru přidáním květin. Můžete k nim také přidat několik vhodných barev. Požádejte svého tetovacího umělce, aby vám upravil design tak, že jej nakreslí před sebe, než ho budete potřebovat na kůži.

16. Geometrický kmenový tetovací vzor:

Geometrický kmenový tetovací vzor

Chcete si nechat udělat geometrický styl? Vyzkoušejte tyto vzory tetování, které jsou v dnešní době velmi trendy a docela show. Ačkoli jsou k dispozici různé designy, indické kmenové tetování bude vždy zvláštní. Kmenové tetování s geometrickým vzorem bude nejlepší možností, jak předvést všechny své kreativní nápady směrem k davu. Jděte s novým designem.

17. Odvážné tetování 3D Tribal Design:

Odvážné tetování s 3D kmenovým designem

Toto je zvířecí umění ve 3D stylu a můžete to zkusit na jakékoli části těla. Pokud nechcete, aby to bylo velmi malé, můžete to udělat na větší části pokrývající celá záda nebo boční část těla. 3D tetování je velmi moderní a stylové a zejména děti budou mít rády toto tetování na sobě. Dnes, když žijeme v trendovém světě, vás přechod s tímto tetovacím designem přenese do trendového stylu.

18. Abstraktní tetování kmenových vzorů:

Abstraktní tetování s kmenovým vzorem

Takový abstraktní design navrchu může být velmi trendy. To se ukáže, když budete nosit šaty bez rukávů, a pokud se vám design líbí, můžete jej snadno sportovat. Můžete také použít nějaké květinové potisky, aby to vypadalo více dívčí.

19. Další nesouvislý design tetování na rukou mužů:

Disjinted Tribal Tattoo design

Design na paži, který je nesouvislý a má geometrický styl, může být pro tento sport trendovou záležitostí. Pokud chcete, můžete požádat svého odborníka na vzory, aby vám vytvořil přizpůsobený design. Můžete mu říct o pozici, kde ji chcete. Pokud to chcete mít všude kolem rukou, pak vám to poskytne více prostoru pro práci. Proto můžete udělat větší design. Tyto styly vypadají dobře, když jsou velké. Malé styly, jako je tento, vypadají velmi nemotorně.

20. Abstraktní stínovaný kmenový tetovací vzor:

Kmenové tetování

Tyto styly lze provádět na malé ploše, na rozdíl od předchozího návrhu. Tyto styly mohou být dobré, když jste dívka, a nechcete, aby něco pokrývalo celou délku vašeho těla nebo rukou. Ty lze provést ve dvou různých barvách, které jsou velmi módní na pohled. K tomu můžete použít černou a kaštanovou nebo podobné jiné barvy. Můžete si také vytvořit vlastní design, který vám váš umělec může vytvořit, pokud je odborníkem na toto dílo.

21. Těžký tribal tetování pro polovinu nohy:

Těžký design pro polovinu nohy

Pokud hledáte těžkou práci na nohou a sportování vám vyhovuje, můžete zkusit něco takového. To může být módní, pokud vám to samotné vyhovuje. Můžete to také rozšířit na horní části nohou a můžete je skrýt, když nosíte dlouhé kalhoty.

22. Kmenové tetování bočního těla ptáka pro ženy:

Kmenové tetování pro ženy

Pták je velmi ženský design, když to děláte takto černým inkoustem. Vypadají velmi módní a můžete je sportovat na straně těla na jiných místech, jako jsou vaše ruce. S bočním tělem, Bird Tribal Tattoo pro ženy jim dodá ženštější vzhled a pomůže jim vyjádřit největší myšlenky uměleckého designu. Pokud chcete mít stále stylový design, jděte s tímto druhem, který ukáže vaši stranu těla krásnější.

23. Kapely se vzory tetování stanu:

Tetovací vzory na stan

Kapely se vzorem stanu jsou velmi oblíbené. Můžete sportovat, ať jste dívka nebo chlapec. Ačkoli tetování lze tetovat v jakékoli části těla, jejich tetování na zápěstí bude určitě atraktivní. Muži vždy dávají přednost tomu, aby měli tato tetování na zápěstí, protože to jim dává zatraceně lepší vzhled ve srovnání s ostatními.

24. Abstraktní barevné tetování:

Abstraktní barevné tetování design

Hledáte něco v abstraktním tetovacím vzoru, ale s barvami? Můžete zkusit něco takového. Jedná se o malé designy a můžete pro sebe získat vlastní vzor. Tento abstraktní barevný design tetování budou nosit lidé různých ras a kultur, protože to naznačuje význam, který se liší v závislosti na kultuře nebo rase nositele. Toto tetování ukazuje, že patříte k evropské kultuře.

25. Nespojený tetovací vzor 3 pro dívky:

Nespojitý vzor

Jedná se o nesouvislý design, který může být ženského stylu. K tomu můžete později přidat vlastní květiny. Když získáte Disjinted Tattoo Pattern 3 pro dívky, musíte se soustředit na mnoho věcí, které jsou pro tento design tetování zásadní. Pořídit si toto tetování nebude trvalé a pokud ho chcete mít delší dobu, zkuste jít s tím, které vydrží déle.

26. Floral Wavy Tattoo Tribal Style:

Květinové vlnité tetování v kmenovém stylu

Hledáte něco více ženského než jen vlnité styly? Vyzkoušejte něco s květinovými potisky, jako je tento. S květinovým vzorem v tetování budou ženy vždy krásnější a krásnější. Hlavní věc, kterou je třeba poznamenat, je, že než si to necháte vytetovat, musíte si udělat jasnou představu. Rozhodněte se, které květiny budou odpovídat vašemu vzhledu.

27. Návrhy tetování tribal tribal:

Kmenové tetování

Poloviční tělo Tribal Tattoo Designs nosí muži i ženy, protože je přirozenější a úžasnější, stejně jako tribal tattoo design, aby získal vylepšený vzhled. Může to být velmi abstraktní a geometrický poloviční vzor, ​​který můžete sportovat. Muži s tímto tetováním budou vypadat skvěle a úžasně.

28. Stínované tetování s rozšířeným kmenovým designem:

Kmenové tetování

Pokud chcete design pokrytý polovičním tělem, pak můžete vypadat ženský s květinami a dalšími souvisejícími vzory, jako je tento. Mít květinové vzory v kmenových tetováních bude symbolizovat odvahu a styl, protože v sobě nese prvek velkého uměleckého díla, jako je kmenové tetování výše. Muži, kteří nosí toto tetování, zvýší mužskou mužnost tím, že budou věnovat pozornost designu a tělesným rysům.

29. Abstraktní prostorné tetovací vzory pro plné nohy:

Prostorné tetovací vzory

Tyto typy stylů lze provádět na nohou nebo dokonce na bocích nebo na jiných místech, kde můžete mít dostatek místa. Abstraktní prostorné tetovací vzory pro plné nohy budou vypadat skvěle pro muže a ženy, stejně jako tato tetování, věří se, že obsahují prvky, které jsou důkladně hluboké k osobní připoutanosti. Tato tetování budou k dispozici v různých barvách a provedeních, která odpovídají vašemu cíli.

30. Rozšiřitelné návrhy tmavého tetování:

Tmavé tetování

Pokud chcete velmi složitý design, pak můžete vyzkoušet styly stanů, jako je tento. Pokud je chcete později rozšířit, můžete k nim přidat zvířecí nebo asijské styly. Ty jsou rozšiřitelné. Určitě si pořiďte umělce, který vám pomůže získat nejlepší design. Jakmile budete mít v úmyslu nechat se tetovat, rozhodněte se, kde a jak to potřebujete, což vám pomůže získat nejlepší oblečení, které se pohodlně nachází v oblasti, kterou jste si vybrali.

31. Triple-Sided, Tribal Tattoo Art:

Kmenové tetování

Měl by to být jednoduchý vzor tetování, který lze vytvořit za středem ramene nebo třeba na jedné straně hrudníku. Obvykle jsou tyto návrhy kmenových tetování vyrobeny z listů a vrstev a jsou nejvhodnější pro muže. Představují nějaký druh kmenového symbolu, který se dnes do značné míry nachází v knihách o tetování a který si klient z celého světa velmi oblíbil.

32. Dívčí kmenové tetování:

Dívčí kmenové tetování

Pokud jste dívka a stále milujete něco jiného než květiny a motýly, pak je to pro vás naprosto to pravé. Nechte si udělat atraktivní kmenové tetování u boku v pase nebo svisle pokrývající střed zad a stylově se jím pochlubte. To může být jeden z nejlepších návrhů kmenových tetování pro ženy.

33. Tribal Tattoo For The Hunk:

Kmenové tetování pro kus

Máte štěstí, pokud máte svalnaté tělo a máte rádi kmenové vzory. Keltské a tmavě stínované vzory nejvíce vyhovují mužským tělům a jsou nejlepšími návrhy kmenových tetování pro muže. Nechte je udělat po celém zádech a přimějte dívky, aby po vás slintaly poté, co vás uvidí bez sedla s takovým designem. Ujistěte se, že dostanete linie v širokých provedeních, aby vyhovovaly šířce vašich ramen.

34. Kmenové tetování s květinou pro muže:

Kmenové tetování

Myslíte si, že muži na ně nemohou namáčet květiny, protože je to dívčí? To se moc mýlíte, protože kmenový design s barevnou květinou na mužském těle bude vypadat úžasně. Květina nejen přináší kouzlo designu, ale široký design také posiluje svaly, které jste vyvinuli při tolika cvičeních. Kmenové tetování s květinovým vzorem je tak jedním z nejlepších návrhů kmenových tetování pro muže.

35. Kmenové tetování na pažích a hrudi:

Kmenové tetování na hrudi

Pro většinu mužů jsou nejlepší části jejich vytesaného těla, kterými se chtějí chlubit, jejich paže, hrudník a ramena a tyto typy kmenových tetování pro muže jen vylepšují vzhled těla. Tyto bohaté vzory se rozprostírají na jedné straně zad, na jedné paži a také na stejné straně hrudníku. Nejen, že to vypadá odvážně a odvážně, ale také velmi cool!

36. Scorpion Tattoo Design:

Scorpion Tattoo Design

Když mluvíme o návrzích kmenových tetování, jsou škorpióni velmi běžní, pokud jde o autenticitu. Kmenoví lidé mají starodávnou blízkost k škorpiónům možná proto, že v těchto zvířatech nacházejí stejnou divokost jako v sobě. Také tetování štíra vypadá super na jakékoli části těla a je překvapivě dokonce oblíbené dívkami.

37. Tribal Heart Tattoo na zápěstí:

Kmenové tetování srdce na zápěstí

Když srdce zněla jako taková kašovitá a dívčí věc, odvážné návrhy srdcí v seznamu návrhů kmenových tetování vypadají úžasně. Tyto návrhy se líbí nejen chlapcům a mužům, ale také je obdivují dívky a ženy. Dívky, které milují gotický make-up a odvážné tetování, to mohou vyzkoušet společně s chlapci, kteří chtějí vyniknout ze všech keltských kmenových tetování.

38. Design celého těla pro muže:

Tattoo Design pro kluky

Řeč je o kmenových návrzích tetování pro muže a o tom, jak se jim líbí. Když máte to dokonalé kónické tělo a oh-so-cool abs, a opravdu vám nevadí, že se s nimi chlubíte, pak jsou tyto tetovací vzory pro vás nejlepší. Kmenové vzory každopádně pomáhají muži maskovat jejich mužnost a ukázat v nich sílu, tyto designy pokrývající paži a téměř celé tělo vypadají žhavě!

39. Kmenové tetování Blood Rose:

Krevní růže kmenové tetování

Co třeba kmenové tetování, kde dostanete také růži? Zní to skvěle, že? Je opravdu nádherné, když to vidíte sami pro sebe, a ještě lépe, když si to nabarvíte sami. V poslední době se také staly nejlepšími návrhy v seznamu návrhů kmenových tetování pro ženy. Zde získáte krásné kmenové tetování a také růži, která může být také barevná někde skrytá uprostřed.

40. Kmenové tetování Lotus Flower pro dívky:

Kmenové tetování Lotus Flower pro dívky

Pokud jde o nejlepší návrhy kmenových tetování pro ženy, nemůžete mít dostatek květin. Faktem je, že ženy milují květiny i v těch nejgotičtějších a nejodvážnějších provedeních a není divu, že to také dobře vypadá. Existuje tolik takových návrhů, kde najdete kmenové linie a křivky spolu s květinovými vzory.

41. Mužské ramenní tetování Kmenové umění:

Muži Tetování na rameni Tribal Art

Proč se chlubit pouze hrudníkem a pažemi, když máte také skvělé návrhy kmenových tetování i pro muže. Jedná se o bohaté designy, které pokrývají celá ramena a záda. Existují takové, které také zakrývají vaše paže a vypadají velmi odvážně. Na záda mohou být i menší, ale ty mají úplně jiné kouzlo.

42. Zpět Kmenové tetování pro muže:

Kmenové tetování pro muže

Zatímco předchozí bylo barevné tetování pokrývající celá záda, toto je ze seznamu návrhů kmenových tetování pro muže, které pokryjí pouze část zad a zbytek ponechají jen tak. Tato tetování se obvykle provádějí přímo pod zadním krkem a šíří se po obou stranách- vlevo a vpravo.

43. Tetování Eagle In Flight pro dívky:

Kmenové tetování pro dívky

Nezáleží na tom, zda jste muž nebo žena, jedinou společnou potřebnou věcí je, že potřebujete chaty, které se budou chlubit tak nádherným tetováním. To se obvykle provádí v zadní části ramen, aby se horizontálně rozšířilo na obě strany. Jsou to také občas křídla orla s ptákem. Oba jsou součástí seznamu návrhů kmenových tetování pro ženy i muže.

44. Nejnovější kmenové vzory pro muže:

Kmenové vzory pro muže

Když vám všechny běžné designy připadají nudné a nejste si jisti ničím konkrétním, může na vás tradiční kmenové vzorované tetování vypadat opravdu skvěle. Udělejte to na zádech nebo možná na jedné straně hrudníku, a to může znamenat jeden z nejlepších návrhů kmenových tetování pro muže. Pravost takového vzoru je nejvyšší plusový bod.

Další návrhy tetování:

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Nejlepší návrhy kmenových tetování

Kmenové tetování jsou teď v pohodě. Muži i ženy nyní běží po nejkrásnějších návrzích kmenových tetování pro muže i ženy.