Tetování

50 nejkrásnějších návrhů a nápadů pro malé tetování 2021

Co může být lepší než tetování, které dokáže efektivně vyjádřit jejich povahu bez velkého úsilí a bolesti? Malé tetování! Drobné tetování se stalo velmi populární u mladší generace, zejména u celebrit, které si viditelné části těla nechaly napustit malými tetovacími vzory! Od prvků k přírodě až po iniciály vašich blízkých, malá tetování mají na výběr nepřeberné množství designů. V tomto článku jsme sestavili nejlepší nápady pro malé tetování, které mohou mít malou velikost, ale vysoký styl!

Malé tetování

Význam malých tetování:

Malé tetování je perfektní alternativou pro lidi, kteří milují myšlenku body art, ale nechtějí to přehánět. Výhodou menších tetování je, že vás nestojí mnoho peněz, úsilí a bolesti, ale proces odstranění je také snadný. Také malá tetování lze bez problémů převést na zcela nový obrázek, pokud chcete v budoucnu své rozhodnutí přehodnotit. Běžnými tetovacími motivy jsou květiny, listy, duhy, jména, iniciály, hvězdy a další náboženské symboly. Malé tetování je jedním z nejelegantnějších způsobů, jak promluvit o svém srdci, aniž byste museli malovat hlasitý obrázek! Čtěte dál a prozkoumejte některé z roztomilých návrhů malých tetování s významy.

Kolekce Best of 2021:

Zde je 50 obrázků malých tetovacích návrhů pro muže a ženy s jejich významem a významem:

1. Roztomilá malá tetování pro dívky na krku:

malá tetování pro dívky

Hvězdy jsou nejčastějšími objekty používanými v malých tetovacích designech. Někdy lidé dostanou tři hvězdy, jako v Orionově pásu nebo jedinou černou hvězdu. Hvězdné tetování vypadá nejlépe na lopatce, zápěstí nebo kotníku nebo dokonce na zádech. Můžete buď získat černý obrys, nebo černě zbarvenou hvězdu.

2. Tetování malou šipkou na prstech:

tetování s malými šipkami

Šípkové tetování si nevybírají jen lučištníci, ale i jiní obyčejní lidé. Šipky jako hvězdy vytvářejí vynikající tetování, a proto je zvolilo mnoho. Někdy se přidává malé tetování srdce, které mu dodává typický amorový vzhled. Můžete k němu přidat luk a doplnit tak celý vzhled. Šíp můžete nechat vypadat archaicky přidáním řezbářských prací a dalších detailů, nebo jej můžete nechat jednoduchý a přehledný.

3. Malé křížové tetování na zápěstí:

malé křížové tetování na zápěstí

Malé křížové tetování je dalším typickým tetováním, protože o náboženské fanatiky není nouze. Někteří lidé mají pocit, že tetování kříže na kůži slouží jako vynikající ochrana. Jiní to berou jako důkaz své oddanosti Kristu. Existují ještě další, kteří si myslí, že jim to dává elegantnější, ale rebelský vzhled.

4. Malé hudební tetování pro dívky:

malé tetování pro dívky

Pro milovníky hudby je to perfektní design. Většina rockových hvězd sází na barevnější a živější tetování, která jsou dostatečně velká na to, aby zakryla jejich těla. Ale tyto tetovací vzory jsou ideální pro stydlivé a přesto neústupné vyjadřování jejich lásky k hudbě. Malý notový zápis na vnitřní straně zápěstí vypadá elegantně a má určitý ladný nádech.

5. Návrhy tetování Little Heart pro ženy:

malé tetování pro ženy

Tetování srdce je také velmi běžné. Většinou je volí dívky a mohou, ale nemusí být barevné. Jsou nepochybně ženské a hezké na pohled. Tento druh tetování provádějí hlavně dívky, které milují být napuštěné inkoustem, ale s roztomilým jemným tetováním, které není velké. Toto malé tetování na zápěstí lze také provést na krku, ramenou a noze. Srdce může být jednoduše nakresleno černým inkoustem nebo může být vybarveno různými barvami. Srdce zde symbolizuje lásku.

6. Tiny Flying Bird Tattoos for Girls:

malé nápady tetování pro ženy

Tento design je elegantní a krásný. Obraz létajících ptáků, bez ohledu na to, jak malý je, má vždy pocit osvobození, při kterém se vám rozbuší srdce a říká: „Teď je to krásný obraz!“. Blackbird siluety, ať už jsou napuštěné na zápěstí nebo kotníku, vždy dokážou vypadat dobře.

7. Malé kotevní tetování pro kotník:

Malé tetování pro kotník

Malé kotvy na zápěstí vypadají skvěle. Mohou se pro ně rozhodnout námořníci, ale to není nutnost. Kotvy symbolizují silné kořeny. Ukazují, že představují stabilitu a vytrvalost, a jsou proto vybráni mnoha, muži i ženami. Doslova je můžete dostat na jakoukoli část těla!

8. Malé sloní tetování za uchem:

Malé sloní tetování za uchem

Malé tetování slona může vypadat extrémně roztomilé. Umělecký sloní obrys má kreativní a elegantní vzhled, jaký obrovský realistický obraz nemá. Sloni jako zvířata představují věrnost, sílu a odvahu. Vaše tetování tedy nejen přispívá k vašemu vzhledu, ale také dává divákovi náznak vaší osobnosti.

9. Malé tetování na rameni:

Malý tetovací design na rameni

Malé peří vypadá skvěle napuštěné na částech vašeho těla. Stejně jako ptáci představují pocit svobody, který nemá obdoby. Vypadají významně a záhadně. Můžete vypadat umělecky nebo realisticky. Ať tak či onak, tetování vypadá skvěle a může být snadno skryto, protože je malé.

10. Malé nápady tetování na prstech:

Malé nápady tetování na prstech

To může být zajímavý design pro ty, kteří jsou ochotni mít něco velmi malého, co by představovalo vodní symboly. Ty lze provádět v malých znacích a můžete je mít na prstech správně se stínováním. Vypadají jako kresby tužkou a mají velmi umělecký ráz. Ty jsou dobře umístěny a mají několik vzrušujících vzorů.

11. Umělecká malá tetování pro dívky:

Nejlepší návrhy malých tetování pro dívky

Andělské tetovací vzory jsou docela populární a můžete mít něco jako na zádech, díky čemuž se některé hlavy mohou otočit. Ty se mohou hodit k otevřeným šatům. Můžete přidat některé barvy a některé stínování. Některé vlastní návrhy také fungují s těmito.

12. Malé ruční tetování pro muže:

malé ruční tetování pro muže

Pokud hledáte nějaké symboly typu vody, můžete jít na tyto. Ty vypadají dobře, ať už velké nebo malé, a rozhodně můžete něco takového udělat. Můžete je mít jako malou značku na ruce nebo kdekoli chcete, a mohou vypadat hodně umělecky. To je také jeden z dokonalých návrhů malých tetování pro muže na rukou.

13. Malé vlněné tetování na ruce:

malé tetování pro muže

Jedná se o malé tetování ve vlnovém stylu, které si můžete nechat udělat na vybraných místech. Tato tetování můžete mít na zápěstí, což budí dojem docela dívčího stylu, a jsou malá, takže je můžete snadno skrýt pomocí make -upu nebo když se otočíte a změníte polohu zápěstí.

14. Nápady na malé tetování kompasu:

Kompas Malé nápady tetování

Toto je vzor malých směrů a často se mu říká kompasový box. Můžete vyzkoušet podobný styl v barvě nebo stínování, a ty jsou skvělé, docela cool. Jsou sportovní a můžete je mít, pokud máte divokou povahu. I tyto vypadají vzrušující. Toto tetování kompasu provádějí hlavně lidé, kteří milují cestování. Symbolizuje také lidi, kteří mají ve svém životě perfektní směr. Může to být také malé tetování zápěstí pro ženu. Různé barvy by jí přidaly na kráse, zejména modrá barva, která by znamenala vodu.

15. Počasí Malé ruční tetování pro muže:

malé tetování pro chlapce

Pokud jste ochotni mít inkoust podobný běžným stylům, můžete mít něco takového. Toto je symbol počasí a jsou na něm vyznačeny pokyny. Pokud se chystáte mít něco takového, můžete to udržet malé a zabere to jen asi půl až 2 čtvereční palce a váš design by měl vypadat správně, aby se hodil k jakémukoli typu oblečení.

16. Malé psací tetování na noze:

malá tetování pro ženy na nohou

Jedná se o malý horizontální design a podobné návrhy můžete provádět na nohou. Tyto typy tetování mohou být velmi umělecké a představují typy emocí. Můžete je udělat cool pomocí zábavného prvku, nebo je můžete vytvořit společně s dalšími přidruženými návrhy.

17. Drobné nápady na tetování XO pro ženy:

Drobné nápady na tetování XO pro ženy

XO znamená polibky a objetí! Toto je minimální design a pro dívky může vypadat velmi cool. Můžete je sportovat na malém místě a nebudete se muset obtěžovat je skrývat. Pokud to chcete skrýt, použijte k tomu nějaký korektor a podklad. Ty jsou umělecké a vypadají skvěle s jakýmkoli typem šatů, přes které se mohou ukázat. Toto je také jedno z populárních malých tetování pro ženy a dívky!

18. Malý “&Tetovací symbol na zápěstí:

Malé „& amp;“ Tetovací symbol na zápěstí

Tetování Ampersand naznačuje, že život je plný velkých očekávání a je toho tolik, co je třeba udělat. Můžete je vyzkoušet kurzívou, tučně a také je skrýt v době, kdy nechcete, aby se váš design ukázal. Lze je snadno skrýt pomocí dočasného make -upu. Můžete to dokonce udělat bílým inkoustem, což může být pouze pro vaši show, a lidé to uvidí, jen když na ně upozorníte.

19. Nejlepší umělecká malá tetování pro muže:

malá tetování pro muže

Můžete je udělat cool pomocí geometrického prvku, nebo je můžete vytvořit společně s dalšími přidruženými vzory, písmeny nebo jinými značkami. Místo zvířete můžete získat podobné styly i pro ptáky. Záleží na tom, co chcete a co vám váš umělec může poskytnout; můžete si vybrat správný design pro sebe. Většina mužů se ráda chlubí tímto typem malého tetování na rukou.

20. Velmi malé nápady na tetování na noze v květinách:

malé tetování pro ženy

Jedná se o velmi malé symboly nebo vzory a toto je malá květina. Ty jsou složité, vypadají velmi dívčí, a pokud vám velké vzory nevyhovují, zkuste něco takového. Tento malý nápad na tetování je vhodný pro ženy, které milují přírodu. Větve révy přidávají na kráse tetování. Květina v tetování symbolizuje mír, čistotu a inspiraci. Podobně lze na krk, záda, spodní část zad a na noze nakreslit různé květiny, jako jsou růže, měsíček, slunečnice atd., A získat tak okouzlující vzhled.

21. Malé srdce Malé tetování pro ženy:

malé tetování pro dívku na prstu

Malé srdce může být docela show, pokud to uděláte na prstech. Jsou velmi malé a snadno je dokonce můžete skrýt pomocí make -upu. Podobné styly můžete vytvářet i na jiných částech těla. Pokud nechcete dělat velké a převracející hlavu nebo přebytečné barvy, vyzkoušejte styly, jako je tento. Jedná se o jeden z populárních návrhů malých tetování pro ruce!

22. Písmo s tetováním Little Birds:

Písmo s tetováním Little Birds

Pokud chcete, aby vaše psaní přesahující zápěstí představovalo vaše přesvědčení, můžete tyto styly vyzkoušet. Vypadají skvěle a díky efektu ptáků vylepšují celý vzor a můžete také dát tyto mírné barvy nebo je nechat černobílé. Můžete mít plné siluety černě zbarvených ptáků nebo je nechat nakreslit tužkou, aby to mělo 3D efekt.

23. Tri Arrows Tattoo Designs for Girls Ribs:

Tři šípy tetování pro dívky žebra

Jedná se o malé styly šípů a můžete je dělat na podpaží, abyste je skryli, když držíte ruce dole. Tyto styly byste si však měli správně vybrat, než se rozhodnete udělat je na ruce. Před designem se můžete rozhodnout pro design. Můžete si také nechat vyrobit na míru, aby vyhovovaly vašim potřebám. Ty mohou mít také související vzory, jako na růžích. Je však jasně vidět, že tyto zde mají spíše černý nádech a stínování. Pokud chcete, můžete ji mít v těchto barvách nebo si ji nechat plně zabarvit podle toho, co se vám líbí nebo vašeho sportovního pohodlí.

24. Malé hvězdné tetování ve tvaru květiny:

Malé tetování ve tvaru květiny

Pokud hledáte dívčí styl, můžete si na záda vybrat něco takového. Ty často přicházejí v černé barvě. Můžete se však rozhodnout, že je nebudete mít jen jako obyčejné hladké květiny, ale jako malou barevnou květinu nebo podobné jiné vzory na zádech. Vypadají docela cool a můžete je snadno sportovat. Ty mohou být také skryty pomocí make -upu, protože jsou tak malé.

25. Malé raketové tetování pro prsty:

Malé raketové tetování pro prsty

Vypadá to spíše jako styl kresby tužkou a s pouhým okrajem nebo obrysem lze tyto typy stylů provádět docela snadno na prstech a můžete je mít i na jiných částech těla. Záleží na vašem výběru, co chcete sportovat, a jste spokojeni.

26. Malá loď na tetování symbolů vody:

Malá loď na tetování symbolů vody

Stejně jako můžete dělat směry nebo vlny, můžete také dělat malé vodní symboly, jako je tento. Jedná se o styl kresby malou tužkou, který ohraničuje pouze loď plující nad vlnami. To je velmi dívčí a také chlapecký pohled. Můžete vyzkoušet podobné styly, a ty lze provádět v malých porcích nebo spíše v malých porcích, takže je lze snadno překrýt make -upem.

27. Návrhy tetování malých koček pro obě ruce:

Malé kočky tetování pro obě ruce

Toto je další styl kresby tužkou pouze s ohraničením kočky. Tyto styly můžete sportovat, pokud chcete, aby byl váš design minimální. Ty vám také umožní skrýt je pomocí make -upu, pokud jsou malé. Tento malý nápad na tetování je nejlepší pro milovníky domácích mazlíčků. Malá kočka má nakreslené také dává malý tribal tetování vzhled. Je široce prováděn malými dívkami, které chodí do školy. Podle nálady nositele mohou kočky v tomto tetování také vypadat různě, například naštvaná kočka, divoká kočka, nemotorná kočka atd..

28. Malé tetování pro muže na zádech:

nejlepší malé tetování pro muže

Jedná se o okřídlený design pro záda. Ačkoli to není příliš malé, přesto je menší než jakýkoli jiný styl křídel, se kterým jste se mohli setkat. To je velmi složitě provedeno v černé barvě a můžete k tomu přidat další barvy. Toto jedinečné okřídlené tetování je díky symbolům, které nese, považováno za tetování Royal Look. Dvě orlí křídla symbolizují sílu, nadvládu a čest, zatímco kůň stojí uprostřed síly a vedení. Je to nejlepší tetování na malý krk pro muže, široce příbuzné s armádou, námořnictvem nebo hrdostí svého národa. Je to jeden z populárních nápadů na malé tetování pro muže na zádech.

29. Tetování s malým krkem na římské číslo:

Římské číslo Tetování s malým krkem

Tento malý design tetování římské číslice IV označuje datum narození osoby nebo někoho, koho milujete! Římské číslice jsou obvykle spojovány s ladností, elegancí a smělostí. Leptáním římské číslice na tělo můžete působit dojmem skutečné dámy! Do tetování můžete dokonce přidat další prvky jako květinu nebo ptáka atd.,

30. Dvojice ptáků v barevném tetování pěšky:

Dvojice ptáků v barevném tetování pěšky

Jedná se o barevný ptačí vzor tetování, který můžete snadno udělat pro nohy. Pokud chcete, můžete si je nechat černobílé, nebo je můžete udělat v barvách, které vyhovují vašim potřebám a pohodlí. Tito létající ptáci představují svobodu, individualitu a temperamentnost! Je to jedno z malých inspirativních tetování!

31. Cute Birds on Branch Tattoos for Wrist:

Roztomilý ptáci na větvi tetování na zápěstí

O těchto typech návrhů se můžete rozhodnout, než je uděláte. Můžete si také nechat vyrobit na míru, aby vyhovovaly vašim potřebám. Pokud chcete, můžete ji mít černobílou nebo si ji nechat barevnou podle toho, co se vám líbí, nebo podle vašeho sportovního pohodlí. Dva ptáci sedící na větvi představují dobu spojení rodiny!

32. Jednoduché a malé tetování dortu na prstu:

Jednoduché a malé tetování dortu na prstu

Jedná se o dívčí styl a můžete je snadno vyzkoušet. Jedná se o malé cupcakes, a pokud jste fanouškem cupcakes, vyzkoušejte je. Cupcakes slouží jako dezert, a proto je toto tetování vysoce prováděno malými dívkami, které naplňují jejich život sladkostí. Malé košíčky, jsou -li navrženy tak, jak je uvedeno výše, bývají malými prstenci v prstech. Za nimi následuje srdce nahoře, což ukazuje jejich lásku k košíčkům. Takové košíčky mohou být navrženy také na krku a dolní části zad. Když jsou naplněny různými barvami, dávají lahodný vzhled. Jsou to také roztomilá malá tetování na zápěstí.

33. Malé tetování s nekonečným srdcem pěšky:

Malé tetování s nekonečným srdcem na noze

Pokud chcete získat něco jako tento design tetování, můžete je snadno skrýt, protože jsou malé. Toto malé tetování jedinečným způsobem cituje matematický i srdeční tvar. Srdce je symbolem lásky, zatímco matematické nekonečno znamená navždy. Toto malé tetování proto symbolizuje nekonečnou lásku k někomu. Ženy velmi dobře provádějí toto tetování na rukou, nohou, pasu, krku a ramen. Tato konstrukce poskytuje nejlepší efekt, je -li vyrobena ve 3D. Toto je také jedno z malých smysluplných tetování symbolů.

34. Designer Bird Small Tattoo Art:

Designer Bird Small Tattoo Art

Tyto typy malých tetování ve stylu návrháře může váš umělec vyrobit na míru podle vašich potřeb. Toto ruční malé tetování pro muže a ženy je v dnešní době docela trendy. Lidé, kteří milují malé vzory, se rozhodnou pro takové tetování s tématem ptáčků. Taková malá tetování motýlů nebo létající ptáci naznačují svobodu k nebi, a proto je nosí lidé, kteří rádi žijí ve svých vlastních snech a mají vyšší cíl dosáhnout něčeho jiného, ​​aniž by museli dodržovat nějaké normy. Jedná se o jeden ze smysluplných návrhů malých tetování pro dámy.

35. Malé a krásné stromové tetování:

Malé a krásné stromové tetování

Strom může symbolizovat prosperitu a růst a je také symbolem stínu nebo ochrany. Tetování na stromě nejenže vypadá velmi moderně a stylově, ale má také svůj význam, protože představuje ochranu. Toto je jedno z nejkrásnějších malých tetování!

36. Velmi malé tetování sluneční soustavy na zápěstí:

Velmi malé tetování sluneční soustavy na zápěstí

Všichni víme, že numerologie je o planetách a číslech, takže tento design tetování bude vypadat skvěle jako jedno z malých tetování pro dívky nebo jako jeden z nejlepších návrhů malých tetování pro kohokoli. V tomto můžete dostat všechny planety napuštěné ve svislé řadě jednu za druhou. Je lepší, když jste spravedliví, protože díky získání těchto planet v barevných podobách budou vypadat ještě krásněji.

37. Malý vzor Létající letadlo:

Malé tetování létajícího letadla

Jedná se v podstatě o papírové letadlo s příponou možná vlny nebo nějakého písma. Toto je nyní velmi módní design a dobře se řadí mezi nejlepší návrhy tetování pro muže a je jedním z nejlepších malých tetování pro ženy. Je to znamení, že máte stále velmi rádi vzpomínky na dětství a to, jak jste jako malí vyráběli papírová letadla.

38. Malé tetování Fox pro ruce:

Malé tetování Fox pro ruce

Lišky jsou zvířata, která představují vtip a moudrost, a stejně tak tento design patří mezi některé z nedávných návrhů tetování pro muže a malé návrhy tetování pro ženy. Pokud si myslíte, že jste duchaplný a dokážete vyřešit problémy opravdu rychle, nemůže pro vás existovat lepší design než tento. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů malých tetování pro zbraně.

39. Nice Small Quotes Tattoo Designs:

tetování malým slovem

Citáty, které šíří pozitivní zprávy a dobré myšlenky, jsou vždy inspirativní a udrží vás v chodu, i když jste na dně. Natírání jednoho z těchto pozitivních citátů na vaše tělo slouží jako dokonalé malé tetování pro ženy a kohokoli jiného. Tyto citáty můžete také rozšířit křížkem nebo malými vlnami nebo andělem nebo jak chcete. Přidání barev zde také zní jako skvělý nápad. V tomto vzoru můžete dokonce vyzkoušet tetování malých jmen!

40. Malé geometrické tetovací vzory na zádech:

malé tetování na zádech

Tyto geometrické a symetrické vzory tetování jsou již léta na špici žebříčků nejžádanějších. Lidé, kteří neradi experimentují a jsou spokojeni se svými malými tetováními, mohou vyzkoušet některé z geometrických vzorů tetování, většinou některé z malých návrhů tetování. Můžete dokonce psát krátké zprávy ve formě geometrických vzorů čar.

41. Malé tetování tetování pro ženy:

malé tetování na zápěstí

Pro to nejlepší z malých tetování pro dívky zní několik malých vážek na krku opravdu sladce a stylově. Přidáním barev do těchto návrhů může vypadat ještě lépe a realističtěji. Vážky byly vždy žádané, pokud jde o dívky přicházející na tetování. Dívky mají nějaké skryté spojení s vážkami a kromě toho jsou vážky symboly svobody. Toto je jedno z malých a jednoduchých tetování.

42. Malé tetování na mapě světa:

Malá mapa světa Tattoo Art

Ahoj! Toto je pro milovníky cestování, kteří chtějí cestovat po celém světě a být součástí toho všeho; mapa světa zní jako skvělý nápad na tetování, že? Tento design je nejen velmi neobvyklý, ale také velmi chytrý. Toto se nedávno stalo součástí seznamu malých tetování pro muže; mohou je však provádět i ženy a mladé dívky, aniž by se musely obávat, že budou vypadat špatně.

43. Malé ruční tetování „Nebojte se“ pro muže:

malé ruční tetování pro muže

Když si myslíte, že jste odvážní a nemusíte se ničeho bát, proč neukážete světu, čemu věříte. Inkoustové citace, které hovoří o statečnosti v různých typech písem, a můžete také použít barvy. Tenhle vypadá velmi vhodný mezi všemi malými návrhy tetování pro nebojácné muže a já se rád vydávám cestou, která ještě nebyla zvolena. Jsou to nejpreferovanější malá smysluplná tetování pro chlapce a dívky!

44. Tetování ptáků pro ženy:

malé ptačí tetování pro ženy

Můžete si nechat vytetovat ptáčky nebo třeba nějaký design peří, ale co takhle pořídit si kombinaci obou, i když si vyberete z nejlepších návrhů malých tetování pro ženy. Drobné ptáčky a barevné peří můžete nechat napuštěné kdekoli od krku na jednu stranu zad a pak se chlubit oblečením svého roztomilého tílka. Ty jsou takové, že je můžete dokonce skrýt, když si budete přát, protože jsou tak malé.

45. Malé tetování s pampeliškovým květem:

Malé tetování s pampeliškovým květem

Je krásné vzít pampelišku do ruky a pak ji odfouknout, aby viděla, jak končí. Proč nezachytit okamžik na kůži a mít pocit, že jste si zastavili čas pro sebe. Zdá se, že je to jedno ze stylových malých tetování pro dívky a bude vypadat chytře na každé mladé dívce nebo ženě, která ji chce udržet v bezpečí, a přitom stylová. Je to jedno z nejlepších malých květinových tetování pro dívky.

46. ​​Růžový květ Malé tetování:

malé květinové tetování

Růže jsou oblíbené ze všech, tak proč si nedat jeden napuštěný na tělo, když hledáte malé tetovací vzory. Růže může být v černé barvě nebo přidáním barev kamkoli na tělo, aby vypadala hezky a její vytvoření se stonkem nebo listy zvyšuje její krásu. Tento design byl jedním z nejlepších návrhů malých tetování pro ženy a stále je trendem mezi ženami a dívkami po celém světě. Jedná se o jeden z roztomilých malých tetování pro dívky na zádech

47. Roztomilý tučňák s malým tetováním:

Roztomilý tučňák s malým tetováním

Když to chcete zachovat velmi jednoduše, ale velmi stylově, design tučňáka na boku krku bude vypadat opravdu velmi pěkně a je také jedním z nejmódnějších malých tetování pro dívky. Tučňáci jsou symbolem míru a vzácnosti, a tak by mělo být i vaše tetování. Také je tak malý, že ho můžete kdykoli schovat pomocí vlasů nebo make -upu. Toto je jedno z nejroztomilejších malých symbolických tetování.

48. Malé tetování Octopus pro muže:

malá tetování pro kluky

Ach, ta roztomilá chobotnice na hřbetu tvé ruky! Vypadá to moc hezky. Chobotnice se zdá být tak jedinečným designem a je skvělou volbou pro malé tetování pro muže a ženy. Do této chobotnice můžete také přidat jasné barvy a vypadat ještě lépe. Malý design, jako je tento, můžete kdykoli schovat za vlasy nebo za ruku. Toto je také jedno z nejlepších malých tetování pro muže!

49. Drobný lotos na zápěstí Malé tetování:

drobné tetování na zápěstí

Zatímco růže jsou velmi běžné u všech žen a dívek, to, co tyto společné vzory překonává, jsou malé obrázky a vzory lotosových květů. Můžete si dát jeden napuštěný na zápěstí a pak se jím stylově ohánět. To je skvělá volba jako jedno z malých tetování pro dívky a lze ji snadno provést. Jedná se o jedno z elegantních malých vzorů tetování pro dívky na ruce.

50. Jednoduchý a malý design OM Symbol Tattoo:

malé om tetování na zápěstí

Symbol OM se nyní neomezuje pouze na hinduisty, ale je běžný i u cizinců. Je to velmi běžný symbol a zvuk používaný pro jógovou terapii nebo meditaci, takže lidé by rádi dostali jeden napuštěný jako symbol míru a svatosti na těle. To může být velká část seznamu malých tetování pro muže.

Další návrhy tetování:

Malé nápady tetování

Malé tetování

Drobné nápady na tetování

Drobné tetování

Roztomilé malé tetování

Malé tetování na kotníku

Roztomilé malé tetování

Tetování malých ptáků

Malé tetování

Malé tetování koček

Závěrečné myšlenky:

Doufáme, že se vám tato kolekce nejlepších malých tetování na světě líbila a inspirovala vás k vyzkoušení jednoho z nich! Nejen, že vypadají roztomile, ale je s nimi spojený i významový zával. Malé tetování jsou nejnovějším trendem u mladší generace, která se nemůže pevně rozhodnout. Pokud v budoucnu chtějí svůj výběr přehodnotit, s malými tetováním to bude docela snadné. Takže lidi! Mohou vypadat malé, ale pamatujte si, že malý je nový mocný, pokud jde o tetování! Dejte nám vědět, který z nich je váš oblíbený.