Tetování

30+ nejlepších návrhů tetování rukou s nejstylovějšími nápady 2021!

Návrhy tetování rukou jsou jednou z nejběžnějších částí těla, které si lidé vybírají k barvení. Tato část těla je velmi oblíbeným místem pro tetování, protože stále můžeme vidět spoustu kmenových lidí, kteří na svých rukou tetují. O tetování na ruce je snadné se starat a je mnohem viditelnější než ostatní části těla. Muži a ženy považují ruku za ideální místo k namáčení, včetně zápěstí, prstů, předloktí a ramen.

Ruční tetování

Specialitou získávání inkoustu na ruce je, že bolest jehel je snesitelná a snadno se hojí. To jsou některé z nejběžnějších aspektů, které si lidé pamatují, než se nechají tetovat, takže ruce jsou ideálním místem. Pojďme tedy bez dalších okolků objevit více než 30 návrhů ručního tetování pro vaše další tetování.

Jednoduché návrhy tetování rukou s obrázky:

Každý design je jedinečný a smysluplný svým krásným způsobem; Pojďme se podívat na tyto stylové tetování na rukou a dozvědět se o nich,

1. Henna inspirované ruční tetování:

henna ruční tetování

Design tohoto tetování je velmi podobný tradičním uměleckým návrhům mehndi. Toto krásné ruční tetování má půlkruhový vzor květinového motivu a další abstraktní vzory, které jdou až do vašich paží. Celé tetování bylo provedeno v černé barvě, aby mělo hennovější vzhled.

2. Rough Look Tattoo na ruce:

Hrubé tetování na ruce

Toto tetování je napuštěno černou barvou a má tvář divoké sovy s bílými skvrnami. Hlava sovy je umístěna na bicepsu, zatímco temný a hustý les s různými stromy a malými létajícími ptáky je napuštěný na paži. Sestavené tetování vypadá velmi okouzlující a určitě otočí spoustu hlav.

3. Tetování rukou inspirované kmenovým srdcem:

tetování v kmenovém stylu

Zde je krásné a zjednodušující tetování srdce, které vypadá kompaktně a úhledně. Je to tetování určené pro ženy. Má jedno velké srdce a dvě další malá nad tím větším. Pod větším srdcem je náhodný design úhledně proveden černou barvou. Co třeba něco takového?

4. Třístupňové návrhy tetování srdce rukou:

Třístupňové návrhy tetování srdce ručně

Toto tetování je jedinečné a ukazuje tvorbu srdce ve třech krocích. První, počínaje zápěstím, je natřený inkoustem ve tvaru skutečného srdce, za nímž srdce pomalu ustupuje prázdnému. Ten poslední je jednoduchý. Je napuštěný čistou černou barvou bez odstínů a je určen pro muže.

5. Citované ruční tetování pro ženy:

Citované ruční tetování pro ženy

Nechtěli jsme všichni létat a nikdy se nevrátit v jednom bodě nebo dokonce pravděpodobně teď? Vsadíme se, že ano! Tady je ten, který správně zachytí to, co všichni cítíme. Tetovací inkousty o touze létat nás nepřímo nasměrovaly k tomu, abychom se poučili z kousků a co zbylo. Na konci citátu je také malý inkoust ptáka.

6. Citované ruční tetování pro muže:

Citované ruční tetování pro muže

Jste muž s dobrým hudebním vkusem? Tady je něco, co bude mluvit za vás! Zde je dobrá volba tetování, abyste se nechali namalovat pro ty z vás, kteří se hudbě úplně věnují. Jedna polovina tetování je zrcadlový obraz, přičemž druhá je napsána normálně. To bude dobrá volba pro všechny milovníky hudby, kteří by to chtěli mít jednoduché.

7. Dračí tetování pro ženskou ruku:

Dračí tetování pro dámskou ruku

Draci jsou starodávné symboly moci. V čínské kultuře jsou považováni za vládce všech živlů, konkrétně ohně, vody, větru a země. Mají být symbolem magie. Obecně jsou to mytická stvoření dýchající ohněm, která v některých příbězích disponují silou letu, zatímco v jiných jsou zastoupeni jako hadí tvorové.

8. Hvězdné tetování na ruce:

Hvězdné tetování na ruku

Hvězdy a galaxie jsou dalším z ženských vzorů. Často si je vybírají muži, ale v takových případech nejsou ničím jiným než ozdobou něčeho mužnějšího. Dávají tetování poněkud magický efekt, proud hvězd ve formaci, jako by vycházel z hůlky.

9. Tetování rukou superhrdiny:

Tetování rukou superhrdiny

Dnes existuje spousta superhrdinů, kteří očarují teenagery a dokonce okouzlí všechny dospělé. Proto zůstává velká kategorie lidí, kteří byli povzbuzováni, aby si natírali ruce úžasnými tetováními pro muže z Batmana, Spidermana a dalších slavných superhrdinů. Toto tetování bude jedinečné tvarem a barvou, což bude mít oslnivý účinek na ruce.

10. Ruční tetování s mapami zemí:

Ruční tetování s mapami země

Někteří lidé, zejména mladí chlapci a dívky, zůstávají se svým národem v hluboké lásce. Tito lidé rádi zdobí své ruce návrhy tetování rukou pro dívky a chlapce, kteří mají mapy svých zemí a některé další významné značky a symboly spojené s tímto národem. Venkovské tetování se stane velmi populárním a bude mít symboly v době zápasů, protože dívky a chlapci budou jásat po vítězství.

11. Malé ruční tetování s uvozovkami:

Malé tetování rukou s uvozovkami

Získání citovaných tetování jim udělá ruce napuštěné, pokrývající celou ruku, což z něj činí vynikající displej. Barvy budou docela zářivé, což z něj udělá úžasný vzhled na rukou. To je důvod, proč se většina lidí ráda vybarvuje tetováním na uvozovky.

12. Tetování lukem rukou:

Tetování lukem rukou

Tento design má úžasné odstíny a nadchne každého, kdo ho zahlédne, a to je opravdu neuvěřitelný nápad na ruční tetování pro muže a ženy. Ručně malované růžové tetování je převládající formou tetování, které je skvělou ukázkou návrhů.

13. Palm Tattoo Design pro ženské ruce:

Palm Tattoo Design pro ženské ruce

Obecně jsou dlaně oblastí, která je vysoce vystavena vnější oblasti, a lidé, kteří chtějí takový design, mohou jít s výše uvedeným tetováním nakresleným na dlani, protože to dodá jejich vzhledu krásu a eleganci tím, že přiláká velké množství lidí do jejich rukou. Jedná se o abstraktní ruční tetování.

14. Ruční tetování s bezpečnostním špendlíkem:

jednoduché tetování na ruce

Ruční tetování s vyobrazením zavíracího špendlíku tvoří oblíbený styl ručního tetování pro dívky a bude působit mohutně, když ho položíte na pěsti. Zavírací špendlík symbolizuje bezpečnostní účel a chlapci a dívky, kteří dávají přednost samotě, si mohou vybrat tuto možnost, zatímco se rozhodnou nechat si vytetovat ruce. Zajistěte si pomoc odborníka na tetování, protože vám pomohou dosáhnout dokonalého dokončení a budete vypadat viditelně v davu.

15. Různé tetování rukou pro muže:

Různé tetování rukou pro muže

Ačkoli jsou k dispozici různé druhy tetování, Miscellaneous Hand Tattoo for Men je opravdu úžasný druh, protože temná a tajemná témata, která se těmto tetováním věnují, uchvátí každého, kdo se na to dívá, s báječným obrázkem. Bylo docela úžasné vidět tahy tmavé barvy, které obepínaly ruce designem rozdělovače. Toto je jeden z dokonalých návrhů ručního tetování pro kluky.

16. Ruční tetování s designem srdce:

Ruční tetování s designem srdce

Lidé, kteří chtějí získat nový design tetování, si mohou užít tento design tetování s otisky tlapek vytištěnými uvnitř designu ve tvaru srdce. Tento design je jedinečný design, díky kterému stojíte před davem. Toto tetování můžete také získat ve více barvách.

17. Design hororového tetování rukou:

Hororové ruční tetování

Tetování má širokou sbírku hororových tetování, protože rozšiřuje jeho design do každého výklenku života. Návrhy tetování hororové lebky na ruce jsou velmi populární, včetně jejich návrhů a textur. Tyto typy hororových tetování mohou být namalovány na rukou, aby upoutaly pozornost lidí a často je vzrušovaly.

18. Cool Hand Tattoo pro kluky:

Skvělé tetování pro muže

Tetování jsou k dispozici v různých možnostech. Často přecházejí k různým přírodním předmětům, jako je slunce, měsíc, hvězdy, motýli atd., Protože každý z nich bude symbolizovat různé významy, a tím vyprávět příběh. Tetování s muškami na rukou znamená hlavně naději, optimismus a štěstí. S těmito tetováním na ruce budete vypadat skvěle díky svým jedinečným tahům a odstínům.

19. Sparrow Tattoo pro ruce:

Sparrow Tattoo pro ruce

Barevné tetování pro muže na ruce s obrázkem vrabce vypadá velkolepě na rukou, když jsou tetováni robustní a dynamickou barvou. Tato tetování budou ozdobena uměleckými tahy a zářivými barevnými odstíny, díky kterým budou velmi lákavé. Toto jednoduché tetování v ruce lze snadno vyrazit na ruce, protože jsou k dispozici v různých provedeních.

20. Tradiční ruční tetování s Lordem Ganeshem:

Tradiční ruční tetování s Lordem Ganeshem

Tradiční ruční tetování s Lordem Ganeshem bude vypadat úžasně, když je namalované na rukou, protože texty Pána Ganeshe budou dávat tradiční i zbožný význam. Lidé, kteří získají tyto návrhy tetování rukou, budou odhaleni se symbolickým významem oddanosti sobě samým. Získání tetování těchto Písem svatých bude také odrážet osobnost a vaše vlastnosti při čtení svatých knih.

21. A Feather Tattoo Design on Hand:

Po ruce tetování s peřím

Tetování peří je jednoduché, ale elegantní. Představuje jemnost peří spolu se silou letu ptáka, ke kterému patří. Můžete si udělat peří černé a šedé, nebo si ho můžete udělat barevné, abyste určili, kterému ptákovi peří patří. Je to jeden z nejlepších návrhů ručního tetování pro dívku.

22. Slova tetování na prstech:

Tetovací slova na prstech

Písmena a slova jsou nejjednodušší návrhy tetování. Jeho význam nelze zaměňovat. Vyberte si emoci, kterou chcete namalovat své tělo, pojmenujte ho a poté si nechte vytetovat písmena na prsty samostatně nebo si nechte vytetovat slovo společně na jinou část ruky! Můžete také zavést variace v tomto tetování! Vyberte si kaligrafická písmena nebo jednoduchý text. Můžete přidat barvu nebo ji ponechat černou atd.

23. Tetování náramkem na ruku:

Náramek Ruka k tetování prstů

Dalším typickým ručním tetováním je náramek pokrývající celou vaši ruku. Můžete to udělat honosné nebo kmenové. Ať tak či onak, vaše ruka vypadá ozdobně a silně upravená. Toto je inspirováno kmenovým a aztéckým vzorem a bude vypadat opravdu skvěle a stylově, pokud bude provedeno přesně, protože je to perfektní ruční tetování pro muže.

24. Ruční tetování s designem malé tlapy:

Ruční tetování s designem malé tlapy

Po straně ruky můžete mít potisk malé tlapky, který vám připomene vašeho oblíbeného mazlíčka nebo ukáže vaši lásku k divokým zvířatům. Tento druh tetování není příliš atraktivní, ale vypadá roztomilý a má určitou hloubku, což normální okázalost postrádá.

25. Tetování malých létajících ptáků na ruce:

Malé tetování létajících ptáků na ruce

Podél ruky si můžete nechat namalovat černé siluety ptáků. Vypadají hezky a žensky. Proto je voleno více dívkami než chlapci. Hejno ptáků společně symbolizuje sílu rodiny. Představuje věrnost a lásku. Je to jeden z nejroztomilejších návrhů tetování rukou pro ženy.

Různé typy návrhů tetování dopisů na ruce:

26. Návrhy tetování na ruku:

Písmeno Tattoo vzory na ruce

„A“ je nejen první písmeno, ale také snadná volba pro návrh tetování. Lze jej snadno kaligrafovat a dává elegantní vzhled.

27. R Letter Tattoo Designs on Hand:

R tetování tetování na ruce

Někdy mluví jediná abeceda; rozhodně je, když vyberete písmeno „R“. Má to nejen konotace jako královská, ale také to také vypadá.

28. Návrhy tetování ve tvaru písmene V na ruce:

Písmeno V tetování na ruce

Ty jednoduché vždy něco znamenají, stejně tak abeceda V. vypadá to jednoduše, ale nechejte se zformovat do nádherného tetování.

29. D Letter Tattoo Designs on Hand:

D Písmeno Tattoo vzory na ruce

Nehledejte matnou stránku D. může být oslnivá, i když ji používáte k tetování.

30. N Letter Tattoo Designs on Hand:

N Letter Tattoo vzory na ruce

N vypadá na papíře velmi pevně, zatímco když je vytvořen, nabere kompletní tvar a s jeho tetováním můžete být ohromeni.

31. M Letter Tattoo Designs on Hand:

M dopis tetování vzory na ruce

M je pevný a má několik tahů, aby odhalil skrytou krásu tetování.

Další návrhy tetování:

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Nejlepší návrhy pro tetování rukou 2

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Nejlepší návrhy pro tetování rukou

Závěrečné myšlenky:

Mnoho lidí, kteří se rozhodnou pro tetování, se rozhodnou pro tetování rukou, a důvodem je to, že spolu s obličejem a krkem jsou ruce jedny z nejvíce viditelných částí těla. Ruční tetování udělá velmi veřejné prohlášení o vaší osobnosti a zájmech. Kromě toho, pokud chcete mít přístup k tisícům vytištěných jednoduchých ručních tetování, můžete se účastnit tetovacích fór, sledovat tetovací videa a hledat nejlepší tetovací studia, která jsou vám nejbližší v mnoha různých zemích. Zkuste si také prohlédnout obrázky tetování nahrané jinými členy, protože ty budou k dispozici výhradně pro tetování na milovnících rukou. Prostřednictvím jednoduchého vyhledávání na internetu byste získali mnoho možností, jak si vybrat dokonalý design.