Tetování

23 nejlepších návrhů zámků a klíčových tetování pro muže a ženy

Tattoo art je primitivní forma body artu, která, i když permanentní, v dnešních letech vzbudila docela touhu. Tetování je zuřivý humbuk od té doby, co člověk vynalezl jehly, kterými si ozdobil tělo a ochotně se přijal jako volné plátno. Nyní ve špičkovém světě je jedinečnost novým cílem a k dosažení tohoto cíle se staří tetovací nápady přehlížejí a ustupují novějším konceptům. Jedním takovým je umění zámku a klíče. Zahrnuli jsme několik obrázků tetování zámku a klíčů, abyste se mohli inspirovat!

Lidé hledají několik způsobů, jak vyjádřit svou lásku. Jedním z takových nejnovějších trendů je vyjadřování prostřednictvím umělecké formy, přesně tím stylem zámku a klíče. Význam tetování na zámek a klíč spočívá v tom, jak jeden partner vlastní klíč k druhému srdci nebo životu. Není omezeno pouze na partnery. Matka-dcera, sourozenci atd. Se také prosadili, což značí, jak jeden dokončí druhého. Význam je v zásadě symbolický.

Nejlepší návrhy zámků a klíčových tetování pro muže a ženy

Chápeme váš zmatek! Pro ty z vás, kteří jsou zmatení, kde se nechat napustit inkoustem, je zde náš nápad pro všechny muže.

Pochopte své tělo: Pochopení anatomie těla je zásadní. Tělo není ploché plátno. Pokud hledáte atraktivní výsledek, nevybírejte ploché části těla. Biceps je často preferovanou volbou. Vycentrujte jej na deltoid a bude pěkně proudit dolů mezi deltoidem a tricepsem. Zdůrazňuje tvar těla.

Horní záda: Další možností je horní část zad nebo jednoduše zadní část těla. Pokud máte na mysli velký design, horní část zad je tím pravým místem. Získejte zde profesionála na inkoust a přísaháme, nebudete litovat!

Předloktí: Pokud vám váš pracovní prostor nedovoluje mít tetování, vyhrňte si rukávy. Předloktí vám umožní mít malé a abstraktní vzory. Stačí si vyhrnout rukáv pro případ, že byste se jím chtěli pochlubit.

Hruď: Další oblíbená volba, pokud váš pracovní prostor nebo společnost tetování nepovoluje. Hrudník je široký, a proto je pro vás snazší získat opravdu pěkné vzory.

Pro ženy máme nejlepší možnosti, kde se musíte nechat napustit inkoustem.

Zadní část krku: Těsně pod hlavou, na zadní straně krku, je dobrým místem k namočení. Vaše myšlenka tetování na zámek a klíč bude vypadat dobře, zvláště když nosíte něco, co nezakrývá krk. Vytáhněte drdol, aby bylo tetování prominentní!

Zápěstí: Hledáte malá tetování? Pak by vaše zápěstí bylo dobrou volbou. Tato oblast je malá a design se pohodlně vejde. Můžete také nedobrovolně blikat a chlubit se!

Kotníky: další dobrý nápad jsou kotníky. Vyzkoušejte abstraktní nápady na kotnících a noste vysoké podpatky, aby tetování vypadalo jasněji.

Nejlepší návrhy zámků a klíčových tetování:

Zde jsou naše nejlepší nápady na tetování zámků a klíčů, které vám poskytnou inspiraci k vyzkoušení.

1. Zdobený zámek krásy a tetování na klíč:

Ozdobený kosmetický zámek a tetování na klíče

Tetovací umění zde ukazuje zámek, ozdobený designem, krásně zkonstruovaný pomocí složitých detailů zahrnujících mimo jiné květiny vedené stejně úžasným klíčem s nádherným květinovým okrajem v horní části. Korálky kolem zámku, které klíč překrývá, ukazují spojení, kde klíč není nic bez zámku za ním.

2. Zrezivělý zámek lásky a tetování pro páry:

Zrezivělý zámek lásky a tetování pro páry

Zámek a klíč vytesaný do tvaru tlukoucího milostného srdce, přestože nejsou pohromadě, je dobrý vyhlídkový nápad pro milence. Tmavé stínování se mísí v zámku a klíč mluví o letitém zrezivělém páru, který je na sobě stále závislý z nevyspytatelné lásky. Je to perfektní design pro tetování zámku a klíče pro páry.

3. Ženský dotykový zámek a tetování na klíče:

Ženský dotykový zámek a tetování na klíče

Opět vidíme krásný zámek a klíčové tetování, kde klíč vede klíč a mezi měkkými vzory, které je definují a spojují, je vidět růžová saténová mašlička omotaná kolem zámku, což může být možným významem nově utvořil lásku se slovy respekt „vyleptaný“ dole. Toto je jeden z nejlepších návrhů tetování zámku a klíčů pro ženy.

4. Udržování jednoduchého zámku a tetování na klíč:

Jednoduchý zámek a tetování na klíče

Pokud extravagance není váš šálek čaje a chcete se rozhodnout pro něco pokornějšího, ale smysluplnějšího, abyste si navzájem vylíčili svou lásku, je to pro vás dokonalé tetování, které ukazuje zámek a klíč solidně odvážný s měkkými vzory vydávajícími na pohled velmi tajemný pocit. Vyzkoušejte toto elegantní tetování zámku klíčů.

5. Zámek rušení růže a tetování klíčů:

Rose interferenční zámek a klíčové tetování

Tetování nemá jednoznačný způsob, jak je interpretovat do konkrétního významu, ale můžeme se jen pokusit uhodnout hlubší vrstvy tetování. Zde vidíme zlatě zasklený zámek a klíč s jemnými, ale složitými detaily, doprovázené robustní červenou růží, možným znakem lásky a důvěry.

6. Klec v zámku a tetování na klíč:

V kleci v zámku a tetování na klíče

Jedná se o myšlenku tetování zámku a klíče podpořenou hlubokým vnitřním významem, kde řetězy spojující zámek a klíč dohromady jsou silné a robustní, často jde o velký znak zobrazující ochranu tajemství. Často to lze interpretovat do srdce uzamčeného láskou jediné bytosti, která má pouze klíč k přístupu k zámku. Můžete také vyzkoušet některá jména na tomto tetování.

7. Zámek lásky a tetování na střední škole pro ženy:

Zámek A Klíčové Tetování Pro Ženy

Toto je pro miláčky ze střední školy, kteří chtějí dostat svůj vztah na další úroveň, tetování zámku a klíč definující jejich lásku k sobě navzájem. Tetování má malý červený zámek s lesklým zlatým klíčem s nápisem „jedno srdce jedna láska“ na obou stranách, což je vhodná volba pro tyto dvě miláčky. Můžete je také nahradit svými jmény.

8. Zámek a klíčová tetování lidových pohádek pro muže:

Zámek a klíčová tetování pro muže

Inovace nepřekoná nic jiného než zámek a klíč poháněný silami kmenového umění vyleptanými do šílené černé barvy se složitým detailním designem. Toto tetování je dobrým konceptem pro zobrazení tajemství prostřednictvím lásky, důvěry nebo přátelství, i když to není běžné, může vydávat velmi sekulární zprávu. Je to jeden z nejlepších návrhů tetování zámků a klíčů pro muže.

9. Love Birds Lock and Key Tattoos For Girls:

Love Birds Lock a klíčové tetování pro dívky

Další skvělý koncept, milostní ptáci zde doslova ukazují, jak na sebe dva ptáci pasují dolů, přičemž každý nese kousek, bez kterého by ten druhý byl neoddělitelný. Jedná se o jeden z populárních návrhů tetování zámku a klíčů pro dívky a vypadá úžasně.

10. Pro sestry duše:

Pro sestry duše

Klíčové nápady tetování Lock n nejsou jen pro milostné ptáky a páry. Pro tyto sestry duší je zde myšlenka tetování, která posiluje vaše pouto a dělá vás stále silnějšími. Ať už zápěstí nebo kotník, nezapůsobí.

11. Dcera Láska:

Dcera Láska

Zde je další krásný nápad na tetování, který upevní vaše pouto matka-dcera. Krásné tetování ukáže, jak moc jsou každý z vás navzájem kompletní. Představuje smysl pro porozumění a svazování, který se vymyká jednoduchému aktu péče.

12. Skeleton Key and Lock Tattoo:

Skeleton Key and Lock Tattoo

Pro ty bláznivé nejlepší přátele je tady dobrá volba. Výstižně definuje množství šílených nápadů, které oba sdílíte, a posiluje pouto. Představuje hloubku vašeho vztahu a jak moc se oba znáte.

13. Jeho a její Tattoo Idea:

Jeho a její Tattoo Idea

Zde je romantický milostný zámek srdce a tetování na klíče, které vám pěkně sedne na ruce. Zdá se, že způsoby, jak projevovat svou lásku, se den ode dne zvyšují a tento nápad na tetování je solidním způsobem, jak upevnit vztah a říci si navzájem, jak moc pro sebe znamenáte.

14. Vintage Lock and Key Tattoo:

Vintage zámek a tetování na klíče

Zde je zábavný, ale kreativní design zámku a klíčového tetování. Design je strašidelný a elegantní se zářivými barvami. Toto tetování se zámkem a klíčem je inspirováno, aby bylo jednoduché. Zkuste to na ruce.

15. Butterfly Lock and Key Tattoo Finger:

Motýlí zámek a prst na tetování

Toto je další kreativní tetování zámku a klíčů, které je určeno pro dospívající a mladší generaci. Tetování je barevné a je příjemné pro oči. To také svědčí o osvobození, které je charakterizováno křídly motýla.

16. Visací zámek a klíčové tetování:

Visací zámek a tetování na klíče

Jedná se o jednoduchý a elegantní nápad na tetování, který je naprosto snadno pochopitelný. Jeden dostane design zámku a druhý má klíč. Znamená to jejich vztah a staví ho na úroveň odlišnou od ostatních. Bez komplikací se jedná o oblíbený design všech dob, který zvolili mnozí.

17. Zámek lebky a tetování klíčů:

Zámek lebky a tetování na klíče

Toto je další strašidelné tetování zámku a klíčů, které je kreativní a přesto navozuje pocit strachu. Neposkytuje žádný zvláštní význam a má spíše ukázat kreativní stránku profesionála. Vyzkoušejte toto tetování, pokud jste ten typ, který vypadá trochu strašidelně.

18. Zámek a klíčové tetování se jmény:

Zámek a klíčové tetování se jmény

Dalším personalizovaným způsobem, jak rozeslat vaši lásku, je vyzkoušet to pomocí tetování na zámek a klíč se jmény. Nechejte si otisknout obě svá jména, ať už je to vaše láska, matka, dcera nebo dokonce váš nejlepší přítel. Vyzkoušejte tento nový způsob, jak přimět toho druhého cítit se výjimečně.

Nedávné návrhy tetování zámku a klíčů:

V případě, že vás nudí staré designy, zde je seznam nejnovějších návrhů zámku a klíčů z roku 2018, které jsou zajímavé a působivé.

Nejlepší návrhy zámků a klíčových tetování -19

I. Classic with a Twist: toto je klasický design zámku a klíčů, který je klasický. Má zvrat v tom smyslu, že je zastíněn tmavě a umožňuje vám vytisknout slova. Vyzkoušejte to na rukou a dokončete matný vzhled.

Nejlepší návrhy zámků a klíčových tetování -20

II. Trendy: Trendy design zámku a klíče je tetování, které má zámek a klíč se stejnou osobou. Tato myšlenka dává pocit osamělosti a ukazuje, jak je člověk uzavřen. Design je však tmavý se silnými odstíny.

Nejlepší návrhy zámků a klíčových tetování -21

III. Vibrující: Zde je živé tetování, které je převážně červené. Barvy jsou atraktivní, takže design vypadá působivě. Zámek v ruce a klíč v druhém indikují druh vztahu, který existuje. Vyzkoušejte tento atraktivní!

Nejlepší návrhy zámků a tetování -22

IV. Umělecké dílo: Jako nějaké umělecké dílo na ruce? Zde je klíč zámku n navržený ve formě umění. Zámek a klíč jsou na stejných rukou a mají předvést talent profesionála. Design nemá barvy, ale pouze krásný obrys.

Nejlepší návrhy zámků a tetování -23

V. Připojený: tento je jedinečný. Zámek i klíč jsou nakresleny tak, aby poskytovaly pocit propojenosti. Řetězy zůstávají volně viset a na druhé straně jsou kompletní. Je to opravdu kreativní, můžete to zkusit.

Ať už máte zámek nebo klíč, myšlenka designu se efektivně přenáší. Na konci dne se scvrkává na pouhý akt toho, jak jsou navzájem propojeni v životě toho druhého a jak dobře mají být. Projevte svou lásku více s mnoha takovými nápady. Nechte se dnes napustit inkoustem!