Tetování

20 slavných ženských tetování a významů

Krásné a nádherné celebrity světa nejen bít na červený koberec s jejich okázalé danglers, elegantní oblečení a oslnivé boty, ale také jejich úžasné a barevné tetování. Tyto ženy svým tetováním získaly skvělý a výrazný vzhled a staly se zdrojem inspirace pro mnoho mladých žen na světě. Některé z nejlepších návrhů tetování celebrit mezi ženami najdete v následující části.

Slavné ženské celebrity tetování a významy

Ženské celebrity s nejnovějšími návrhy tetování:

Zde jsou některá z nejlepších tetování ženských celebrit a jejich významů, které mohou být zdrojem inspirace pro mnoho celebrit na světě.

1. Tetování na Megan Fox:

Tetování na Megan Fox

Elegantní a krásná herečka Transformers Megan Fox přiváděla média k šílenství svými super báječnými návrhy tetování. Jsou umístěny na několika částech jejího těla, jako je zápěstí, kotník, lopatka a boční záda. Vypadají atraktivně a mladě a jsou tak výrazné, že časopisy a noviny nikdy necítily potřebu je Photoshopu. Je opravdu jednou z nejodvážnějších celebrit a její tetování je výjimečně přitažlivé.

2. Trendy tetování Katy Perry:

Trendy tetování Katy Perry

Katy Perry je nejuznávanější celebritou Hollywoodu. Je skvělá zpěvačka, získala několik ocenění a má miliony fanoušků po celém světě. Její tetování je umístěno na paži, zápěstí a kotníku. Jedna z nich je napsána ve starověkém sanskrtu, což také naznačuje její příklon k indické kultuře. S těmito tetováním vypadá elegantně a trendově a díky tomu opravdu vypadá úžasně.

3. Úžasné tetování na Angelinu Jolie:

Úžasná tetování na Angelinu Jolie

Angelina Jolie je jednou z nejlepších hereček v Hollywoodu. Je uznávána jako elegantní bomba a je známá tím, že oslňuje červený koberec svým neuvěřitelně krásným vzhledem. Její tetování bylo umístěno na lopatku, horní část paže, dolní část paže, krk, záda, stehna, pas, spodní část zad, spodní část břicha a trampské razítko. Vypadají úžasně, protože se vykresluje jako konečná královna tetování.

4. Eva Longoria s různými tetováními:

Eva Longoria s různými tetováními

Eva Longoria je populární herečka, která získala popularitu díky velmi slavnému televiznímu seriálu Zoufalé manželky. Její tetování je umístěno na krku, zápěstí, trampské známce a spodní části zad. I když už se zbavila toho na zápěstí, aby se zbavila paměti svého bývalého manžela. Zbytek tetování na ní však vypadá skvěle.

5. Hayden Panettiere Tetování:

Hayden Panettiere Tetování

Hayden Panettiere je americká herečka, modelka a zpěvačka. Byla nominována na Zlatý glóbus a získala několik rekordů. Její tetování je umístěno na pasu na svislé straně. Je to citát, který má smysl a vypadá velký a odvážný. Vypadá báječně a její tetování je opravdu skvělé na pohled.

6. Miley Cyrus ukazuje svá tetování:

Miley Cyrus ukazuje svá tetování

Miley Cyrus je americká zpěvačka a herečka. Její tetování bylo umístěno na hrudní koš, uši a prsty. Loni jí bylo osmnáct, ale svůj podíl na tetování měla už předtím. Její nejnovější tetování bylo zapsáno letos v dubnu a nepopiratelně to na ní vypadá báječně.

7. Umístění tetování Evan Rachel Wood:

Evan Rachel Wood Tattoo Placements

Evan Rachel Wood je americká herečka a zpěvačka. Její tetování je umístěno na horní části stehna, krku a kotníku. Její tetování na krku bylo napsáno trendově a stylově. Vypadá báječně, když to předvádí. Chvályhodné jsou i její tetování na stehně.

8. Leighton Meester Flower Tattoo:

Květinové tetování Leighton Meester

Leighton Meester je populární americký televizní seriál. Získala popularitu v Gossip Girl. Její tetování je umístěno na zápěstí a vypadá skvěle díky důvěře, kterou v sobě nosí pokaždé, když se objeví.

9. Audrina Patridge Tattoo na krku:

Audrina Patridge tetování na krku

Audrina Patridge je superstar reality show. Její tetování je umístěno na krku, díky čemuž vypadá horko, tvrdě a přitažlivě. Je to opravdu jedno z nejlepších tetování, které můžete vidět mezi celebritami.

10. Jessica Alba se svými tetováním:

Jessica Alba s jejich tetováním

Jessica Alba je modelkou skvělého herce a dokonce i podnikatelky a narodila se v Americe. Tetování si umístila na krk, zápěstí a dokonce i na trampský stojan. Má krásnou a zářící pokožku, která přitahuje. Na horní levé paži má dokonce vytetovaný záhon růží.

11. Scarlett Johansson tetování na různých místech:

Scarlett Johansson tetování na různých místech

Scarlett Johansson je herečka, modelka a zpěvačka, která také debutovala na severu. V roce 1996 byla nominována na Cenu nezávislého ducha za nejlepší ženskou roli za úžasný výkon v Manny & Hle. Navrhla tetování na předloktí, zápěstí, žebrech a dokonce i na kotníku. Tetování je navrženo tak, aby vypadalo jako náramek se srdcem ve tvaru „I“ visícím níže.

12. Tetování Charlize Theron:

Tetování Charlize Theron

Charlize Theron je herečka, modelka a dokonce i producentka. Ve filmech začala hrát v roce 1990. Má jedno z nejvznešenějších očí a na kotník má vytetovanou rybu Koi. Tetování navržené na jejím kotníku vypadá velmi báječně, takže vypadá žhavěji.

13. Tetování s Adrianou Limou:

Tetování s Adrianou Limou

Adriana Lima je skvělá supermodelka. Krásně má vytetovaný design tribalu smíchaný s jednoduchou hvězdou na kotníku. Tak ukazuje, že bude vždy zářit jako hvězda ve světě glamour a nikdy neztratí lesk.

14. Shenae Grimes s nejžhavějším tetováním:

Shenae Grimes s nejžhavějším tetováním

Shenae Grimes je rozená herečka. Vypadá drobná, brunetka, roztomilá tvář a velmi ostrý nos. Na stehně a bočním hrudníku navrhla krásné tetování. Nedávno si na tvář vytetovala design srdce a ohromila svět. Toto tetování však bylo dočasné, protože vedla kampaň pro tábor pro zvyšování povědomí pro Japonsko s názvem „Spread the Heart Movement“. Má vytetované srdce s keltskými uzly na zadní straně levých stehen a na hrudním koši, napsala si tetování „Já a já“, název jejího filmového Krátkého.

15. Moderní tetování na těle Heidi Klum:

Moderní tetování na těle Heidi Klum

Heidi Klum je německá modelka, módní návrhářka, televizní moderátorka a příležitostná herečka. Při pohovorech ráda hraje roztomilé role místo sexy. Heidi stylizovala krásná abstraktní tetování se třemi malými hvězdami na pažích, které její osobě dodaly půvab.

16. Christina Ricci s jednoduchým tetováním:

Christina Ricci s jednoduchým tetováním

Christina je slavná mluvčí i herečka. Má tetovacího podivína, který navrhl téměř každou část těla, jako je zápěstí, prsa, spodní část zad, lopatka, horní část stehen, kotník a spodní část břicha. Na levém kotníku má stylizované tetování mořské panny a na prsou tetování ptáka vlaštovky a na rameni lví tvář. Je to herečka, která dokáže s elegancí nosit tetování.

17. Tetování Shannyn Sossamon na zádech:

Shannyn Sossamon tetování na zádech

Shannyn Sossamon je báječný hudebník, herec a bubeník. Její pohledy zabíjejí a přidávají na tom ještě více, když si na pravém ramenním hřbetu přitiskla květinu symbolizující duchovní význam. Její spodní část zad je navržena slovy fráze, což je dobrá kombinace obrázků a písmen. Toto tetování ukazuje víru a věří v její vizi.

18. Seznam krásných tetování Lindsay Lohan:

Seznam krásných tetování Lindsay Lohan

Lindsay Lohan je písničkářka a módní návrhářka, která má stylizované tetování na spodní části zad, zápěstí, rukou, prstu a dokonce i na pažích. Obvykle používá spoustu slov nebo frází k navrhování svého tetování jako tetování na pravém zápěstí zobrazuje zprávu, která se skládá ze slov a její tetování paží je styl s dvojicí červených trojúhelníků se slovy.

19. Tetované tělo Ashlee Simpson:

Ashlee Simpson vytetované tělo

Ashlee Simpson je skvělá tanečnice a skladatelka, která má dokonce tetování na zápěstí, kotníku a na prstu. Na kotníku a zápěstí má navržené tetování se slovy „Láska“, které vyjadřuje její city ke své profesi a rodině. Na kotníku má roztomilé třešně, které jsou stylizované výrazným inkoustem, takže vypadají zářivě a krásně

20. Ultimate Tattoo Star Rihanna:

Nejlepší hvězda tetování Rihanna

Rihanna je žhavá hvězda a skvělá herečka, která si téměř vytetovala různé části těla elegantním designem od uší po kotníky. Média také zaznamenává Rihannin hudební a módní smysl. Rihanna si nechala udělat první tetování, když byla teenagerka, a stále pracuje na tvorbě dalších tetování.

Tyto slavné celebrity navrhují různé tetování, aby si získaly spoustu pozornosti od ostatních, a dokonce jim to přidá na osobnosti a vzhledu. Některé hvězdy dokonce navrhují tetování, aby měly také přitažlivý a okouzlující vzhled.