Tetování

18 mimořádných návrhů tetování na písmeno N v roce 2021!

N Letter Tattoo Designs

Hledáte inspiraci k počátečnímu tetování? Jediné písmeno může vyjádřit mnoho emocí a my vám při dobývání pomůžeme vybrat správné tetování na písmeno N vhodné pro vás. Tato tetování mohou být flexibilní a používaná místo vygravírování celého jména, což z něj činí oblíbenou a fantastickou volbu pro lidi všech věkových skupin.

Vzhledem k tomu, že většina těchto tetování na písmeno N je relativně malá, faktor bolesti je také výrazně snížen a nestojí vás mnoho peněz.

18 nejlepších návrhů tetování na písmeno N:

Pokud se nespokojíte s jednoduchým tetováním, můžete přidat doplňky jako květiny, korunky, liány atd., Které pomohou přidat na kráse iniciál. V tomto článku najdete jednoduché i složité vzory, které můžete vyzkoušet.

1. Elegantní tetování s písmenem N s révou:

Elegantní tetování s písmenem N s vinnou révou

Pokud jste umělecký člověk a chcete si nechat udělat tetování, je tento design perfektní volbou. Toto tetování na písmeno N je napuštěno hladkými a tenkými čarami a abeceda je pokryta krásnými vinicemi, které designu dodávají přirozený vzhled. Tento design je více nakloněn ženám, protože mají jemné a ženské vzory.

2. Písmeno N tetování se sedmikráskou na zápěstí:

N dopis na zápěstí

Přidání krásné sedmikrásky může být dokonalým způsobem, jak si nechat vyrýt tetování na písmeno N, a vypadá nádherně pro ženy všech věkových kategorií. Složitý design květiny dodává celému vašemu tetování realistický vzhled. Další jedinečnou vlastností tohoto tetování je efekt černého kouře vytvořený za abecedou.

3. Krásné tetování s písmenem N s půlměsícem:

Písmeno N tetování s půlměsícem

Půlměsíc univerzálně symbolizuje plodnost a rodné cykly. Toto krásné písmeno N obklopené ohromujícím půlměsícem nejen vypadá nádherně, ale může také představovat růst a kreativitu. Tento design může být také náladovou volbou pro lidi, kteří ocení odlehčené věci.

4. Cursive Small N Tattoo:

Cursive Small N Tattoo

Toto je další design tetování písmene n pro muže a ženy všech věkových kategorií, kteří milují elegantní a přímočarý design. Přidání vašeho znamení zvěrokruhu a roku významnosti římskými číslicemi dodá tomuto tetování osobní nádech. Přestože kurzivní písmo představuje abecedu, je zvýrazněno odvážným a hvězdným pozadím.

5. Vydatné tetování na písmeno N:

Vydatné tetování s písmenem N.

Toto tetování je perfektní volbou pro páry nebo lidi, kteří chtějí nechat vyrýt iniciály svého partnera. Písmena L a N jsou kombinována uvnitř srdce, takže design vypadá živě a elegantně. Toto tetování je vhodné pro muže i ženy a snadno se mísí, když se provádí na zápěstí, zadní části krku nebo kotníku.

6. Tattoo Design Starry N Letter:

Starry N Letter Tattoo Design

Toto hvězdné tetování s písmenem N může být dokonalým způsobem, jak symbolizovat ochranu a vedení. Může to také znamenat připomenutí pro navigaci a vytváření jejich cesty v našem životě. Ačkoli je písmeno N poměrně jednoduché, díky odvážnému tónu tohoto designu vyniká a je vhodné pro obě pohlaví.

7. N Letter Tattoo Inside A Heart:

Písmeno N tetování uvnitř srdce

Pokud si chcete nechat udělat tetování v intimní oblasti těla, hrudník může být tím pravým místem. Protože toto místo je místo, kde sídlí srdce, toto tetování nejen vypadá stylově, ale vytváří intimní povrch jednoduchého designu. Díky kombinaci červené a černé barvy vzor vypadá elegantně a představuje někoho výjimečného.

8. Písmeno N v kombinaci se symbolem nekonečna:

Písmeno N v kombinaci se symbolem nekonečna

Toto tetování s písmenem N tvoří symbol nekonečna, díky kterému design vypadá kreativně a jedinečně. Jedna strana písmene N je spojena s druhým koncem tvořícím znak nekonečna, který je dále zkrášlen zkrouceným vzorem. Pokud chcete, aby bylo tetování přitažlivější, můžete přidat také různé abecedy.

9. Tetování prstem na písmeno N:

N písmeno tetování prstem

Jedná se o roztomilé malé tetování s písmenem N, které vypadá jako dokonalá shoda pro vaše prsty. Když je vyryto na prsteníčku, symbolizuje vaši lásku a náklonnost k manželovi nebo partnerovi. Vypadá to také jako prsten, který vypadá docela slibně a krásně. Tyto druhy tetování jsou vhodné pro muže i ženy.

10. Roztomilé tetování na zádech:

Roztomilé tetování na zádech

Toto tetování ukazuje krásné kluby návrhů písmen N a S se srdcem mezi nimi, což mu dává osobní kontakt. Tento design vypadá výjimečně dobře na zádech, i když nemusí mít příliš mnoho detailů. Pokud chcete propracovaný design, můžete do dopisu vždy přidat další informace.

11. Tetování na písmeno N na dlani Obrázek:

N Písmeno Tetování Na Obrázku Dlaně

Toto stylově vypadající tetování s písmenem N je vyryto na dlani, na rozdíl od mnoha jiných běžných míst pro tetování. Ačkoli písmeno vypadá podobně jako kurzivní N, díky různým křivkám je design o to jedinečnější. Malé červené srdce na straně dopisu dodává designu hřejivý povrch.

12. Tetování s písmenem N s Caduceem:

Písmeno N tetování s Caduceus

Písmeno N může znamenat sestru počátečního písmena osoby pracující v lékařské profesi, což je jasně vysvětleno symbolem medicíny. Modrá barva odstínu používaná k reprezentaci abecedy a Asclepiusovy tyčinky vystupuje proti černému inkoustu často používanému pro tetování. Toto tetování je vhodné pro obě pohlaví.

13. Tetování dvěma písmeny se srdcem a tepem:

Dvě písmena tetování se srdcem a tepem

Duální písmena jsou dalším běžným jevem ve světě tetování. Toto tetování kombinuje dvě písmena N a S, spojuje je do červeného srdce a spojuje je s tlukotem srdce. Tento design znamená romantické gesto a vypadá neuvěřitelně, když je vyrytý na zápěstí, protože je dlouhý.

14. Masivní tetování na písmeno N na rameni:

Masivní N Písmeno Tetování Na Rameni

Pokud jste fanouškem rozsáhlých a propracovaných návrhů, toto tetování může být perfektní volbou. Kombinace černé a bílé dámy a dalších vzorů napříč písmenem N a místem koruny v abecedě nejen dodává designu královský vzhled, ale vypadá fantasticky. Tyto druhy vzorů vypadají nejlépe, když jsou vyryté na rameni.

15. Malé N tetování:

Malé tetování N.

Jedná se o přímý design tetování s písmenem N, který vypadá skvěle u mužů i žen. Použitím kombinace bílé a černé barvy mají designy krásný účinek na nositele. Ženy mají šanci předvést toto tetování, pokud si ho nechají vyrýt do oblasti klíční kosti.

16. Tetování Mehendi N Letter:

Tetování písmena Mehendi N.

Mnoho lidí miluje tetování, ale bojí se bolesti. Toto tetování písmena Mehendi N může být vynikající volbou pro děti i dospělé. Vzhledem k tomu, že se jedná o dočasný design tetování, můžete jej nechat vyrýt kdekoli na těle a přidat další prvky, pokud chcete.

17. Expresivní design tetování s písmenem N:

Sony Dsc

Pokud toto tetování pozorujete, má na zápěstí nositele napsaná písmena J, N a R, což vypadá nádherně a mimořádně. Unikátní, stylové a zakřivené doplňky k abecednímu designu představují jedinečné a exkluzivní tetování pro uživatele.

18. Tetování párů N a S:

N&S pár tetování

Toto je další tetování pro páry, kde jsou písmena S a N krásně propojena. Přidání živého motýla a srdcí na druhé straně dále zvyšuje designový vzor. Ačkoli tento design vypadá nádherně černým inkoustem, můžete přidat nějaké barvy podle svého výběru, aby byl atraktivnější.

Přehled:

Všichni chceme, aby naše tetování bylo jedinečné a dokonalé. Se seznamem některých nejlepších návrhů tetování s písmenem N uvedených v tomto článku si můžete před experimentováním na svém těle vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Nezapomeňte nám dát vědět, jak vám tento článek pomohl při konečné volbě.