Tetování

16 jedinečných návrhů tetování s písmeny E s obrázky!

E Letter Tattoo Designs

Mnoho z nás má potíže s výběrem správného designu pro tetování. Ať už je to jedno písmeno nebo propracovaný design, vždy je lepší mít představu o vzoru a jeho významu, protože tetování je něco trvalého. Ale už se nemusíte starat, protože vám v tomto článku představujeme nejlepší návrhy tetování s písmenem E, které vám pomohou snadno dokončit správný design.

16 nejlepších návrhů tetování s písmenem E:

Písmeno E je považováno za tetování podle abecedy a může být skvělým způsobem, jak vyjádřit lásku k určité osobě nebo vzpomínku. Umístění tetování závisí na velikosti designu, který jste si vybrali.

1. Low Key E Letter Tattoo:

Písmeno E s nízkým klíčem

Pokud vás nebaví vzory, může být toto jednoduché tetování E-dopisem na zápěstí ideální volbou. Tento design s nízkým klíčem zůstává dobře viditelný, když si tento design vyryjete na zápěstí. Tento design nevypadá výjimečně dobře pouze pro nositele a pro přihlížející.

2. Jednoduchý design písmene E:

Jednoduchý E dopis Design

Tento design na kotníku může být docela přímočarý, ale kdo řekl, že jednoduché věci nemohou být atraktivní. Velké písmeno E vypadá hezky a elegantně zároveň. Dodává nositeli pocit tajemství a vytváří zcela nový pohled na lidi bez ohledu na věk a pohlaví.

3. Expresivní tetování písmenem E:

Expresivní tetování písmenem E.

Toto tetování s velkým písmenem E v blízkosti zápěstí vypadá nádherně a je obvykle preferováno ženami kvůli křivkám. Můžete pozorovat přidání zatáčky pod písmeno, které vypadá podobně jako srdce. Tetování vypadá dobře na zápěstí, krku, kotníku.

4. Vydatné tetování s písmenem E:

Vydatné tetování s písmenem E.

Pokud jste fanouškem srdcí a chcete je spojit s jedinou abecedou, toto tetování na písmeno E může být tou správnou volbou. Jedinečnost tohoto tetování spočívá v tom, že začíná srdcem a jedním končí. Kombinace dvou malých srdíček a abecedy E vypadá úžasně, aniž by byla příliš předvídatelná.

5. Podmanivé písmeno E na zádech:

Podmanivé písmeno E na zádech

Umístění a velikost tetování podle abecedy hraje významnou roli v celém vzhledu designu. Zakřivené a odvážné linie tohoto hlavního E vypadají výjimečně dobře, zejména na zádech. Přestože je tento vzor vhodný pro muže i ženy, tetování svítí, pokud má nositel krátké vlasy.

6. Cute E Letter Tattoo Design:

Roztomilý E dopis tetování

Toto je další jednoduché tetování E-dopisem, které vypadá krásně na zápěstí. Dopis je kurzivní a působí stylovým dojmem. Díky jednoduchosti designu je vhodný pro lidi všech věkových kategorií bez ohledu na pohlaví. Pokud chcete rozsáhlý vzor, ​​můžete také přidat prvky podle svého výběru.

7. Vydatné páry E Letter Tattoo:

Vydatné páry tetování písmena E.

Tento design je perfektní volbou pro tetování páru se svým blízkým. Krásná písmena E a A jsou vyryta spojena atraktivním červeným srdcem. Abecedy vyčnívají přímo v souladu se srdcem, které je zapsáno červenou barvou. Toto tetování vypadá dobře i úplně černým inkoustem, ale použití barev to zvedá.

8. Nápadité tetování písmen E klíčem:

Nápadité E Písmeno Tetování S Klíčem

Toto písmeno E s klíčovým tetováním vypadá krásně a popisuje úspěch a vzdělání pro některé lidi. Fráze „klíč k mému srdci“ se mi vybaví, když vidíte kombinaci klíče a písmene E, což dává celému designu zcela nový význam. Podle několika kultur a tradic po celém světě mohou klíče představovat moc a vedení.

9. Tučné písmeno E tetování:

Tučné písmeno E tetování

Pokud hledáte odvážný a královský vzhled tetování s písmenem E, pak je to pro vás. Díky použití černých a šedých odstínů vypadá design majestátně pro nositele i přihlížející. Vnitřky dopisu jsou navíc pěkně pixilované a obrys je docela odvážný, což krásně zvyšuje design.

10. Živý E Letter Tattoo Design:

Vivid E Tattoo Design

Toto tetování s písmenem E vyniká na kůži nositele a podstatně ovlivňuje přihlížející. Tento vzor má rovné čáry a nemá kolem sebe žádnou ozdobu. Přestože černá vypadá dobře pro vyplnění středu tetování, můžete experimentovat s barvami podle svého výběru. v jednom směru toto tetování také vypadá jako pan-nigerijská nebo africká referenční abeceda.

11. Dobrodružné tetování s písmenem E na paži:

Dobrodružné tetování s písmenem E na paži

Jste fanouškem dobrodružství a objevování? Tento design tetování E-dopisem představuje vaši lásku k abecedě a vaši vášeň pro cestování v jediném krásném tetování. Všechna písmena jsou vyryta kombinovanou kurzívou a jedinečnost designu je místo písmene x obrázek letadla.

12. E Letter Name Tattoo Design:

Písmeno E Tattoo Design

Ačkoli se nejedná o tetování na jedno písmeno, počet přítomných E ho činí jedním. V závislosti na volbě nositele se také liší tetování a mění se celý vzhled. Umístění tohoto tetování na jméno také dává tetování osobní úpravu blízkou srdci nositele.

13. Tetování na dopisy Regal E:

Tetování s písmeny Regal E.

Toto je další tetování E-dopisu poblíž kotníku. Přestože je abeceda e celkem běžná, díky jedinečnému a složitému designu korunky toto jednoduché tetování vynikne. Mladé dívky nebo ženy obvykle dávají přednost těmto typům vzorů, protože složitý vzor může vypadat dívčí. Stále ale neexistuje žádné omezení.

14. Nápadný design písmene E poblíž lokte:

Nápadný design písmene E poblíž lokte

Loket je dalším běžným místem, kde se lidé bez ohledu na pohlaví a věk nechávají tetovat kvůli své viditelnosti a množství prostoru, kde můžete experimentovat. Toto tetování písmen E vypadá jednoduše, ale specialita spočívá v písmu. Svislá čára v dopise je silná a tučná, zatímco spící čáry jsou tučné, ale tenké.

15. E Letter Tattoo s motýlem:

E Písmeno Tetování S Motýlem

Všichni milujeme motýly, že? Toto tetování s písmenem E obsahuje krásný a barevný motýl a vytváří ohromující efekt. Abecedy splynou s motýlem, takže je nemůžete od sebe oddělit. Kromě toho můžete pro motýla experimentovat s různými barvami a přidat svůj osobní dotek.

16. Moderní design písmene E:

Moderní E dopis design

Pokud jste fanouškem jednoduchých, ale elegantních designů pro vaše tetování na písmeno E, může to být perfektní volba. Řádky jsou docela kreativní a vypadají jako křivý vzor od umělce. Tečkované čáry v horní části abecedy krásně dodávají celému tetování jedinečné kouzlo.

Závěrečné myšlenky:

Ačkoli návrhy tetování E dopisu jsou drobné a expresivní, můžete z nich udělat komplikovanou záležitost podle svého osobního výběru. Návrhy tetování zmíněné v tomto článku vás provedou výběrem správného tetování s písmenem E, které se vám nejvíce líbí. Nezapomeňte nám dát vědět, pokud shledáte užitečné informace.