Tetování

15+ úžasných maorských tetovacích návrhů a jejich významů

Tetování je nejlepší formou vyjádření vlastní kultury a identity pomocí body artu. Maorské tetování je jedním z široce praktikovaných vzorů mnoha tetovacích umělců po celém světě. Maorové jsou skupina kmenových původů ze země Nového Zélandu. V roce 1769 kapitán James Cook společně s přírodovědcem poprvé uviděli maorská tetování, když byli na cestě do jižního Pacifiku. Byli opravdu fascinováni složitými vzory a docela je to zaujalo. Fascinace pokračuje, protože lidé v moderní době je stále nosí. V tomto článku prozkoumáme některé úžasné maorské tetování pro inspiraci tetováním.

Maorské tetování a jejich význam

Historie a význam maorského tetování:

Maorskému tetování se v rodném jazyce říká Ta Moko. Byli považováni za symboly síly, moci a srdnatosti. Počet napuštěných tetování hovořil o úspěších a postavení dané osoby v její komunitě. Maorské tetování bylo také používáno jako připomínka odpovědnosti vůči jejich lidem a považovalo se za velkou výsadu nechat si tetovat napuštěné. Muži i ženy si nechávali tato tetování dělat. Zatímco muži dříve prováděli barvení na oblastech, jako je obličej a hýždě, ženské tetování se provádělo na bradě, rtech a ramenou. Původní maorská tetování byla provedena pomocí kostí ptáků Albatrosu za použití permanentního pigmentovaného inkoustu z Carui gumy a dalších kořenů, smíchaného s olejem. Čtěte dál a prozkoumejte některé z nejlepších obrázků maorského tetování.

maorské tetování

Nejlepší návrhy a významy maorského tetování s obrázky:

Některé z nejlepších významů a symbolů maorského tetování byly uvedeny v následujících odstavcích.

1. Maori Chest Tattoo Design:

Maorský hrudník Tattoo Design

Maorské tetování je velmi chytré na pohled a vypadá ještě chytřeji, když je provedeno tak, aby zakrylo část hrudníku. Toto je jedno z maorských tetování pro muže a je různorodou kombinací řady maorských symbolů a znaků, jako jsou keltské znaky a uzly, lidský symbol, části šípů a mnoho dalšího, které byly zpracovány tak skvělým způsobem. Tetování má také červené tóny spolu s normální černou, díky čemuž vypadá velmi jasně a další věc je, že toto tetování nepokrývá celý hrudník, ale pouze jeho horní linii.

 • Nejlepší pro: Tento design maorského tetování je nejvhodnější pro muže, kteří mají válečnické vlastnosti a chtějí se probojovat, aby se dostali na vrchol
 • Preferovaný inkoust: Toto tetování se nejlépe provádí černou barvou s náznaky hnědého inkoustu
 • Kde: Toto krásné vzorované tetování začíná od výstřihu k horní části hrudníku a je tvořeno různými geometrickými vzory
 • Velikost: Tyto typy tetování jsou vyráběny pomocí skupiny malých vzorů, které tvoří velký tetovací design
 • Odstín pleti: To je nejvhodnější pro pšeničnou kůži pro spravedlivý tón pleti.

2. Marquesas Cross Maori Tattoo Design pěšky:

Marquesan Cross Maori Tattoo

Markézský kříž je oblíbeným maorským symbolem. Má velký význam a snaží se identifikovat rovnováhu mezi prvky a harmonií. Některé archeologické studie také říkají, že kříž je spojen s krunýřem želvy. Nesmíme však přehlížet krásu tohoto tetování. Na kůži opravdu vypadá úžasně a dává vám etnický a tradiční vzhled. Toto je jedno z nejlepších maorských tetování pro ženy.

 • Nejlepší pro: Jedná se o jemné maorské tetování pro ženy díky své velikosti a jednoduchosti. Kříž představuje horlivost dosáhnout harmonie a štěstí v životě.
 • Preferovaný inkoust: Toto tetování se přednostně provádí v černé barvě
 • Kde: Toto krásné tetování se nejlépe provádí pěšky, ale můžete si je nechat udělat i na rukou a krku.
 • Velikost: Malé a střední tetování vypadají perfektně pro tyto návrhy
 • Odstín pleti: To se nejlépe hodí pro světlé a světlé tóny pleti.

3. Návrhy tetování maorských tetování pro chlapce:

Návrhy tetování maorských tetování pro chlapce

Maorská tetování jsou nejlepší formou kmenových návrhů a nejlepší návrhy maorských tetování nepotřebují žádný zvláštní prostor, na který by bylo možné nabarvit. Tato tetování ukazují na fyzickou sílu a úspěchy. Jsou vyrobeny s řadou geometrických vzorů vytvořených v symetrickém formátu, aby naznačovaly rovnováhu a harmonii. Mezi běžné vzorce patří zbraně, talent v konkrétním sportu, prosperita nebo zdraví. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů maorského tetování.

 • Nejlepší pro: Maorské tetování nohou je ideální pro muže s atletickými nohami. Jsou vyrobeny pomocí složitých, propracovaných vzorů, které ukazují na fyzickou sílu a odvahu.
 • Preferovaný inkoust: Tetování se přednostně provádí černým inkoustem, aby vzory ožily
 • Kde: Tyto typy vzorů se provádějí na zadní straně nohou, aby představovaly fyzickou sílu
 • Velikost: Pro maximální pokrytí se můžete rozhodnout pro středně velké až velké tetovací vzory
 • Odstín pleti: To se nejlépe hodí pro světlé a světlé tóny pleti.

4. Středně dlouhé maorské tetování:

Středně dlouhé návrhy maorského tetování

Pokud hledáte nápady na maorské tetování, je to jeden z nejlepších vzorů. Toto konkrétní tetování je mikroskopickým pohledem na maorskou společnost. Je vyroben pomocí propracovaných vzorů stanů, lidí a představuje jejich způsob života. Toto tetování obvykle upřednostňují lidé, kteří chápou způsob života Maorů a jsou na své kořeny nesmírně hrdí. Tetování takových vzorů je poměrně složité a obtížně dosažitelné kvůli složitosti detailů a dokonalosti, se kterou je třeba dosáhnout symetrie,

 • Nejlepší pro: Tyto typy maorských tetovacích vzorů přednostně provádějí muži dobré síly a věku. Jsou připomínkou všech obětí a činů, které jejich předkové vykonali.
 • Preferovaný inkoust: Maorské tetování se obvykle provádí černým nebo tmavě zeleným inkoustem
 • Kde: Nechte si je udělat na bicepsu a pažích a chlubte se těmito úžasnými tetováním
 • Velikost: V závislosti na povrchu si můžete vybrat střední nebo velký design tetování.
 • Odstín pleti: To se nejlépe hodí pro střední až světlé tóny pleti.

5. Maorské tetování s lidským symbolem s polovičním rukávem:

Lidský symbol Maori tetování s polovičním rukávem

„Enata“ je polynéské slovo, které znamená lidé nebo Bůh. Představuje život, narození a zkušenosti. Někdy se také používá k vyjádření vztahů, jako je manželství, přátelé a příbuzní. Obrácená enata však mohla symbolizovat přítomnost nepřítele. Různé designy a možnosti jsou k dispozici pro ty, kteří by chtěli jeden konkrétní design tetování.

 • Nejlepší pro: Enata tetování dělají ideálně muži, aby reprezentovali jejich vztahy s rodinou a přáteli. Jedná se o velmi složité návrhy a je třeba s nimi zacházet opatrně.
 • Preferovaný inkoust: Pro tento typ tetování je nejvhodnější barevný inkoust
 • Kde: Tato tetování se nejlépe provádějí na pažích a bicepsu. Tyto tetovací vzory maorského předloktí mohou být také na hrudi.
 • Velikost: Velký design tetování nejlépe vystihuje detaily těchto tetovacích vzorů
 • Odstín pleti: To se nejlépe hodí pro střední až světlé tóny pleti.

6. Dívčí maorské tetování na stehně:

Dívčí maorské tetování na stehně

Není vůbec pravda, že kmenové a maorské vzory jsou určeny pouze pro muže, protože ženy to dělají ve velkém stylu a naprosto je milují. Předpokládejme, že mluvíme o tomto druhu maorských tetovacích návrhů, uvidíme, jak se žena stylově chlubí tetováním na stehně. Je to kombinace červené a černé a keltských vzorů spolu s lehkými květinovými doteky, takže to vypadá tak krásně a atraktivní. Takže dívky a dámy venku vyjdou z krabice a zkusí něco nového. Zkuste příště některý z těchto velmi stylových maorských designů!

 • Nejlepší pro: Toto krásné maorské tetování je vyrobeno na zakázku pro ženy, které si přejí dobré zdraví a štěstí. Jsou vyrobeny pomocí atraktivních vzorů, které symbolizují ženskou krásu.
 • Preferovaný inkoust: Tyto nádherné vzory jsou vytvářeny pomocí černých a červených barev
 • Kde: Nejlepším místem pro tato tetování jsou stehna. Můžete je také dostat na ramena nebo dokonce jako pásky na ruce.
 • Velikost: V závislosti na oblasti umístění si můžete vybrat ze středně velkého až velkého tetování.
 • Odstín pleti: Tyto designy vyhovují středním až světlým odstínům pleti.

7. Lizard Maori tetování na zádech a na hrudi:

Lizard Maori tetování na zádech a na hrudi

V polynéské kultuře představují ještěrky nebo gekoni božskou postavu. Je to velmi důležitá součást polynéských vír a ideálů. Je známo, že chrání všechny druhy nemocí a neštěstí a vysvobozují lidi před nepřáteli. Ještěrka tetování jsou opravdu velmi unikátní a kreativní vzhled. Obvykle se provádějí na horních částech těla, aby naznačovaly respekt k zvířeti.

 • Nejlepší pro: Tato tetování dělají ideálně muži, kteří chtějí chránit své rodiny a uzavřené před nepřáteli.
 • Preferovaný inkoust: Gecko tetování se nejlépe provádí černou barvou nebo dokonce hnědými inkousty
 • Kde: Provádějí se na zádech nebo v oblasti hrudníku, aby pokornému zvířeti prokázali úctu a čest
 • Velikost: Můžete se rozhodnout pro tetování střední až velké velikosti podle toho, kam ho chcete umístit
 • Odstín pleti: Tyto designy vyhovují světlým až světlým odstínům pokožky.

8. Maorské tetování celého těla:

Maorské tetování celého těla

Pokud mluvíme o extrémně tradičních maorských tetováních, pak návrhy celého těla zní velmi často. Důvodem je, že pro kmenové lidi je umění těla velmi dobrým způsobem, jak se chlubit jejich kulturou, a je velmi překvapivé, když vidíte smysl pro umění, které mají navzdory pobytu v tak divokých oblastech, kde nic a téměř ani jeden znak civilizace dosud dosáhla. Toto tetování je dobrým příkladem fantastického body artu, kde je jako celý příběh, který mohou lidé vidět na vašem těle, a pro tetovací umělce je určitě výzvou získat toto místo na správném místě.

 • Nejlepší pro: Celotělové tetování se nejlépe provádí na mužích, kteří jsou odvážní a jsou silně spojeni se svými kořeny. Své tělo použili jako plátno k vyprávění příběhu maorské kultury.
 • Preferovaný inkoust: Celotělové tetování se nejlépe provádí v černé barvě se zvýrazněním barev.
 • Kde: Jak naznačuje název, tato tetování se provádějí po celém těle
 • Velikost: Protože se jedná o tetování celého těla, na velikosti nezáleží. K zajištění maximálního pokrytí těla se používá shluk malých vzorů
 • Odstín pleti: Tyto designy vyhovují světlým až světlým odstínům pokožky.

9. Maorské květinové tetování na boku:

Maorské květinové tetování na boku

Květinové maorské tetování je velmi hezké na pohled. Obsahuje obraz krásné květiny obklopené kmenovými vzory. Má nádherný vzhled a je nejvhodnější pro ženy. Nosí se převážně na boku. Je to jedno z nejlepších maorských tetování pro dívky, které je tak krásné a snadno přiláká i ostatní.

 • Nejlepší pro: Tato tetování dávají přednost dívkám a ženám, které mají zakřivené pasy. Tato tetování zdobí jejich štíhlá těla a nabízejí smyslný vzhled.
 • Preferovaný inkoust: Květinové maorské tetování se nejlépe provádí ve středních až velkých velikostech v závislosti na zvoleném vzoru.
 • Kde: Tyto typy tetování se upřednostňují na pasu
 • Velikost: Velikost tetování závisí na tom, jaké pokrytí člověk hledá. Můžete jít na středně velký až velký květinový vzor.
 • Odstín pleti: Nejlépe vyhovují světlým a světlým odstínům pleti.

10. Maorské tetování na želvě na rameni:

Želví skořápka maorské tetování na rameni

V maorských návrzích tetování patří mezi nejběžnější symboly lastury, zejména želví skořápka. Želva je velmi důležitým mořským tvorem a má mezi Maorisovými velký význam. Toto jednoduché maorské tetování má mnohem větší význam ve srovnání s jinými symboly a je skvělým nápadem pro návrh tetování. Želvy symbolizují zdraví, štěstí, dlouhý život, odpočinek, mír a prosperitu. Jsou považováni za známky štěstí v maorské kultuře.

 • Nejlepší pro: Tato želví tetování provádějí muži i ženy, kteří věří v příběhy starověké maorské kultury. Je známo, že tetování želv přináší člověku štěstí a dlouhý život.
 • Preferovaný inkoust: Toto zadní maorské tetování se nejlépe provádí v černých barvách.
 • Kde: Vzhledem k malé velikosti těchto tetování mohou být umístěna kdekoli na těle, jako jsou paže, bicepsy, krk, záda a dokonce i hrudník.
 • Velikost: Ideální vypadá malé až středně velké tetování želvy
 • Odstín pleti: Jsou vhodné pro střední tón pleti až světlé tóny.

11. Návrhy tetování Sun Maori pro dívky:

Sun Maori tetování pro dívky

Sun Maori tetování představuje bohatství, vůdcovství a lesk. Je považován za zdroj jasu, přírodního bohatství a výživy. Sluneční tetování vypadá velmi dynamicky. To vám dává velmi odvážný a silný vzhled. Lze jej nosit na jakékoli části těla, i když je vhodnější horní část těla. Je známo, že nositeli přinášejí štěstí, zdraví a štěstí.

 • Nejlepší pro: Sun Maori tetování nosí nejlépe muži i ženy, kteří do svého života rádi přinášejí paprsek naděje, štěstí a dobrého zdraví.
 • Preferovaný inkoust: Tato tetování se nejlépe provádějí v černých a červených barvách.
 • Kde: Pro lepší viditelnost jsou přednostně napuštěné inkoustem na hrudi, ramenou a bicepsu.
 • Velikost: Středně velký design tetování vypadá elegantně a přispívá ke kráse nositele.
 • Odstín pleti: Vzhledem k tomu, že tetování využívá červené a černé inkousty, jsou nejvhodnější pro světlé a světlé tóny pleti.

12. Návrhy tetování maorských tetování pro muže:

Návrhy tetování maorských tetování pro muže

Žraločí zuby jsou důležitým symbolem ryb mezi polynéským tetováním. Stojí jako reprezentace vedení, odvahy, síly a síly a na kůži vypadají stylově a trendově. Žraloci byli důležitou dietou Maorisů a jejich zuby byly považovány za cenný majetek. Žraloci byli také mezi ostatními mořskými plody velmi uctíváni a jejich zuby představují sílu, moc a ochranu. Jedná se o jeden z nejlepších návrhů tetování maorských paží pro muže.

 • Nejlepší pro: Tetování se žraločími zuby je nejvhodnější pro muže, kteří mají rysy divokosti a síly. Tito lidé jsou také velmi přizpůsobiví a respektovaní svým klanem.
 • Preferovaný inkoust: Tetování žraločích zubů se nejlépe provádí pomocí černých zubů,
 • Kde: Tento design tetování s maorským rukávem lze provést také na pažích a bicepsu.
 • Velikost: Tato válečnická tetování se nejlépe provádějí ve středně velkých vzorech
 • Odstín pleti: Můžete je nechat udělat na světlých a světlých tónech pleti.

13. Maorské tetování na kopí na paži:

Maorské tetování s kopím na paži

Maorské tetování Spear Head stojí jako symbol odvahy, moudrosti a síly. Snaží se vyjádřit obraz válečníka a jeho skvělé schopnosti. Tetování má velmi složitý design a každý řádek může být symbolem něčeho. Je to velmi inovativní a jedinečný vzhled. Je to jeden z nejlepších návrhů maorského tetování pro muže i ženy.

 • Nejlepší pro: Tetování s kopím je nejlepší pro muže, kteří mají vlastnosti podobné válečníkům a zaměřují se na své cíle. Tito lidé jsou laici a představují odvahu a chrabrost.
 • Preferovaný inkoust: Oštěpová tetování jsou napuštěna černým a hnědým inkoustem
 • Kde: Nejlépe se provádějí jako náramky nebo na rukávech a pažích.
 • Velikost: Kopí tetování vypadá skvěle ve středně velkých nebo malých vzorech
 • Odstín pleti: Jsou nejvhodnější pro střední až světlé tóny pleti.

14. Malé maorské tetování pro muže:

Malé maorské tetování pro muže

Obvykle zjistíme, že většina maorských tetování je opravdu bohatá, výstřední a protáhlá, což pokrývá velké části těla. Pokud chcete jedno z maorských tetování pro muže, které jsou hezčí, pak můžete jít na jeden z takových malých vzorů a nechat si je napustit na hrudi, jako by se to dělalo tady nebo za krkem nebo kdekoli jinde, protože menší tetování se snadněji chlubí než ostatní. Tato tetování představují bohatou kulturu a dědictví Maorisů pomocí jemných vzorů a minimálních detailů. Jsou vyrobeny pomocí shluku vzorů, jako je flóra, fauna a další základní prvky pro život Maorů.

 • Nejlepší pro: Tato tetování jsou určena hlavně pro muže, kteří chtějí dosáhnout více použitím méně. Udávají lásku k maorskému způsobu života a hrdost, s níž rádi nesou své dědictví.
 • Preferovaný inkoust: Pro tento typ tetování je nejlepší použít černý inkoust
 • Kde: Tento vzor vypadá úžasně na hrudi, zádech nebo dokonce na ramenou.
 • Velikost: Středně velký vzor je ideální k pokrytí všech detailů a zároveň zajišťuje jeho jednoduchost
 • Odstín pleti: Jsou vhodné pro světlé až světlé tóny pleti.

15. Ocean Maori Tattoo Design pro muže:

Pánský design tetování Ocean Maori

Oceánská maorská tetování jsou velmi běžná. Někteří chápou oceány jako symbol smrti nebo svět za ním. Na výběr jsou různé vzory a designy a lidem se tento nápad opravdu líbil, protože díky němu vypadá vaše tetování nápadně úžasně. Oceány hrály v životě Maorisů zásadní roli, protože dříve dostávali většinu jídla z vod. Mořské plody byly základní stravou Maorisů, kteří k lovu ryb používali řadu technik.

 • Nejlepší pro: Oceánské tetování se obvykle provádí na mužích, kteří respektují Boha moře za to, že jim dal spoustu jídla a nabídl jim zdroj obživy
 • Preferovaný inkoust: Maorské tetování na paži se nejlépe provádí v černých barvách
 • Kde: Oceánské tetování se nejlépe provádí na hrudi, ramenou, krku a dokonce i na zádech.
 • Velikost: Provádějí se pomocí skupiny menších vzorů, aby se vytvořil jeden velký oceánský vzor.
 • Odstín pleti: Jsou vhodné pro světlé až světlé tóny pleti.

16. Maori Tribal Tattoo Designs:

Maorské kmenové tetování

Maorská kmenová tetování jsou symbolem bohaté kultury a dědictví starověkých Maorů. Jsou vyrobeny pomocí mnoha symbolů a vzorů, které představují starodávný způsob života. Každý detail je pečlivě zobrazen pomocí určitých symbolů, jako jsou stany, rybí šupiny ocasu makrely atd., Přičemž každý z nich je spojen s významy jako prosperita, zdraví a odvaha.

 • Nejlepší pro: Kmenové tetování se nejlépe provádí na mužích, kteří rádi dělají svá těla jako dokonalé plátno pro leptání maorského způsobu života. Tato tetování jsou symbolickými příběhy tehdejšího maorského způsobu života.
 • Preferovaný inkoust: Kmenové tetování se přednostně provádí v černých barvách.
 • Kde: Pro lepší viditelnost je lze provádět na bicepsu, hrudníku a pažích.
 • Velikost: Maorská kmenová tetování se ideálně provádějí ve velkých velikostech, aby bylo zajištěno přesné zachycení všech detailů.
 • Odstín pleti: Jsou vhodné pro světlé až světlé tóny pleti.

17. Návrhy tetování Maori Band:

Návrhy tetování maorské kapely

Toto je jedno z nejúžasněji provedených tetování maorské pásky. Je vyroben pomocí řady vzorů, jako jsou kopí, zuby velryby atd., Které symbolizují ochranu, bojiště a odvahu. Tetování na pásku je velmi oblíbené u mužů i žen, kteří rádi používají tetování, které je na jejich tělech stálým doplňkem. Páskové tetování lze provádět také na kotnících a ramenou. Přestože se jedná o jednoduchý design, jsou velmi detailní a mají vnitřní význam.

 • Nejlepší pro: Páskové tetování je nejlepší pro muže i ženy, kteří rádi přidávají detaily na nejviditelnějších částech těla, jako jsou zápěstí, paže a kotníky.
 • Preferovaný inkoust: Tato tetování vypadají úžasně, když jsou provedena černým inkoustem.
 • Kde: Jak název napovídá, tetování na pásku se přednostně provádí na zápěstí, pažích a kotnících.
 • Velikost: Nejlépe se provádějí ve středních nebo velkých velikostech v závislosti na velikosti oblasti umístění.
 • Odstín pleti: Ideálně se provádějí na středních až světlých tónech pleti.

Další tipy, jak si zachovat eleganci maorských tetovacích návrhů:

Maorská tetování mají velký význam s ohledem na kulturu a dědictví nejslavnějšího klanu světa. Proto je důležité porozumět určitým aspektům, než vynulujete konkrétní design:

 • Před výběrem designu pochopte důležitost různých použitých symbolů.
 • Musíte si být plně vědomi významu vzorů, abyste se ujistili, že přesně víte, čeho plánujete s tetováním dosáhnout.
 • V závislosti na příběhu, který chcete vyprávět, vyberte různé malé vzory a vytvořte jeden velký vzor.
 • Oblast umístění je také důležitá pro maorské tetování. Některá tetování s náboženskou symbolikou se nesmí provádět na nohou a dolních částech těla.
 • Důležitý je také výběr umělce. Umělci se musí dobře vyznat v maorských znacích a vzorcích, aby získali své peníze.

Další návrhy tetování:

Nejlepší maorské tetování 1

Nejlepší návrhy maorského tetování 2

Nejlepší maorské tetování 3

Nejlepší maorské tetování 4

Nejlepší návrhy maorského tetování 5

Nejlepší návrhy maorského tetování 6

Nejlepší návrhy maorského tetování 7

Nejlepší návrhy maorského tetování 8

Nejlepší maorské tetování 9

Nejlepší maorské tetování 10

Je tedy prokázáno a zapečetěno, že kmenová tetování jsou neustálým hitem v žebříčcích nejlepších návrhů tetování a maorské tetování zkrátka nikdy nezapůsobí na lidi novějšími verzemi a kreativnějšími a krásnějšími vzory. Doufáme, že vás tento článek inspiroval k vyprávění vašeho příběhu pomocí maorských symbolů. Maorské tetování je poměrně složité a je obtížné ho dosáhnout, pokud umělec není zkušený. Snadný způsob, jak dosáhnout symetrie v maorském tetování, je použít šablony k načrtnutí vzorů. Takže lidi, připravte se na tato úžasná maorská tetování, která si určitě vezmou oční bulvy!