Tetování

15 stylových návrhů tetování Davida Beckhama

David Robert Joseph Beckham je bývalý anglický fotbalista, který získal ligové tituly asi ve čtyřech zemích. Je jednou z nejhledanějších celebrit na světě, je ženatý s Victorií Beckham a má čtyři děti.

David Beckham má kolem dvaatřiceti tetování, která chválila a kritizovala řada novinářů a autorů. Beckham tvrdí, že si váží každého tetování, a říká, že nelituje, že má ani jedno z nich.

beckham tetování

David Beckham Tetování s významy:

Návrhy tetování Davida Beckhama jsou největšími charakteristickými znaky, takže si přečtěte další informace o jeho horkých (a v některých případech diskutabilních) rukávových tetováních a všech důsledcích tetování Davida Beckhama. Zde jsou některé z nejlepších návrhů tetování Beckham, které byly zapsány na Beckham byl zařazen do následujících několika odstavců.

1. Tetování zápěstí Davida Beckhama- Láska a ptáci:

Tetování Davida Beckhama je napuštěné inkoustem na levé ruce a obsahuje „náklonnost“ napsanou ve skriptu s obrázkem vlaštovky poblíž. Toto tetování bylo napuštěno inkoustem v roce 2011 a význam tetování Davida Beckhama hovoří o obrazu rodinné lásky a spolehlivosti.

David Beckham Tetování zápěstí- Láska a ptáci

Poslední přírůstek nového člena do rodiny Beckhamových, malá dívka Harper Seven, očividně potvrzuje tetování Davida Beckhama, jak se držela na fotografii, kterou Victoria zveřejnila na Twitteru a drží otcovu inkoustovou ruku. Victoria šla s fotografií tetování Davida Beckhama s tweetem, „Harper zbožňuje Daddyho nové tetování adorace. X VB. “ Vlaštovka je známý obrys tetování, který sahá až k námořníkům, kteří tetování využili k rozhovoru o tom, jak daleko měli cestu. V Beckhamově situaci tetování vlaštovky hovoří o zbožňování a oddanosti jeho milé rodině.

2. 99 Tattoo Design na David Beckham Finger:

99 Tattoo Design na David Beckham Finger

Davidovo tetování obsahuje číslo „99“ napuštěné přímým tmavým textovým stylem na pravém prstu a symbolizuje to, co David říká „byl to pro mě slušný rok“. Bylo to v roce 1999, kdy se David oženil se svou drahou polovičkou ze 16 let, Victorií, a ve stejném roce David navíc pomohl Manchesteru United k evropským výšinám, když v solitérní sezóně vyhrál Premier League, FA Cup a Ligu mistrů UEFA. Vzhledem k tomu, že jeho děti jsou nyní dospělé a on odešel z fotbalové kariéry do důchodu, dává to tušit, že David Beckham se může cítit poněkud nostalgicky!

3. David Beckham Ruční tetování -Victoria And Love:

David Beckham Ruční tetování -Victoria And Love

David Beckham odhalil další tetování na ruce při návštěvě Globálního fondu a britské módní párty Nové rozšíření Davidovy akumulace tetování se blíží k nerozeznání od tetování „Klanění“, které má napuštěné na levé ruce, a přesto obsahuje jeho další významná jména „Victoria“ napuštěný po jeho pravé straně přináší nádherný skriptový textový text vedle obrázku vlaštovky sousedící s ním. Tetování Davida Beckhama bylo napuštěno méně než dva týdny poté, co britská modelka a fotbalová hvězda objevila ve své střední části obrovské nové tetování, které podle všeho dostal na tetovací poukázku, kterou mu Victoria dala k 38. narozeninám.

4. David Beckham Sleeve Tattoo Design-jedinečný „Praye For Me“:

David Beckham Sleeve Tattoo Design-jedinečný

Beckham nechal na vnější stranu pravého zápěstí namalovat slova „Petice Bůh za mě“, mezi mlhy a různé obrázky, které tvoří tetování Davida Beckhama na rukávu. Tetování paže Davida Beckhama bylo zjevně motivováno jeho střetem z Manchesteru United. a byl napuštěn po boku dalšího „typického“ dílu, z nichž oba odrážejí „hluboké vřavy, které cítí, když jde do L.A.“ Druhá část tetování rukávů Davida Beckhama zahrnuje templářského rytíře, symbolizovaného výrazným červeným křížem.

5. Tetování římskými číslicemi na pravém zápěstí:

Tetování pravých zápěstí římskými číslicemi

Toto tetování bylo vyrobeno v roce 2006. Po tajném obřadu s Victorií toho roku se Beckham’s rozhodl pořídit nějaké odpovídající tetování. Tato tetování římskou číslicí byla označena jako datum obřadu, které bylo 8. května 2006. Jsou také považovány za velmi významné.

6. Left Arm Victoria Tattoo:

Victoria Tattoo s levou rukou

Beckhamsovo tetování na levé paži bylo vyrobeno v roce 2007. Jedná se o šestipalcové tetování, které ukazuje jeho manželku Victorii Beckhamovou. Byla to rekreace jednoho z Viktoriiných focení, které se mu moc líbilo. Tattoo Design opravdu vypadá velmi elegantně a krásně.

7. Tetování latinské fráze na pravé ruce Davida Beckhama:

Latinské tetování na pravé ruce Davida Beckhama

David Beckham byl navíc viděn, jak se ohání dalším tetováním dolní části paže napuštěným v obou pažích. Na levé straně paže tetuje David Beckham jedinečnou frázi v latině, která znamená „Takže miluji a miluji“. Tento tetovací design Davida Beckhama je napuštěn specificky pod jeho tetováním „Victoria“ (nebo přesněji jeho tetováním „Victoria“.

8. David Beckham’s Ribs Jesus Tattoo:

David Beckham's Ribs Jesus Tattoo

Toto tetování bylo vyrobeno v roce 2010. Obsahuje portrét Ježíše na cestě ke kříži. Byl zapsán, když zemřel jeho dědeček Joe West. Tento návrh byl založen na obraze katolického umělce jménem Matthew R. Brooks.

9. Jesus and Harper Tattoo on David Beckham Left Upper Chest:

Levý horní hrudník Ježíš a Harper Tattoo

Toto tetování bylo vyrobeno v roce 2011. Je na něm portrét Ježíše, který byl vytvořen tak, aby vypadal jako Beckhama, který byl vyzdvižen z hrobky cherubíny. Tito cherubíni představovali jeho tři syny, a když se do rodinného obrazu dostala jeho dcera Harper, vyryl nad ní také její jméno.

10. David Beckham Dolní záda Brooklynské tetování:

Dolní záda Brooklynské tetování

Beckhamovo tetování dolní části zad bylo poprvé, kdy prošel bolestivými jehlami. Byl vyroben v roce 1999 a je na něm napsán Brooklyn. Je velmi atraktivní na pohled, byl napsán velmi stylovým způsobem a byl vyroben poté, co se narodil jeho syn, jehož jméno je také Brooklyn.

11. David Beckham s tetováním Guardian Angel:

Tetování anděla strážného nahoře

Beckhamovo tetování horní části zad je strážný anděl, který byl vyroben v roce 2000. Toto tetování bylo navrženo tak, aby symbolizovalo ochranu nad jménem jeho syna Brooklyna, které je několik palců pod jeho horní částí zad. Tetování si získalo velkou popularitu a také ukázalo lásku, kterou Beckham má ke svému synovi.

12. Victoria Tattoo na levé ruce Davida Beckhama:

Victoria Tattoo na levé ruce Davida Beckhama

David Beckham se rozhodl udělat otevřenou prezentaci své adorace pro svou komplicku Victorii Beckhamovou tím, že si její jméno napíše do levé paže. Tetování Davida Beckhama na dolní paži bylo v sanskrtu napuštěné inkoustem a mělo za cíl prohlédnout jen „Victorii“. Bohužel to bylo chybně napsáno jako Victoria.

13. Tetování klece na čínské levé žebro:

Tetování klece na čínské levé žebro

Toto tetování bylo vyrobeno v roce 2008. Byl to čínský motiv, který znamenal „Smrt a život určily schůzky. Bohatství a čest závisí na nebi “. Toto bylo jedno z nejtradičnějších tetování, které vytvořil Beckham.

14. Tetování s andělským rukávem na Beckhamově pravé paži:

Angel Sleeve Tattoo na Beckhamově pravé paži

Toto tetování bylo vyrobeno v roce 2004. Poté, co čelil obviněním ze vztahu s Rebeccou Loos, použil Beckham toto tetování k popisu svých pocitů. Řekl také, že každý má svůj vlastní způsob vyjadřování svých myšlenek a jeho způsob je prostřednictvím tetování. Na tetování bylo také napsáno „In the Face of Aiversity“.

15. Romeo Tattoo na Davidu Beckhamovi Horní část zad:

Romeo Tattoo na Davida Beckhama v horní části zad

Beckhams Upper Back Tattoo bylo zapsáno v roce 2002, kdy se jeho manželce Victorii Beckhamové narodil syn Romeo. Toto tetování bylo vytvořeno přímo nad opatrovníkem, který byl nyní podporován obrovskými křídly. Tento design byl vytvořen Louisem Malloyem, který je tetovacím umělcem v Manchesteru.

Je zřejmé, že láska Davida Beckhama k tetování je nekonečná a každé z různých tetování. na pažích fotbalové hvězdy je základní kus návrhů tetování rukávů Davida Beckhama a mluví o zásadním kusu jeho života.