Tetování

15 stylových hracích karet pro ženy a muže

Tetování nejmodernějších uměleckých děl namalovaných na kůži našeho těla pomocí jehly a inkoustu. Tento designérský způsob reprezentace umění zasáhl obrovský dopad nejen na mládež, ale také na lidi, kteří spadají do střední věkové skupiny. Tetování s motivem karty je jedním z nejběžnějších a nejvíce vybraných návrhů tetování.

Způsob prezentace těchto návrhů karet může být vytvořen pomocí inovativních nápadů a konceptů, které čerpají z návrhů hracích karet nebo tarotových karet a mnoha dalších typů. Tento typ tetování je obzvláště známý u hráčů karet nebo těch, kteří rádi zkoumají svůj talent v kasinech. Než plánujete navrhnout tetování na hrací kartu, musíte pochopit, jak fungují.

Tetování karet pro ženy a muže

Roztomilé a nejlepší tetování s hrací kartou:

Chcete -li vědět více o typech a konceptu použitém při jejich navrhování, je zde znázorněno 15 nejlepších návrhů tetování karet.

1. Design tetování pokerové karty:

Poker Card Tattoos design

Nejzajímavější a myslí nejvíce zapojenou hrou je poker, který zahrnuje karty a trik při hádání toho nejlepšího. Tuto karetní hru lze načrtnout do tetovací karty pouhým jedním inkoustem a designem karty s několika pokerovými mincemi. Odrůdy, které do tohoto typu designu dostanete, mají také barvu a texturu.

2. Design Joker Card Tattoos:

Joker Card tetování design

Žolík je považován za zachránce při hraní karet. Bez žolíka je hra méně žoviální a zábavná. To je důvod, proč vtipálek dává vtipálkovi. Žolíka lze navrhnout s jednobarevným nebo vícebarevným designem tetování; tímto designem můžete vyjádřit svou vítěznou situaci.

3. Deck of Cards Tattoos Design:

Balíček karet tetování design

Místo tetování na jedné kartě lze balíček karet načrtnout jako design tetování na celou paži nebo na noze. Použité karty mohou být jednobarevné hrací karty nebo vícebarevné a určené hrací karty.

4. Design tetování King Card:

King card tetování design

Král vládnoucí a dominantní karty v průběhu hraní karet. Chcete -li předvést dominanci uměleckým způsobem, tetování karty s královskou tváří a rýčovou kartou je nejoblíbenější návrh karty načrtnutý všemi mladými kluky. To naznačuje jejich pocit bez zvuku.

5. Design karty Queen Card:

Návrh karty tetování královny

Elegantní a jemně vyhlížející tvář, které se při hraní karet skvěle říká královna. Tato královna srdce pokryla srdce všech mladých dívek a dam jako tetovací design. Toto tetování se dobře hodí kolem kotníku nebo kolem paží. Dívky si mohou tento typ designu užít u jakéhokoli oblečení, aby vyjádřily svůj postoj.

6. Kostky s kartami Tetování Design:

Kostky s designem tetování karet

Kostky jsou důležitou věcí používanou při hazardních hrách a pro označení její důležité role může být tento materiál ve tvaru kostky navržen jako tetování. Pro hazardní hráče a lidi, kteří jsou bláznivými fanoušky hraní her, je toto tetování kostky výstižným designem kolem paže nebo na rameni.

7. Card Flame Tattoo Design:

Karta plamen tetování design

Plamenová karta je prostě umělecký design, který vyžaduje spoustu trpělivosti a soustředění při navrhování jako tetování, zvláště když je nakresleno na vrásčité povrchy kůže, zabarvení zabere hodně času.

8. Karta s výplní navržena:

Karta s výplní navržena

Jednoduchý design tetování ve tvaru karty lze zatraktivnit vyplněním přírodních scénických obrázků, kterými mohou být design východu slunce nebo design měsíce a hvězdy. To s rukou držící design karty je prostě dobré umělecké dílo.

9. Design tetování tarotové karty:

Návrh tetování tarotové karty

Tarot je karta navržená pro astrologii, která má na kartě vyraženo mnoho obrázků s různým typem významu, jako je štěstí, smutek a dokonce smrt, což předpovídají astrologové, kteří jsou vyškoleni ve čtení tarotových karet.

10. Design dramatických karetních tetování:

Dramatický design tetování karty

Toto je rozhodně nejatraktivnější a nejdramatičtější tetování symbolů karet, které sdílí komedii prostřednictvím tohoto tetovacího designu. To navrhuje portréty, jak srdce nebo diamant drží krk rýče nebo klubové karty zábavným způsobem, který odhaluje téma zahrnuté v karetní hře.

11. Design Batman a Card Tattoos:

Batman a karty tetování design

Batman je akční komiksový hrdina, kterého mnoho mladých dívek a chlapců rádo sleduje, aby přilákali tetovací návrháře mladíka a spojili tuto slavnou komickou postavu s designem tetování na kartě. V tomto tetování byl batman nakreslen uprostřed obklopený kartami.

12. Card Tattoo s barevným designem Rose Tattoo:

Karetní tetování s designem tetování barevnými růžemi

Tento design tetovacích karet je typickým dívčím tetováním, které je načrtnuto kolem paže nebo zadní části ramene. Místo hraní karty design baseballové postavy je nakreslen ve středu karty s červenými růžemi kolem karty.

13. Design tetování s párem krále a královny:

Král a královna spárují tetování

Jedná se o párové tetování, které je nakresleno na obou stranách dolní části paže; tento typ párového designu je inspirován designy Mehendi. Královský obličej je na jedné ruce nakreslený kolem dolní části paže a na druhé straně je královnin obličej napuštěný inkoustem.

14. Návrh tetování karty UNO:

UNO Design tetování karty

UNO je nejslavnější karetní hra, kterou hrají všechny věkové skupiny a děti od 8 let. Tato karetní hra je barvou související hra, která zahrnuje barvy jako žlutá, červená, zelená a modrá, tato barva se používá při barvení karetního tetování. Toto tetování se dobře hodí jako tetování na paži nebo na rameni.

15. Design tetování 3D karty:

Návrh tetování 3D karty

3D efektové tetování vyžaduje maximální dokonalost a odhodlání při kreslení 3D tetovacího designu. V tomto tetovacím designu je král napuštěný inkoustem, když vstává z karty a míří na někoho zaútočit, což je vlastně téma karetní hry.

Minutové vylíčení a odhalení nevinné tváře královny, odvážné postavy krále a žoviální tváře žolíka a kreslených postaviček nakreslených uprostřed karet rozhodně není jednoduchý úkol.