Tetování

15 smysluplných samurajských tetovacích návrhů pro muže

Samuraji jsou třídou vysoce disciplinovaných a dobře vycvičených válečníků, kteří vynikají v bojových uměních. Jsou jednou z nejlepších legií vojáků, jaké kdy svět viděl. Kromě šermu a bojových schopností byli samurajové také extrémně citlivými lidskými bytostmi tím, že jim poskytli důkladné vzdělání v umění a poezii. Samurajové tedy byli kombinací toho nejlepšího z válečníka a umělce. V průběhu let byl obraz samuraje oslavován médii, ať už v knihách nebo filmech. Dnes jsme tady, abychom hovořili o samurajských návrzích tetování, které jim pomohou projevit lásku a náklonnost.

Samurajské tetování pro muže

Samurajové nejsou nikdo jiný než starověcí japonští válečníci, kteří zasvětili svůj život ochraně domorodců. Symbolizují respekt, vznešenost, odvahu, mužnost, moc atd. Tento samurajský design tetování pro muže nenesou jen Japonci, ale nyní se dokonce proslavili i v jiných asijských zemích, stejně jako v Anglii a Americe. Pořiďte si tedy na tělo jednoho z trendových samurajů a buďte hrdí a vzdávejte úctu a čest japonským válečníkům, kteří se vzdali svých životů.

Bojovník čínských a japonských samurajských tetovacích návrhů:

Dnes jsou samurajové základní součástí světa tetování. Síla a zdatnost, kterou symbolizují, nemá obdoby. Zde je 15 nejlepších návrhů tetování samuraje spolu s obrázky a významy pro muže i ženy.

1. Full Back Samurai On Horse Tattoo:

Full Back Samurai On Horse Tattoo

Tento druh samurajských válečnických tetování pravděpodobně provedou vojáci v první linii. Kůň zde symbolizuje rychlost a sílu, zatímco samuraj s mečem označuje začátek války. Tento obrázek samurajského tetování také ukazuje sílu válečníka dosáhnout vítězství a porazit zlo. Tmavá barva použitá v tetování dává úžasný efekt se šedými odstíny. Toto tetování samuraje je vyrobeno hlavně na zádech, aby poskytovalo správnou vizi.

2. Samuraj lebky s tetováním orla:

Lebka samuraj s tetováním orla

Tento obrázek samuraje obsahuje tetování orla a samuraje s hlavou lebky a lebkami kolem ní. Orel je symbolem vítězství a lebka představuje smrt. Toto tetování tedy představuje vítězství po smrti. Toto tetování dává malý pohled na svět po smrti. Toto tetování také ukazuje vítězství dobra nad zlem. Mírný tmavě modrý odstín dává větší efekt obrázku ukazujícímu peklo. Respektuje také válečníky, kteří pro domorodce přišli o život.

3. Samurajské tetování se sluncem a horou Fuji:

Samurajské tetování se sluncem a horou Fuji

Stejně jako samuraj představuje hrdost a čest, slunce a hora Fuji jsou dva zbožné prvky japonské kultury. Proto je toto japonské samurajské tetování považováno za posvátné umělecké dílo. Slunce vykukující z hory Fuji dodává tomuto tetování jedinečnou přitažlivost. Barevná kombinace použitá v tetování také přitahuje milovníky barevného tetování. Toto tetování si získalo nejen srdce Japonců, ale je také viděno po celém světě.

4. Tradiční japonské tetování Samurai Kanji na paži:

Japonské samurajské kanji tetování na paži

Tento typ tetování kanji samuraje s sebou nese více hrdosti. Znaky Kanji nesou jedno slovo, které popisuje, co naznačuje samurajské tetování. Oba společně představují své principy, a proto mají větší smysl. Znaky kanji označují vlastnosti samurajů, jako je hrdost, čest, síla, respekt atd. Výše ​​uvedený samuraj s charakterem meče a kanji je jedním z nich. Kombinace barev posouvá tetování na další úroveň.

5. Obrana samurajského tetování:

Obrana samurajského tetování

Toto mistrovské dílo k sobě také přitahuje nejaponské lidi. Toto samurajské tetování zde symbolizuje obranu a naznačuje atmosféru v té době. Toto tetování získá jasnou vizi na rukávech nebo zádech. Díky různým barevným kombinacím bude toto tetování velmi atraktivní. Samuraj s tváří lebky symbolizuje sílu a sílu samuraje v boji proti zlu. Toto samurajské tetování tedy představuje skutečný důvod, proč jsou považováni za zbožné.

6. Umělé červené samurajské tetování celého těla:

Samuraj s tetováním Red Face

Samurajský voják s tváří hýřící rudě odhaluje hněv nebo vroucí vztek. Je to bezpochyby děsivý obraz a dobře odvádí nežádoucí pohledy. Červená tvář samurajského tetování naznačuje hněv. Toto tetování provádějí lidé, kteří se velmi snadno rozzlobí. Šedý odstín na straně tetování naznačuje velmi rozzlobený samuraj. Tento samuraj má také vzhled kmenového krále. Zadní strana je ideálním místem pro vychloubání tohoto typu vzorů samurajských tetování.

7. Samurajské tetování obličeje s mečem a krví:

Samurajská tvář s mečem Ruce a krev

Skloněná samurajská tvář kapající do krve rukama mečů odhaluje porážku, které samuraj čelí, když si uvědomí, kolik lidstva svou zdatností zničilo. Je to mrazivý obraz a vytváří vynikající tetování. Toto tetování také symbolizuje vítězství válečníka po těžkém zranění krve. Díky odstínům použitým v tetování je živější. Toto tetování provádějí hlavně vojáci a ozbrojenci.

8. Japonské tetování draka a samuraje:

Japonské tetování draka a samuraje

Japonský drak se samurajským válečníkem je vynikající tetovací design. Zhoršuje sílu zprávy, kterou tetování zobrazuje. Toto je jedna z nejlepších kombinací nápadů na tetování draků a samurajů, které svědčí o odvaze a síle, a samurajský válečník ukázal totéž. Toto mistrovské dílo je tedy krásnou kombinací divoké války a vítězství, které v něm bylo dosaženo.

9. Samurajští válečníci tetování s nápisem Kanji:

Samurajský válečník s textem Kanji

Samurajský válečník se zprávou v japonské formě písma, tedy kanji, je vynikajícím obrazem, na který se můžete podívat. Tetování vypadá nejlépe na vašem bicepsu. Díky detailům bojovníka je tetování komplikované, i když mnohem nádhernější. Je to tak vynikající obraz, jaký kdy jakýkoli obraz samuraje bude.

10. Samurai Skull Tattoo Design s helmou:

Samurajské tetování s lebkou a helmou

Jedná se o jedinečnou kombinaci funkčnosti s vážnou historií samurajů. Lebka v typickém samurajském oděvu vypadá skvěle a dostává také poselství síly a síly! Lebka naznačuje smrt a nebezpečí. Toto tetování tedy znamená nebezpečného válečného vítěze. Krásné slunce v červené barvě dává tetování úžasný účinek. Tento typ lebky se samurajským tetováním představuje odvahu a válečnou loď.

11. Samurajské tetovací vzory pro muže s polovičním rukávem:

Samurajské tetovací vzory pro muže s polovičním rukávem

Samurajský voják v akci představuje obraz zastavující srdce. Představte si takový obrázek na svých bicepsech. Na válečníka můžete přidat prach létající ve větru nebo krev nebo jiné podobné ozdoby. Tento design ukazuje samuraje v celé své kráse a odhaluje všechny jeho dovednosti a dokonalost. Je to tedy vynikající volba, pokud hledáte tetování, které mluví za vás.

12. Samuraj v tetování s nápisem Kanji vzadu:

Samuraj v tetování s nápisem Kanji na zádech

„Kanji“ je název, který Japonci používají ke komunikaci. Vynikající tetování samuraje je získat jako své tetování symbol kanji pro samuraje. Vypadá to tajemně a záhadně, protože většina lidí, kteří na to hledí, nemůže přijít na to, co to znamená. Ale zároveň vám to dodá odvahu, v kterou jste doufali, že vám to půjčí.

13. Skupina samurajských tetování na noze:

Skupina samurajských tetování na noze

Toto tetování samurajských válečníků získává na popularitě, protože ukazuje různé válečníky najednou během válečných podmínek. Různá gesta na tvářích samurajů naznačují obtížné situace, kterým během války čelili. Je také vnímán jako portrét různých slavných válečníků japonské kultury. Díky použití různých barev je provádění atraktivnější.

14. Samurai Face Tattoo Design:

Samurai Face Tattoo Design

K vyjádření odvahy a násilí, které samuraj zobrazuje, stačí i tetování se samurajskou tváří. Výraz obličeje je klíčovým prvkem a musí být zvolen inteligentně. Výraz vyjadřuje celé tetování. Můžete si tedy vybrat agresivní, pokud se chystáte na násilný pohled, nebo klidný pohled, pokud chcete vykreslit moudrost samuraje.

15. Samurai Warrior Face Tattoo Design with Brilliant Eyes:

Samurai Warrior Face Tattoo Design s brilantníma očima

Celá krása tohoto designu spočívá v kráse očí, které vidíte skrz masku. Design je jednoduchý samuraj, oblečený ve své zbroji s pouhýma očima vykukujícím otvorem v helmě. Emoce v očích vyjadřují vše, k čemu byl samuraj určen. Toto je jedno z nejlepších samurajských tetování pro všechny, kteří se rádi chlubí odvážným tetováním.

Výše uvedená tetování jsou slavná tetování v kategorii samurajských tetovacích návrhů. Tato samurajská tetování jsou široce prováděna dospívajícími, ozbrojenci a vojáky, aby vyjádřili svou sílu.