Tetování

15 nejpopulárnějších návrhů a významů tetování Kanji

Kanji – čínské znaky používané v japonském systému psaní jsou nejnovějším trendem v tetování vašeho jména v japonském stylu. Návrhy tetování Kanji vypadají jedinečně a úžasně a jsou v dnešní době velmi žádané. Takže pokud jste tetování, ujistěte se, že jste vybrali správnou postavu, která označuje správný význam, aby této krásné formě uměleckého díla propůjčil nádech autenticity..

návrhy tetování kanji

Symboly kanji jsou mistrovským dílem vytvořeným z několika tahů štětcem. Tyto japonské symboly mají více než 10 významů. Symboly kanji jsou 3 typů. Sosho (plně kurzivní), gyosho (polokurzivní) a kaisho (tučné a hranaté černé písmo). Pokud tedy máte zájem definovat se pouze v jednom symbolu, tetování s kanji je nejlepší, s čím se můžete spojit. Vydejte se tedy tuto sezónu do trendu s nejlepším tetováním kanji.

Tetování s písmeny a symboly Kanji s obrázky:

V tomto článku přinášíme seznam nejlepších návrhů tetování kanji s obrázky a významy pro muže a ženy

1. Ninja meč a japonské tetování Kanji:

Ninja meč a japonské tetování Kanji

Je to skvělé tetování s krásným významem tetování kanji. Ninja meč v tetování symbolizuje statečnost a chrabrost. Zatímco tetování kanji symbolizuje loajalitu a legendu. Ninja válečníci dříve zažívali pocit loajality vůči svému národu a meč ukazuje, jak legendy bránili domorodce se ctí. Lidé, kteří nosí toto tetování, jsou většinou ozbrojenci, vojáci, vojáci atd. Mládež je také nosí pro hrdost svého národa.

2. Dove and Kanji Tattoo:

Dove and Kanji Tattoo

Holubice je symbolem naděje, míru a lásky. Ale různé kultury mají různé významy. V čínské kultuře holubice symbolizuje dlouhý a zdravý životní styl. Výše uvedené tetování je holubice se symbolem kanji. Tento symbol tetování kanji vyjadřuje mír. Tento design holubice kanji je oblíbenější mezi všemi návrhy ptáků kanji. Má své vlastní jedinečné módní prohlášení spolu s malým poselstvím. Lze jej nosit na zádech, v pase, na krku, na noze, na zápěstí atd. Bude mít přední pozici v seznamu návrhů tetování kanji.

3. Příroda a tetování Kanji na zádech žen:

Příroda a tetování Kanji na zádech žen

Příroda a tetování se symbolem kanji je jedinečnou kombinací pro milovníky tetování. Při vytváření tohoto tetování lze povahu vyjádřit jakýmkoli vaším oblíbeným způsobem. Příroda vždy symbolizuje nový život a novou energii něco dělat. Zatímco symbol kanji zde označuje mír a krásu. Symbol kanji je vyroben z černého tmavého inkoustu, zatímco příroda je vyjádřena zelenými, žlutými a načervenalými barvami. Můžete je brát také jako zelené stromy nebo kolem létající ptáky.

4. Tetování symbolů Kanji Jin a Jang:

Tetování symbolů Kanji Jin a Jang

V tomto tetování se odráží klasický čínský koncept Jin a Jang, který symbolizuje dokonalou rovnováhu. Jin, který představuje temnou stránku přírody, a Jang, který představuje světlo, označuje, jak se dvě protichůdné síly navzájem doplňují a jsou ve vesmíru vzájemně propojeny. Yin a Yang se obvykle provádějí v černé a bílé nebo černé a červené barvě a jsou jedním z nejoblíbenějších designových prvků mezi milovníky tetování.

5. Okřídlené tetování Kanji ve spodní části:

Okřídlené tetování Kanji

Křídla na tomto tetování představují dobrou a špatnou stránku charakteru člověka a paprsky za ním na tuto skutečnost vrhají světlo. Nádherný design, krása tohoto tetování je umocněna přítomností symbolu kanji mezi křídly. Dobrý vítr symbolizuje anděla, zatímco špatné křídlo symbolizuje ničemné nebo ďábla. Symbol kanji vyrobený tmavým černým inkoustem mu přidává na kráse. Křídla jsou vyrobena se světlými odstíny a tmavými hraničními čarami.

6. Cherry Blossom Kanji Tattoo Design pro dívky:

Cherry Blossom Kanji Tattoo Design pro dívky

Třešňové květy jsou vzhledem k povaze kvetení symbolem života a často byly používány v japonském umění, konkrétně v tradičním umění japonského tetování. Obvykle jsou kombinovány se symboly kanji, aby získaly trvalejší vzhled. Měkký vzhled a zářivý barevný tón vypadá jednoduše, ale lákavě.

 

7. Tetování Kanji Phoenix na stehně:

Kanji Phoenix Tattoo na stehně

Phoenix, mytologický pták, o kterém je známo, že vstává z popela, je symbolem znovuzrození a vzkříšení. Je zde vyobrazen s japonským kanji a je to vynikající kus umění těla. Fénixové tetování stylů kanji je velmi běžné, pravděpodobně kvůli legendě za ním. Obvykle se provádějí v odstínech červené, oranžové a žluté, aby znamenaly oheň, slunce nebo omlazení života. Tetování Phoenix ptáka kanji mají muži i ženy.

8. Sedm ctností tetování Bushido Kanji pro muže:

Sedm ctností tetování Bushido Kanji pro muže

Sedm samurajských ctností ožívá v této umělecké tvorbě těla. Ve starověkém Japonsku byl „Bushido“ neboli Cesta bojovníka kodexem morálního chování, který byl v dětství vštěpován srdci samurajů a kterým se řídili až do dospělosti. Zde zobrazené symboly kanji představují každou ze sedmi ctností, odvahu, povinnost, shovívavost, respekt, poctivost, čest a loajalitu. Toto tetování má mystickou formu a představuje silný charakter.

9. Kanji Dragon Tattoo na ruce:

Kanji Dragon Tattoo na ruce

Drak je symbolem moci a síla je v tomto tetování kanji odvážně zastoupena. Jemné křivky a úhly spolu s charakteristickým ohnivým vzhledem dobře splývají s písmeny kanji, takže jsou ideální pro někoho, kdo má velkou sílu charakteru. Díky tmavému a světlému černému a šedému odstínu je více přitažlivý pro oči. Plameny navržené v ocasu draka jsou ještě nebezpečnější.

10. Láska vyjadřující tetování symbolů Kanji pro dívky:

Láska vyjadřující tetování symbolů Kanji pro dívky

Tento malý design tetování kanji vyjadřuje symbol lásky. Tento design je obecně nesen lidmi, kteří jsou velmi milující v přírodě. Tento symbol tetování kanji nosí většinou dospívající dívky nebo ženy. Toto malé tetování je tak působivé, že každého chytne za srdce. Nosí se na zádech, na krku, na noze, v pase, na bocích, na zápěstí atd. Některé práce neumožňují tetování napuštěné na těle. Toto tetování je pro takové lidi nejlepší.

11. Tetování symbolů malých čínských sezón:

Malé čínské roční období symboly tetování

Toto tetování kanji odrážející čtyři roční období lze symbolizovat změnami, ke kterým dochází v našem životě. Symbolika těchto změn je uvedena v život v tomto klasickém díle designu kanji. Symboly kanji jsou vyrobeny tmavě černým inkoustem, který dává skvělý vzhled.

Toto tetování také symbolizuje, že život je plný změn. Jelikož sezóna nezůstává konstantní, nezůstává konstantní ani dobrá a špatná situace. Toto je jeden z nejdůležitějších návrhů tetování kanji pro všechny lidi.

12. 3D víry a tetování Kanji na zápěstí:

3D víry a tetování Kanji na zápěstí

Jedná se o mistrovské dílo mezi různými nápady tetování kanji. Tetování je vyrobeno se symbolem kanji vyjadřujícím loajalitu. Zatímco modré víry uvedené jako pozadí poskytují krásný vzhled. Tetování je vyrobeno ve 3D, což ho činí více rozkošným. Kombinace tmavě černé barvy se světle modrým pozadím je krásně navržena. Toto tetování lze provádět kdekoli na těle, ale nošení na zápěstí nebo krku je velmi módní.

13. Symboly tetování Tribal Kanji:

Kmenové symboly tetování Kanji

Toto japonské tetování Kanji je směsicí japonského tetování a tribal tetování. Kmenové tetování má tmavě černou barvu, zatímco tetování kanji červenou barvu. Černá základna dodává tetování nádherný vzhled. Toto tetování symbolizuje věčnost. Kmenový design v černé barvě s křivolakými vlnami dává tetování poutavý pohled. Toto tetování je velmi trendy v mladistvém věku na vysoké škole.

14. Kanji Flower Tattoo Design pěšky:

Tetování nohou s designem Kanji

Máte rádi květinová tetování? Toto tetování kanji doprovázené jemným květinovým vzorem je ideální pro ženy a dívky, které chtějí vylepšit svůj vzhled tetováním, které předvádí jejich ženskost. Navrženo na noze, jedné z nejpozoruhodnějších částí těla, je nápadné formou a oslňuje krásou.

15. Tetování Koi Fish Kanji na paži:

Koi Fish Kanji Tattoo

Koi, což znamená „kapr v japonštině“, je obecně považován za rybu pro štěstí. Podle staré bajky by koi ryby plavaly proti proudu, aby dosáhly konečného vodopádu Žluté řeky a staly se drakem. Je tedy známo, že ryba koi symbolizuje vytrvalost uprostřed protivenství a je ideální pro někoho, kdo chce vyjádřit svou sílu vzestupy a pády života.

Rybí tetování Koi je složité umělecké dílo s lesknoucími se šupinkami a jemnými úhly a křivkami. V kombinaci se symboly kanji tvoří jedno z nejvyhledávanějších tetování napuštěných na těle.